icarusc24
Posty: 17 (po ~394 znaków)
Reputacja: -27 | BluzgometrTM: 0
icarusc24
  25 czerwca 2017 (pierwszy post)

Klaps dla dziecka może spowodować zerwanie połączeń nerwowych które są cieńsze od włosa w konsekwencji tego może dojść u dziecka do częściowego niedowładu kończyn lub paraliżu od pasa w dół. Klapsy u dzieci powodują też zmiany nowotworowe np zwłuknienia o charakterze nowotworowym. Kto z samotnych rodziców uważa że klapsy są potrzebne w wychowaniu?

RedRiding1978
RedRiding1978
  26 czerwca 2017

Nie zapominaj się tępy prymitywny prostaku że to co pisałeś tutaj, to jedno, a to pisałeś na pw to coś zupełnie innego. Jakiej siły trzeba było użyć by do tego doprowadzić? Może spróbujemy dla odmiany na twojej prymitywnej dupie?

icarusc24
Posty: 17 (po ~394 znaków)
Reputacja: -27 | BluzgometrTM: 0
icarusc24
  26 czerwca 2017

to co ci napisałem jest niczym innym jak prawdą a ty szukasz tylko zaczepki zwyczajnie bo jesteś podstazała znudzoną osobą tak myśle no moge sie mylić sama zwyczajnie zaczełaś bezczelnie ibezpodstawnie mnie atakowac. forum tak nawet tu obowiazuja pewne zasady a nie tylko prowokowac ludzi pyskówką czy żucac oskarzenia. koniec

amarettoUK
amarettoUK
  26 czerwca 2017
icarusc24
icarusc24: to co ci napisałem jest niczym innym jak prawdą a ty szukasz tylko zaczepki zwyczajnie bo jesteś podstazała znudzoną osobą tak myśle no moge sie mylić sama zwyczajnie zaczełaś bezczelnie ibezpodstawnie mnie atakowac. forum tak nawet tu obowiazuja pewne zasady a nie tylko prowokowac ludzi pyskówką czy żucac oskarzenia. koniec

Widać "kolego" że bardzo jesteś tym "zachodem" zafascynowany.Nie szukając zaczepki ,możesz sobie wyszukać dokument o historii ojca i jego córki.Dokument ten dotyczy Szwecji,kraju jakże bliskiego Danii.Telegraficznie :Córka(lat kilkanaście) mając wpajane od najmłodszych lat bezstresowe wychowanie oraz uświadomiona o "narzedziach " jakie posiada,,z powodu błachostki oskarża ojca o gwałt.Machina prawno -urzędnicza rusza z kopyta.Ojciec zostaje skazany na długoletni wyrok.Córka jest rzucana do coraz to nowej rodziny zastępczej.Gdy doszło do niej co zrobiła ,stara się odkręcić sprawę.Po pokonaniu całej drogi urzędowej w różnych instancjach ,sprawa dochodzi do prokuratora generalnego który jest ostatnia instancją.Ten nie uchyla wyroku w przekonaniu że machina zadziałała prawidłowo a winny jest tam gdzie być powinien.Teraz się nad skutkami tego zastanów.
icarusc24
Posty: 17 (po ~394 znaków)
Reputacja: -27 | BluzgometrTM: 0
icarusc24
  26 czerwca 2017

Do amarettoUK maszzyna pod wzgledem proceduralnym w wiekszości przypadków działa prawidłowo. tylko nie zawsze sprawiedliwie. ten tzw zachód lubię bo mieszkałem tam od 20 chyba roku zycia. NIE lubie tez za pewne podejscie. W Dani tez słyszłaem o podobnych sytyuacjach. Daniia jak troszke jak Polska tam sądy stoły od lat za matkami stosując zasade ze urodziła póki nie zabije to moze wychowywac. W Polsce sie to zmienia powoli ale zmienia. Te zmiany ida dzieki wielu utciwych rodziców matek i ojców. zachówd lubie bo dzieki niemu zdobyłem wiele kwalifikacji a za wiekszość nie zapłaciłem bo pokrywały szkolenia firmy dla których pracowałem. W angli w southampton zdobyłem w ten sposób kwalifikacje i doswiadczenia skipera na łodziach motorowych. kwalifikacje na ultra lekkie robie wczechach. moze dlatego rozbawiło mnie ze stwierdzenie starszej pani ze latam po europie. a aluzje o besebie pod palmami no cóż basen jest w polsce nie trzeba wyjezdzać zeby popływać w basenie. lubie twoją opinie wskazaeś na istotne sprawy takie jak pomówienia bezpodstawne i konsekwenceje tego typu pomówień z których wielu nie zdaje sobie sprawy. Pzdr

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.