Czarna41992
Czarna41992
  4 lipca 2017 (pierwszy post)

Jestem z facetem który bije mnie i nie pozwala odejsc nawet niemam gdzie odejść mam dzieci .... Niemam nikogo to jest najgorsze czy są mężczyźni którzy naprawdę kochający potrafi być wierni okazywać szaczunek... wiem ze juz nigdy nie będę szczęśliwa. ..

Jozef84
Jozef84
  4 lipca 2017

I co wcześniej nie poznałas faceta?

Czarna41992
Czarna41992
  4 lipca 2017

Człowiek potrafi na początku dobrze grać aby zamydlic oczka ja też byłam założenia że nie pozwolę siebie uderzyć być twarda no ale niestety ten kto tego nie przeżywa tak naprawdę niewie jak jest.... no ja ważę 50 kg on 100 kg wiadomo chyba że mogę tylko zadrapaczy paznokciami chciałam zawsze mieć faceta spokojnego on taki był... no ale jak to się mówi cicha woda brzegi rwie... ja jestem osobą wybuchowa niestety też mam przeszłość która dała mi kość ale każdy znas zasługuje na 2 szanse szaczunek i szczescie

Sarna
Sarna
  4 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam matkę tylko która choruje na raka....

No to przykro mi, jedynie Ci zostaie uciec od chama, bo dzieci wynosząc takie widoki z domu, mogą mieć traumę do koca życia.
Policja pomoże na tyle że może nawet go zamkie na pewien okres, ale i tak taką hołotę wypuszczają prędzej czy później, jak kilka razy zgłosisz na policje taką sytuację pewine dzieci zabiorą jak zobaczą co się odwala i tak źle i tak niedobrze, sama się teraz zastanwiam co taka kobieta moze zrobić?
Dom samotnej matki odpada, bo takich wiele nie ma i warunki tez kiepskie, do pracy nie pójdziesz bo z kim dzieci, ja pierdziele :szok:
Czarna41992
Czarna41992
  4 lipca 2017

No właśnie. .. w ttym jest sens myślałam żeby uciec zagranicą no ale później zgłosi porwanie dzieci he masakra

Sarna
Sarna
  4 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Człowiek potrafi na początku dobrze grać aby zamydlic oczka ja też byłam założenia że nie pozwolę siebie uderzyć być twarda no ale niestety ten kto tego nie przeżywa tak naprawdę niewie jak jest.... no ja ważę 50 kg on 100 kg wiadomo chyba że mogę tylko zadrapaczy paznokciami chciałam zawsze mieć faceta spokojnego on taki był... no ale jak to się mówi cicha woda brzegi rwie... ja jestem osobą wybuchowa niestety też mam przeszłość która dała mi kość ale każdy znas zasługuje na 2 szanse szaczunek i szczescie

nie znam osoby, która nagle sie zmienia, większośc ludzi ma nosa wystarczy że porozmawiamy kilka razy z takim z pod ciemnej gwiazdy w jakich warunkach żyje, rodzina i znajomi tez wiele mówią, w szkole średniej dziewczyny niektóre szczególie przyciagały do siebie facetów własnie takich, przeważnie ci faceci byli przystojni, dlatego mieli branie, niby spokojny ale życiowo nieporadny, tylko koledzy w głowie, brak stałej pracy i wiecznie baja bongo, mama wszystko za nich robiła, a jak synek pijany przychodził to trzeba być cicho, żeby z kacem nie obudził się zły, zamydlali kobietom oczy szybko i one tego nie widziały, nie wiem dlaczego, ale czasem takie błahostki mają duże znaczenie jak dla mnie oczywiście.
One mieszkają teraz z takimi na kartę rowerową, czasem policja ich odwiedzi mają po 3 i więcej dzieci, wiecznie w opiece siedzą i czekają na zapomogi, nie bierz tego do siebie, to nie Twój obraz ani Twojej rodziny, ale z tym kojarzy mi się rodzina gdzie jest przemoc.
Sama musisz jak najszybciej uwoilić się od tego typa, chociażby dla dzieci, niech one wyrosną na porządnych ludzi.
Jozef84
Jozef84
  4 lipca 2017

był inny przez 2 miesiace :) aha na tym mozna budowac zwiazek, bo koles wspanialy

Jozef84
Jozef84
  4 lipca 2017

ja nigdy nikogo nie uderzylem, dlaczego bo mialem zakodowany w mozgu chip ze moze oddac :) albo nie

Jozef84
Jozef84
  4 lipca 2017

dlaczego? dlaczego Cię bije, to chore

RedRiding1978
RedRiding1978
  4 lipca 2017

masz widzę skłonności do konfabulacji. Fajnie ,ze założyłaś profil tylko po to, by się wypłakać w internecie i znaleźć kogoś kto w tej bajeczki uwierzy. Powodzenia.

Jozef84
Jozef84
  4 lipca 2017

a to Ty mendo Madzia Sienkiewicz:)

Jozef84
Jozef84
  4 lipca 2017

powiedz kto bajadurzy :)

Czarna41992
Czarna41992
  4 lipca 2017

Słuchaj Kobieto zostaw te swoje madrości skoro tak uważasz twoje zdanie nie po twoja sprawa po co założyłam konto a ja widzę ze masz kompleksy na tle swej osoby bo myślę że powinnas ja tobie też życzę powodzenia☺☺☺

RedRiding1978
RedRiding1978
  4 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jaka agresywna wow. Myślę, ze to nie ty bronisz się przed agresją swojego faceta, tylko jest dokładnie odwrotnie i to cię dyskwalifikuje jako potencjalną "ofiarę" chyba że własnego losu. Co do kompleksów, to właśnie" gwiazdorzysz gwiozdo" i to też przemawia przeciw tobie

RedRiding1978
RedRiding1978
  4 lipca 2017

Może jakiś głupi, twoje bajeczki kupi, ale to nie będę ja :)

Jozef84
Jozef84
  4 lipca 2017

hej Madzia :)

Konto usunięte
Konto usunięte: le to nie będę ja
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.