Mman27
Mman27
  28 czerwca 2017 (pierwszy post)

Ja jak najbardziej. Musiała by ta kobieta zrobić dobre 1 wrażenie :-) Pozdrawiam damy. Zapraszam do rozważań i szczerych odpowiedzi. Z góry dziękuję.

CuteNinja
CuteNinja
  29 czerwca 2017

Gdyby ta osoba sprawiała pozytywne wrażenie, to oczywiście, że tak.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  29 czerwca 2017

Ja osobiście nie, ale nie potępiam ludzi, którzy tak postępują. Pierwsze wrażenie to jedno, a to jaki ktoś jest naprawdę to drugie. Trudno jest przejrzeć człowieka i być jego pewnym, gdy dopiero się go poznało. No, ale to jest moje zdanie. Ja po prostu nauczona jestem ostrożności pod względem nowo poznanych osób.

DefqonTuitam
Posty: 25 (po ~21 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
DefqonTuitam
  29 czerwca 2017

Oczywiście że tak, ja zawszę wszystko robię spontanicznie więc co mi szkodzi

Sarna
Sarna
  29 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jak najbardziej. Musiała by ta kobieta zrobić dobre 1 wrażenie :-) Pozdrawiam damy. Zapraszam do rozważań i szczerych odpowiedzi. Z góry dziękuję.

z nowo poznaną nigdzie się nie wybieram, bo nie ufam ani trochę ludziom których nie znam.
Jestem kontaktowa, nie mam problemu nawet rozmawiać z przypadkowymi ludźmi na ulicy, ale za cholerę bym z nimi nigdzie się nie wybrała;D
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  29 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: to oczywiście, że tak.

Serio d83dde31
CuteNinja
CuteNinja
  29 czerwca 2017
LockOn
LockOn: Serio

Serio, koncert wydaje mi się bezpiecznym miejscem - i tak jestem w tłumie obcych osób, nie? ;) Więc i jedna nowo poznana nie zrobiłaby mi żadnej różnicy :D
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  29 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie? ;)

Prawda a jak z runmagedonem szeryfie d83dde01
CuteNinja
CuteNinja
  30 czerwca 2017
LockOn
LockOn: szeryfie

Jestem tak zapieprzona robotą, że szczerze mówiąc - nie mam pojęcia.
PrzemekB27
PrzemekB27
  30 czerwca 2017

Witam daleko ten kocert...? Opiekę medyczną z mojej strony miała byś 24h

CuteNinja
CuteNinja
  30 czerwca 2017
PrzemekB27
PrzemekB27: Witam daleko ten kocert...? Opiekę medyczną z mojej strony miała byś 24h

Rozmawiamy o hipotetycznym koncercie - wiesz, co by było gdyby.
Tylko co Ty rozumiesz przez opiekę medyczną? Zasadniczo nie choruję, nie łamię też rąk i nóg na wydarzeniach kulturalnych. Ale oczywiście dziękuję za tę niecodzienną ofertę d83dde0f
PrzemekB27
PrzemekB27
  1 lipca 2017

Witam serdecznie wiem ze teraz każdy się boi o samego siebie ja wprawdzie też miałbym mniejsze lub większe obawy ale czy w tym nie ma nutki ciekawości. ..!! Czy nie budzi to w tobie ciut ciut zainteresowania chęć przeżycia przygody z lekką nadzieja i wielkimi oczekiwaniami . Być może jest szansa poznać kogoś wyjątkowego i godnego zaufania bądź co bądź ponoć zaufanie ciężko zdobyć u kobiet a szybciutko je stracić ....!

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  1 lipca 2017

Powiem tak... Jestem kierowcą i nieraz wrzucam na Bla Bla Car jak wyjeżdżam z Polski i jade na Anglię lub Inny kraj zachodni. Wiadomo zawsze te pare złociszy sie dorobi a i towarzystwo w podróży służy ;)
Lecz są różni ludzie poznałem osoby (kobiety i mężczyzn) z którymi całą drogę (ok 11-15h) można rozmawiać śmiać się itp... (sex?? Tak, miałem oferte zapłaty w ten sposób, ale nie korzystam, zależy mi na $$$ :D ), i jest inna grupa ludzi przy których pałkę mam zawsze przygotowaną, małomówni zamknięci w sobie i nieraz rzucający spojrzenia z których można wyczytać "Ciekawe jakbyć wyglądał nabity na pal i pieczony nad ogniskiem". Idzie grupy ludzi zaraz rozpoznać z kim ma się do czynienia :D

Więc odpowiedź na pytanie brzmi:
Poszedłbym na spotkanie z obcą osobą, ale jeśli okaże sie mało interesująca lub jakaś "dziwna" to przerywam i odchodze, nie ciągnąc spotkania dalej ;)

Mman27
Mman27
  1 lipca 2017

Tak to prawda. Jest też niby takie powiedzonka do odważnych świat należy. Chodzi Panu o zaufanie kobiet do wszystkiego tak? Tylko jak kobieta nie ufa mu a On jej tak? itd. Lub nie ma powodu a i tak nie ufa? co wtedy :)

BenThomas
Posty: 26 (po ~241 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 0
BenThomas
  1 lipca 2017

Zależy od drobnych niuansów i kontaktów do tej pory. Byłem kiedyś z obcą kobietą dość głęboko w lesie, w obszarze Natura 2000. Rozlewisko, dzikie łabędzie, dużo śniegu. Mamy wspólne zainteresowania. Chyba miałem większe obawy niż ona bo to jednak niespotykane. Jest w tym jakiś element przygody, ryzyko. Jedni to lubią a inni nie. Mają dobre albo złe doświadczenia życiowe.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.