annalii
annalii
  24 lipca 2017 (pierwszy post)

Pytanie mam z innej beczki dlaczego faceci chca od razu sie spotkac i na pierwszym spotkaniu propozycje skladaja to sa dobre strony ze strony faceta okreslam ze na poczatku sie poznajmy a nie od razu dohdzie do komsumnci z plcia przeciwna co o tym sadzicie i co proponujecie szczere prosze wiad nie nabijamy sie

RedRiding1978
RedRiding1978
  24 lipca 2017

Jeżeli mówisz tak jak piszesz, to bardziej zrozumiała była maszyna szyfrująca o nazwie "enigma, to po 1sze
Po 2. Taka ich natura. Mężczyźni nie bawią się w podchody, są konkretni i rzeczowi. Ty rozkładasz znajomość na pewne etapy, oni skracają je do minimum

irbit
irbit
  24 lipca 2017

to zależy jaka postawę przyjmuje kobieta ... i jak bardzo jest atrakcyjna w pewnym sensie to komplement ☺☺☺

annalii
annalii
  24 lipca 2017

Ale ja nie umawiam sie na sex party trzeba sie poznac a nie od razu sex sory

irbit
irbit
  24 lipca 2017

A dopasowanie fizyczne jest w brew pozora tak samo ważne jak duchowe, mentalne itp

annalii
annalii
  24 lipca 2017

Irbit poznajesz kogos i od razu proponujesz lozko hehe ja wole troche poczekac nie chce miec syfa

RedRiding1978
RedRiding1978
  24 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A od nowo poznanej osoby rodzaju męskiego, wymagać będziesz aktualnej książeczki sanepidu łącznie z badaniem na obecność aids tyfusa, cholery i może kilku innych egzotycznych chorób typu trąd? To może sama się takimi przedstawisz i dasz nam przykład jak to ma wyglądać? Śmiech na sali. A może w tym wieku, to już wypada wiedzieć do czego służy prezerwatywa i że nie ubiera się jej na głowę?

Nata9823
Posty: 1 (po ~127 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 307
Nata9823
  24 lipca 2017

Ale kobieto możesz być nawet mężatka i nie wiedzieć że twój mąż ma jakiegoś syfa ta osoba sama może nie wiedzieć :)

Monique1991
Monique1991
  24 lipca 2017

eee tam...

Setta
Setta
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja nie umawiam się na sex party trzeba się poznać a nie od razu sex sory

prawda jest taka ze facet może oczekiwać relacji czysto seksualnej a twierdzić inaczej
RedRiding1978
RedRiding1978
  24 lipca 2017

Żaden, ale to absolutnie żaden facet nie będzie się z wami umawiał i marnował dla was swój czas tylko po to, by iść z wami kościoła klepać różaniec, nie mając w planach relacji seksualnej. Twierdzenie i wmawianie sobie czegoś innego, to okłamywanie samej siebie :)Będzie siedział i trzymał was za rączkę:) Już to widzę :)

annalii
annalii
  24 lipca 2017

Tak wiem ale meza to nie mam i nie wiem po co takie klotnie

annalii
annalii
  24 lipca 2017

I dzieko za komentarze milo ze sa tacy co napisza cos sensownego

mrukowski
mrukowski
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja nie umawiam sie na sex party trzeba sie poznac a nie od razu sex sory

Twój nick trochę mnie zbija z tropu.
Jacek82
Jacek82
  24 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli mówisz tak jak piszesz, to bardziej zrozumiała była maszyna szyfrująca o nazwie "enigma, to po 1sze Po 2. Taka ich natura. Mężczyźni nie bawią się w podchody, są konkretni i rzeczowi. Ty rozkładasz znajomość na pewne etapy, oni skracają je do minimum


Ty niczego nie rozumiesz !! , jakie podchody ? itp !! , oczywiście są rzeczowi i to się ceni i każda kobieta to docenia a w podchody bawiliśmy jak byliśmy mali i nie ma to nic wspólnego z tematem załozonym . Znajomość ma przyszłość gdy dojdzie do spotkania a to czemu a temu bo gadanina wirtualna po pewnym czasie się nudzi
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.