GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  17 lipca 2017 (pierwszy post)

Uh, witaj, czytasz mnie, więc wiesz, że nie dzieje się to przypadkiem. Dyskusja o wymienionym wyżej temacie będzie interesująca tylko wtedy, jeśli w niej się wypowiesz. Drobny szczegół. Nie wypowiadaj tego co usłyszałeś w mediach, tylko wypowiedz swoje odczucia dotyczące tej katastrofy, w której zginęła głowa polskiego państwa, oraz wiele znamienitych ludzi inteligencji polskiej, łącznie z generałami wojska polskiego. W gwoli ścisłości uszanujmy to i dbajmy o kulturalny poziom wypowiedzi. To czy wspierasz PiS, czy PO, czy KOD, czy inne struktury vel. organizacje nie ma tu żadnego znaczenia. Znaczenie ma to co jesteś w stanie przekazać, czytającym Twoje wypowiedzi. Pozdrawiam.

RedRiding1978
RedRiding1978
  17 lipca 2017

Takie tematy są b.kontrowersyjne, ale pamiętam przerażenie ludzi zaistniałą wtedy sytuacją. Polska została pozbawiona głowy państwa, a jednocześnie zwierzchnika sił zbrojnych i niemal wszystkich dowódców. Każdy w tamtej chwili, nawet najsłabszy przeciwnik stanowił zagrożenie dla naszej suwerenności i niepodległości. Taka sytuacje nie może się więcej powtórzyć. Obowiązkiem każdego Polaka jest wspierać swój rząd i nieważne z jakie frakcji on się wywodzi, bo to te osoby czuwają nad naszym bezpieczeństwem które w moim pojęciu jest wartością nadrzędną.

irbit
irbit
  17 lipca 2017

Tragedia owszem była to fakt tylko niektórzy zaczęli ja wykorzystywac w taki sam sposób jak radykalni muzułmanie Koran po co ??? trochę to przykre ... i całą otoczka medialna i polityczna sprawiła że zaczął się z tego cyrk

Jozef84
Jozef84
  17 lipca 2017

Nie wierzę w katastrofę. Dobra ale jeśli hipotetycznie ona się wydarzyła, to współczuję rodzinom ofiar, taki spektakl dziennikarze zrobili z ich śmierci, ta szopka z indentyfikacją ciał. Przynajmiej by to uszanowali. Takie gonienie za sensacja, tak się nie robi.

irbit
irbit
  17 lipca 2017

Serio ty wiezysz w zamach człowieku zastanów się jesteśmy jedynym państwem gdzie opozycja i koalicja mają odrębną politykę zagraniczną tzn nie potrafią się dogadać w sprawach zewnętrznych. Więc nie jesteśmy zagrożeniem dla żadnego narodu i spokojnie poczekają jak sami się powykaniczamy ...

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  17 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam

To była wielka tragedia bo zginęli ludzie pamiętam jaki chaos wtedy towarzyszył w monie byliśmy na odprawie w warszawie . Z punktu widzenia BORU tak wile ważnych osobistości nie powinno lecieć razem .
RedRiding1978
RedRiding1978
  17 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Serio ty wiezysz


Wiara to jedno a dowody które dopiero teraz napływają to zupełnie inna bajka. Zdjęcia które przekazało NATO, niepublikowany raport WAT, bezczeszczenie ciał, palenie dowodów tuż po katastrofie, dziwne samobójstwa, zeznania A.Wonsztyla pilota jaka-40 który lądował tuż przed katastrofą, nagonka opozycji przed katastrofą, nagranie Komorowskiego na kilka godz przed katastrofą, śmierć Petelickiego który mówił głośno o zamachu, agent Mosadu o którym mówił Gadowski a który twierdzi że widział dokumenty wskazujące na zamach, oddanie śledztwa stronie rosyjskiej, brak czarnych skrzynek, ich zamiany, brak chęci oddania wraku, zmiana typu katastrofy z wojskowej na cywilną , nagrania i zapewnienia polskiego rządu że wszystko zostało dopilnowane, to wszystko nie licuje mi się jednostronnym przekazem z raportu Anodiny i Millera

Konto usunięte
Konto usunięte: opozycja i koalicja


Nie ma żadnej koalicji chyba, że masz na myśli koalicję opozycji, bo rządzi jedna partia
RedRiding1978
RedRiding1978
  17 lipca 2017

Poza tym, czy nie wydają się nikomu dziwne te przeróżne zbiegi okoliczności?! Za każdym razem kiedy to zaczyna rządzić rząd prawicowy, zaczynają się z nim dziać dziwne rzeczy... Pierwszy rząd Olszewkiego obalony przez nocną zmianę, za kilka lat rząd Kaczyńskiwgo zmuszony do podania się do dymisji i ustąpienia pod naciskiem lewicowej opozycji, kolejna próba to prezydentura Kaczyńskiego i dziwna katastrofa i to co dzieje się teraz wokół kolejnego prawicowego rządu? Chyba nikt już w te zbiegi okoliczności nie uwierzy, bo za dużo ich nawet jak na mój gust

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  17 lipca 2017

PIS to nie prawica.

RedRiding1978
RedRiding1978
  17 lipca 2017

Można by rzec, że prawica przejęła ideologię lewicy, i zgromadziła wokół siebie społeczeństwo domagające się reform społeczno-polityczno-systemowych czyli wszystko to, z czym powinna kojarzyć się lewica i jakie były jej pierwotne założenia i ideologia

RedRiding1978
RedRiding1978
  17 lipca 2017
Adrian3303
Adrian3303: PIS to nie prawica.


Koza "sprzedana" więcej miejsca w mieszkaniu d83dde04
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  17 lipca 2017

jak tam podjelas juz decyzje co do naszej przyszlosci ?

irbit
irbit
  17 lipca 2017

Scenariusz trochę szpiegowski wszędzie zdrada stanu oraz szpiegostwo. To ja się pytam kto kropnol kenediego ???

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  17 lipca 2017

Tragedia owszem.... taka sama jak tragedia ludzi bezdomnych, umierających, ludzi którzy stracili caly majątek, ludzi którzy walczą o to zeby wiązać koniec z koncem, tragedia ludzi wyjezdzających za granice za chlebem i wszystkie tragedie jakie sa związane przez łupienie podatkami przez władze. Dlaczego dla nikogo to nie są tragedie na taka skale jak smoleńska ?
Moje odczucia....nie jest mi szkoda nikogo z nich. Byli uwiklani w gry polityczne którym sami mogli zapobiec. Nie nazwe ich Polska inteligencją bo wiekszosc z nich to złodzieje którzy paśli sie na NASZEJ niedoli. I mam to w dupie czy to politycy z lewa czy z prawa.
Srednio rozgarniety czlowiek rozumie ze kazda wladza robi to samo. Czas najwyzszy pozbyć sie tego raka.

RedRiding1978
RedRiding1978
  17 lipca 2017

Bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę, bo możesz ich spotkać kiedy będziesz spadał w dół.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.