Czarna41992
Czarna41992
  4 lipca 2017 (pierwszy post)

Jestem z facetem który bije mnie i nie pozwala odejsc nawet niemam gdzie odejść mam dzieci .... Niemam nikogo to jest najgorsze czy są mężczyźni którzy naprawdę kochający potrafi być wierni okazywać szaczunek... wiem ze juz nigdy nie będę szczęśliwa. ..

bycsoba2
bycsoba2
  4 lipca 2017

to czemu nie szukasz pomocy

Grzesiek32157
Posty: 1 (po ~42 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Grzesiek32157
  4 lipca 2017

Napisz na priv moze da sie cos zaradzic :)

IHSI
IHSI
  4 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem z facetem który bije mnie i nie pozwala odejsc nawet niemam gdzie odejść mam dzieci ...
Szukaj pomocy w Mopsie , lub policja, takie traktowanie jest karalne :zly:
Konto usunięte
Konto usunięte: Niemam nikogo to jest najgorsze czy są mężczyźni którzy naprawdę kochający potrafi być wierni okazywać szaczunek..
Są tacy jaka ja co to wyżej :zly: takiego pana to nie sklepać tylko dać mu nauczkę prawną:)
Czarna41992
Czarna41992
  4 lipca 2017

Nasza polska policja wiecie jaka jest ile razy była to on potrafił się wybielic a ja najgorsza owszem tez potrafię mu oddać ale on mi po czwornie oddaje

Czarna41992
Czarna41992
  4 lipca 2017

Mops każe nam się dogadać bo mamy dzieci zenada

Czarna41992
Czarna41992
  4 lipca 2017

Bije po głowie żeby nie było widac

IHSI
IHSI
  4 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Nasza polska policja wiecie jaka jest ile razy była to on potrafił się wybielic a ja najgorsza owszem tez potrafię mu oddać ale on mi po czwornie oddaje

O daje 4 razy , na sor jadę obdukcja wezwanie policji i się nie wywinie :) tylko jeden problem jak ty mu od dasz to wiesz co mam na myśli .
tyle z mojej strony powodzenia :)
Czarna41992
Czarna41992
  4 lipca 2017

Dziękuję...

bycsoba2
bycsoba2
  4 lipca 2017

tą policja sie zgodze z tobą roznie to jest ale moze sprubuj sie dostac do domu samotnej matki lub do rodziny najblisej idz idz na policje zrób obdukcje na policji i nie daj sie śmieciowi pokonac

Jozef84
Jozef84
  4 lipca 2017

i jak tu poznać człowieka...to problem, ludzie szybko się poznają, nie ma etapu koleżeństwa, przyjaźni, a potem związku, wszystko po łebkach aby było jak najwięcej emocji i efekty jak u Tej Pani.

Jozef84
Jozef84
  4 lipca 2017

on Cie agresją stłamsi.

Sarna
Sarna
  4 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: tez potrafię mu oddać ale on mi po czwornie oddaje

eh... tak uderz żeby już nie wstał, powiedz że zrobiłaś to we własnej obronie a dzieci będą miały rentę...no żartuję, taka tam myśl pierwsza mi przyszła do głowy:D wiem to nieludzka myśl.
Zawsze mnie zastanawia dlaczego kobiety są tak bardzo zaslepione, czy to nie widac od pierwszej czy pierwszych randek z kim ma sie do czynienia, człowiek nagle się tak szybko zmienia? z pożądnego faceta staje sie damskim bokserem?
z tych rodzin które znam gdzie jest przemoc czy litrami alkohol się rozlewa, takie rodziny nie cieszą sie dobrą opinią wokół, razem często są siebie warci, maja nadzory kuratorskie itd..
Nie bedę Cie oceniac i zgadywać, bo nic ie napisałaś konretnego, a gdzie twoja rodzina? tez bez powodu ma gdzieś twój los, masz w ogóle rodzinę?
Nawet sobie nie wyobrażam co bym zrobiła takiemu facetowi jakby raz podniósł rękę.
Czarna41992
Czarna41992
  4 lipca 2017

Mam matkę tylko która choruje na raka....

Czarna41992
Czarna41992
  4 lipca 2017

Był inny wręcz wspaniały niewiem co się stało znim nie potrafię tego wytłumaczyć najgorsze jest to ze mops wie i każą się dogadać to jest śmieszne wcale się nie dziwie ze później słyszymy co się dzieje

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.