annalii
annalii
  24 lipca 2017 (pierwszy post)

Pytanie mam z innej beczki dlaczego faceci chca od razu sie spotkac i na pierwszym spotkaniu propozycje skladaja to sa dobre strony ze strony faceta okreslam ze na poczatku sie poznajmy a nie od razu dohdzie do komsumnci z plcia przeciwna co o tym sadzicie i co proponujecie szczere prosze wiad nie nabijamy sie

Jacek82
Jacek82
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A od nowo poznanej osoby rodzaju męskiego, wymagać będziesz aktualnej książeczki sanepidu łącznie z badaniem na obecność aids tyfusa, cholery i może kilku innych egzotycznych chorób typu trąd? To może sama się takimi przedstawisz i dasz nam przykład jak to ma wyglądać? Śmiech na sali. A może w tym wieku, to już wypada wiedzieć do czego służy prezerwatywa i że nie ubiera się jej na głowę?


O czym ty piszesz !!! jakie badania itp hmm to nie ten temat jak już .
RedRiding1978
RedRiding1978
  24 lipca 2017
Jacek82
Jacek82: Ty niczego nie rozumiesz !! , jakie podchody ? itp !! , oczywiście są rzeczowi i to się ceni i każda kobieta to docenia a w podchody bawiliśmy jak byliśmy mali i nie ma to nic wspólnego z tematem załozonym . Znajomość ma przyszłość gdy dojdzie do spotkania a to czemu a temu bo gadanina wirtualna po pewnym czasie się nudzi


Czy wolisz przeczytać brutalną prawdę? chyba lepiej nie, to idź w pokoju, żyj i daj żyć
Jacek82
Jacek82
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Żaden, ale to absolutnie żaden facet nie będzie się z wami umawiał i marnował dla was swój czas tylko po to, by iść z wami kościoła klepać różaniec, nie mając w planach relacji seksualnej. Twierdzenie i wmawianie sobie czegoś innego, to okłamywanie samej siebie :)Będzie siedział i trzymał was za rączkę:) Już to widzę :)


Brednie !! dużo facetów a nawet większość facetów nie mysli tylko o seksie bo seks jest tylko dodatkiem do związku , czas poświęcony na spacery lub teatr lub kościół jest ważnym czynem i dużo facetów tak właśnie uważa i praktykuje !!! i to nie jest zbędny czas bo właśnie w taki sposób utrwala się myśl że to jest odpowiedni facet lub to jest odpowiednia kobieta

RedRiding dla ciebie to może normalne nie trzymanie się za rękę ! dla ciebie to normalne że partner będzie wolał bąki puszczać niż np iść do domu bożego ! dla ciebie to normalne że nie obchodzi cię kościół wspólne spacery itp tylko iść do łóżka
RedRiding1978
RedRiding1978
  24 lipca 2017
Jacek82
Jacek82: RedRiding dla ciebie to może normalne nie trzymanie się za rękę ! dla ciebie to normalne że partner będzie wolał bąki puszczać niż np iść do domu bożego ! dla ciebie to normalne że nie obchodzi cię kościół wspólne spacery itp tylko iść do łóżka
RedRiding1978
RedRiding1978
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: i jak bardzo jest atrakcyjna w pewnym sensie to komplemen


Dla mnie byłby to dyshonor, ale co, kto i jak rozumie :) mężczyzna który pisze w ten sposób do nieznajomej kobiety daje jej do zrozumienia, że do niczego więcej się nie nadaje i tylko tyle ma jej do zaoferowania, nie ma do niej żadnego szacunku. Nie wiem czy jest się czym na forum chwalić
irbit
irbit
  24 lipca 2017

hmm trochę to jest tak jak kobiety chcą być traktowane świecą tylkiem biustem itp więc nie dziw się takich reakcji ba kobiety sa bardziej zboczone od nas

tibauld
tibauld
  24 lipca 2017

Faceci to są straszni uje. :nie:

RedRiding1978
RedRiding1978
  24 lipca 2017

I jak zwykle w takich tematach, zdania są podzielone i trudno o konsensus :) kobiety są zboczone, faceci to uje i tym sposobem pasują do siebie xd Eureka

annalii
annalii
  24 lipca 2017

W necie wszystko nudzi jak i w swiecie realnym to pl co jestes usun sie i bedzie ok a ja nikogo nie oceniam jaki kto ma nick cos nie pasi to nie moj problem

annalii
annalii
  24 lipca 2017

Red ok aty jaki jestes pan szczery czy nie?

annalii
annalii
  25 lipca 2017

Czasem zastanawiam czy oprocz tego co ktos napisze jest madry facet czy tylko moraly jaku ja jestem piekny i gladki xd

irbit
irbit
  25 lipca 2017

moralność w tych czasach no no wielkie słowo ... Red jak zawsze staje okoniem ale ok ktoś powinien mówić tak a ktoś inny nie inaczej to forum to była by masakra karmelowo-cukierkowa i od tego cukru wszyscy by puszczali lukrowe baki

annalii
annalii
  25 lipca 2017

Wy tylko o jednym kobieta sie szanuje nie kazda idzie do lozka z obcym troche ogarnij sie koles mam znajomych ktorzy nie zapraszaja na sex od razu tylko pierw poznajmy sie potem kolacja kwiaty a potem rozumiemy ze przyjdzie czas to kazdy ma ochote na sex

RedRiding1978
RedRiding1978
  25 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: . Red jak zawsze staje okoniem


Irbit, ja zwyczajnie dbam o twoją biedną poobijaną głowe xd Z drugiej zaś panowie strony, co taki facet jak ty, może zaproponować kobiecie takiej jak ja, która wszystko ma, prócz kawałka prącia? No co? Jeżeli do tego niczego nie ma jeszcze charakteru, to idź pan w 3,14 du xd Wy sprowadzacie kobiety do roli mebla, a wasza rola i położenie jest dokładnie takie samo :)
irbit
irbit
  25 lipca 2017

behehe trochę nie zgadzają się początkowe numery pesel hihihi a co mogę zaproponować kobiecie np lampkę carpe diem ale tylko wybranym hehehe w dobrej oprawie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.