GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  17 lipca 2017 (pierwszy post)

Uh, witaj, czytasz mnie, więc wiesz, że nie dzieje się to przypadkiem. Dyskusja o wymienionym wyżej temacie będzie interesująca tylko wtedy, jeśli w niej się wypowiesz. Drobny szczegół. Nie wypowiadaj tego co usłyszałeś w mediach, tylko wypowiedz swoje odczucia dotyczące tej katastrofy, w której zginęła głowa polskiego państwa, oraz wiele znamienitych ludzi inteligencji polskiej, łącznie z generałami wojska polskiego. W gwoli ścisłości uszanujmy to i dbajmy o kulturalny poziom wypowiedzi. To czy wspierasz PiS, czy PO, czy KOD, czy inne struktury vel. organizacje nie ma tu żadnego znaczenia. Znaczenie ma to co jesteś w stanie przekazać, czytającym Twoje wypowiedzi. Pozdrawiam.

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  17 lipca 2017

nie planuje spadac, nsjwyzej ciebie czeka upadek bolesny i ostateczny

RedRiding1978
RedRiding1978
  17 lipca 2017

ja też cię trollhejterze lubie :) a tak między nami to idź do d...y :D

irbit
irbit
  17 lipca 2017

Każdy z nas gdyby dostał się do władzy robił by tak samo wcześniej czy później bo to jest piętno władzy ...

RedRiding1978
RedRiding1978
  17 lipca 2017

tzn jak? dodam, że nie oglądam tv, żadnej tv i informacji na interesujący mnie temat szukam na własną rękę. Jeżeli kilka różnych, niezależnych od siebie źródeł w mniejszym lub większym stopniu ją potwierdza, uznaję ją za najbardziej prawdopodobną więc?

RedRiding1978
RedRiding1978
  17 lipca 2017
AmongUs
AmongUs: jak tam podjelas juz decyzje co do naszej przyszlosci ?


Na razie to utknęłam w środku kolejki d83dde02
sfinxx
Posty: 1 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
sfinxx
  5 sierpnia 2017

Ja niewierze w katastrofe,tego typu loty i samolot powinny byc maksymalnie zabezpieczone,jezeli to nie zaistnialo to znaczy ze jakies sily dazyly do katastrofy lub ja spowodowaly,banalnie proste wytlumaczenie

irbit
irbit
  5 sierpnia 2017

Oszukać przeznaczenie ???

Johnson
Johnson
  5 sierpnia 2017

Ludzie nie maja nic innego do roboty niz dalej tego pisowskiego smietnika ciagnac? xD.

RedRiding1978
RedRiding1978
  5 sierpnia 2017

Dlaczego uważasz, że to pisowski śmietnik?! Tam zginęła prawie setka ludzi różnych opcji politycznych, a wliczając załogę w której była zaledwie 19 letnia dziewczyna, całkiem apolitycznych. Uważasz że tym rodzinom nie należy się prawda o tym, co się tam wydarzyło?!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.