irbit
irbit
  23 czerwca 2017 (pierwszy post)

liczę na kreatywne opinię

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  25 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś za równouprawnieniem, tam się zatrudnij

co ma równouprawnienie do pracy na budowie?

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli w naszej placówce pojawi się takie dziecko, wtedy wspomnę o tobie a póki co- wypad. Na razie mamy wszystkie normalne

Lodka to ja stawiam warunki, zajęcia prowadzę za free, w twoim otoczeniu za chińskiego boga nie poprowadziłabym zajęć,
zdewocenie za bardzo jedzie mi stęchlizną, a ja nie lubię smrodu

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  25 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie pozwoliłabym na to by jakiś cieć ze zwichrowaną psychiką z LGBT, dymany w duuę nauczał moje dziecko

rozumiem, że ksiądz spełniający ten warunek(wymieniony po przecinku) byłby dla ciebie bardziej przekonywujący? miodzio

kto i gdzie kogo dyma jest sprawą dymanego i dymającego, a nie twoją, nie bądź niczyim materacem, bo zaczna dociekać twojego dymania

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  25 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Księdzu mogę dać i nie muszę a ciebie muszę zatrudnić i dać ci za twoje farmazony od 3 do 5 tys miesięcznie. Komu ty chcesz "sprzedać" swoje bajeczki?

dawaj księdzu, będziesz miała zbawienie wieczne pewne jak w banku, mam swoja kasę, te 3-5 tys. m-cznie wsadź sobie w skarpetki, będziesz wyższa

Konto usunięte
Konto usunięte: Za stara na to już jestem

no jak stara tak głupia, współczuję

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli w naszej placówce pojawi się takie dziecko

tzn.jakie? niezgdodne z katolickim wzorcem?

Konto usunięte
Konto usunięte: Na razie mamy wszystkie normalne

acha, te zgodne?

pięknie, wartościowanie dzieci, dołóż jeszcze te z zapłodnienia metodą in vitro, przecież koscielni już dopatrzyli się bruzdy,
to jak nic znak szatana, wszak in vitro to diabelskie praktyki

idz do psychiatry, niech cie przebada, twój stan budzi pewne obawy

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  25 czerwca 2017

kończę, idę się szykować na tupu, tupu, tany, tany,
zresztą ty masz kaganiec na pysku więc dalsza polemika i tak mijałaby się z celem
życz mi szampańskiej zabawy "świntojobliwa"

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

RedRiding1978
RedRiding1978
  25 czerwca 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: Dupa mnie boli bo kasa idzie na odwierty geotermalne Tadzia,


Odwierty geotermalne to ratunek dla naszej gospodarki energetycznej i dawno byśmy z nich korzystali gdyby nie to, że łapówkarz a dokładnie 1 z PSL wziął w łape i teraz duka przed sądami i ludźmi. Trzeba było zablokować odwierty, by uzależnić Polskę od rosyjskiego gazu , robić miliardowe przekręty na paliwach i vacie i wypłacić"budowniczym" elektrowni atomowej niebagatelną kwotę 182 mln złotych za to, ze oni mieli wizje i tak jak tobie im się "należało" . Gdzie ta elektrownia, bo kase na to już dawno od nas wzięli?

BabaxJaga
BabaxJaga: Dupa mnie boli bo Kościół czepia się WOŚP Owsiaka i chce ją rozliczać z kasy, a sam nie rozlicza się z własnej.


Podobna fundacja "Szlachetna paczka" zbiera 2x tyle co twój Owsiak w tym samym czasie i tyle szumu nie robi, co twój "celebryta" i kawiorowa "elyta". Jakoś nikt ich za to na ołtarze nie wynosi, do studia nie zaprasza i tyle szumu wokoł tego nie ma. dlaczego? Są mniej ważni, bo nie tarzają się w błocie, nie ćpają, nie pieprzą się na woodstokach jak króliki w maju? No czemu nikt o nich tutaj nie pisze? Chodzi ci o fundacje czy danie upustu swoim pośladkom i o to że Owsiak(resortowe dziecko) z głodu zdechnie jak mu dzieci nie uzbierają i nie dadzą? Zarabia tak jak ty, na naiwności i głupocie dzieci a tym szpitalom które go nie popierają odbiera sprzęt, bo twierdzi że to jego? Jego na pewno? On na to dał, czy na to składała się cała Polska w tym ja? Dlaczego nie powiesz o tym, że szpitali nie stać nawet na serwisowanie sprzętu, bo to często przewyższa jego koszty? Tego nie wiesz czy wiedzieć nie chcesz?

