Mman27
Mman27
  28 czerwca 2017 (pierwszy post)

Ja jak najbardziej. Musiała by ta kobieta zrobić dobre 1 wrażenie :-) Pozdrawiam damy. Zapraszam do rozważań i szczerych odpowiedzi. Z góry dziękuję.

Mman27
Mman27
  2 lipca 2017

Pani Sarnie dziękuję za wideo. Uwielbiam skrzypce i nie tylko. Bardzo cenię profesjonalnie umiejących grać.

MichalCzerwinski79
MichalCzerwinski79
  3 lipca 2017

Czemu nie???

Mman27
Mman27
  4 lipca 2017

CuteNinja długo grasz na gitarce? A pro po tematów muzycznych. Nie żebym się podwalał do Ciebie. Wiem Jesteś zajęta. Pozdrawiam Ciebie i narzeczonego czy tam męża.

Jozef84
Jozef84
  5 lipca 2017

Tak, jakby zdrowie pozwoliło to bym pojechał na spotkanie.

CuteNinja
CuteNinja
  5 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: CuteNinja długo grasz na gitarce?

Usiłuję już może z osiem lat :) Ale gram naprawdę marnie :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam Ciebie i narzeczonego czy tam męża.

Pozdrawiamy! d83ddc3b
Mman27
Mman27
  7 lipca 2017

Poznam panią nie lubiącą hip hopu.

lena202
lena202
  9 lipca 2017

Nie

mrukowski
mrukowski
  11 lipca 2017

Tak

MadziaWawa
Posty: 32 (po ~480 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 11026
MadziaWawa
  11 lipca 2017

nie ale tylko z tego powodu że cały koncert gadałabym o tym jak słabe jest nagłośnienie :D

MateuszMy
Posty: 1 (po ~21 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
MateuszMy
  14 lipca 2017

Siema oco tu chodzi ?

FotoFighter
Posty: 11 (po ~312 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 39
FotoFighter
  14 lipca 2017

Myślę że dużo wypowiedzi jest naciąganych szczególnie przez kobiety, może się myle może nie a te tzw. Odważne zapraszam do znajomości i na wycieczkę po europie jestem normalnym facetem a to nie sex oferta mam poukładane w główce nie jestem zboczeńcem :) pozdrawiam

CuteNinja
CuteNinja
  14 lipca 2017
FotoFighter
FotoFighter: na wycieczkę po europie

Prawdę mówiąc, ucięło trochę temat, ale pytanie jest o rewelacyjny koncert, a nie o rewelacyjną wycieczkę z obcym człowiekiem. Wierzę, że widzisz różnicę. Pozdrawiam d83dde0f
mrukowski
mrukowski
  14 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: pytanie jest o rewelacyjny koncert

A to w takim razie nie.
Jozef84
Jozef84
  14 lipca 2017

Wycieczka po Europie? Ale przypał, dobre :D. Nie chodzi o to, czy ktoś jest zboczeńcem, psychopatą ale tak po ludzku czy będziemy się w swoim towarzystwie dobrze czuć, więc na takie coś warto zabierać znane już nam osoby. Ja bym nie wytrzymał w długiej podróży po Europie z kobietą która mnie denerwuje lub ma zupełnie zgodny ze mną charakter. :) Ale co kto woli.....

boniwinter
boniwinter
  14 lipca 2017

oczywiscie. Koncerty to miejsca publiczne, a poniewaz jestem nieufna to jedynie sama kupowalabym sobie napoje w barze.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.