BabaxJaga
BabaxJaga: Dupa mnie boli bo "czarne kiecki" wpieprzaja swoje spasione tyłki w politykę państwa i chcą ingerować w życie obywateli


Ale jak ks Sowa(afera taśmowa) ustalał komu jakie stanowisko przypadnie w spółkach skarbu państwa i kto ma gdzie rządzić i w co się wpierdzielać to ci się podobało? Też tak ochoczo na niego plujesz, czy klepiesz po plecach "good ksiądz-good" bo podziela twoje zdanie i opinię, bo to brat twojego partyjnego kolegi? Jak kosił skarb panstwa i nas na miliardy i mieszał politykę z kościołem, to ci to przeszkadzało czy nie? Pewnie nie, bo jedna z nich byłaby dla twojego znajomego albo wg parytetów należałaby się tobie. A jakże taki ksiądz, to super ksiądz, a na innych trzeba napluć, judzić i szczekać. Jak mordowali Popiełuszkę i donosili na niego w tym również księża też tak ochoczo się na ich temat wypowiadałaś czy tylko masz takich swoich "upatrzonych" i tak się na nich huśtasz?

BabaxJaga
BabaxJaga: Dupa mnie boli bo chociaż Konstytucja gwarantuje rzekomo rozdział religii od państwa, wciśniętą do szkół religię, za naukę której płaci budżet, a nie kościół, który wciska dzieciom swoje dyrdymały.


Może przeczytaj co o tej twojej konstytucji pisze ten który ją pisał mec Andrzejewski. Wg którego wzorca była pisana i pod czyje dyktando? Czy aby nie pisali ją pod dyktando Moskwy? Może tobie podoba się jak ktoś inny jak ty w twoim "domu" rządzi i się szarogęsi, ale nie mnie

BabaxJaga
BabaxJaga: a ja nie lubię smrodu


Zabieraj swojego śmierdziela i się od nas odseparuj, bo nikt cię tutaj z nim nie wygląda. Ja nie wchodze w twoje gówniane środowisko i trzymam się od nich z daleka, to nie wpierdzielaj się ty z buciorami w moją religię i wiarę bo tobie i takim jak ty gówno do tego.

BabaxJaga
BabaxJaga: idz do psychiatry, niech cie przebada, twój stan budzi pewne obawy


No, gdybyście taki syf u nas robiły, jaki robiłyście po kościołach to ręczę za to własną głową, że zbierałybyście te swoje "ku- kieły" po posadzkach. Ja bym wam tak łatwo nie odpuściła "grzechów" jak robili to inni wierni. Masz na to moje słowo. Nie zdążyłybyście wyjść stukając obcasami, bo by was powynosili pod "Owsiakowymi"respiratorami . Ja się dziwię Wawie że na to Legia pozwala, ale powoli biorą się i wam za dupki. Z nimi tak łatwo wam nie pójdzie, Tym bardziej, ze zapamiętali wasze akcje "widelec" i jak ich laliście na stadionach, tylko za to że poszli na mecz i wywiesili nieodpowiedni- wg was- transparent. Więc masz racje, lepiej nie pokazuj swojej "buźki" bo to się może w którymś momencie źle dla ciebie skończyć.

BabaxJaga
BabaxJaga: to jak nic znak szatana, wszak in vitro to diabelskie praktyki


Nie ma żadnego in vitro. Selekcja naturalna. Widać masz zrypane geny i do niczego się nie nadajesz jak nie możesz mieć dzieci metodą naturalną. niech ci twoja mamusia sponsoruje. To nie jest moim obowiązkiem bym płaciła z moich podatków na takie byle co jak np ty. Najpierw się skrobiecie, albo łykacie gó... typu ella one, bo wam dzieci przeszkadzają i są kulą u nóg , a później wyjecie bo nie możecie mieć dzieci i kolejni partnerzy mają was daleko w d...e . Chcesz selekcjonować dzieci na zdrowe i chore(zespół downa) to natura sama dokonała selekcji. Widać nie nadajesz się do roli do jakiej zostałaś stworzona. Jakiś wybrak się jej trafił.

BabaxJaga
BabaxJaga: dawaj księdzu, będziesz miała zbawienie wieczne pewne jak w banku,


a czy ja cię pytam komu ty dajesz? Moja d..a moja sprawa i tobie nic do niej, ale ja się o prawo do mordowania jak ty nie upominam . Widać nie jest mi do niczego potrzebne, bo nikogo mordować nie zamierzam

BabaxJaga
BabaxJaga: no jak stara tak głupia, współczuję


A ty niby mądra, a "głupiej" przeskoczyć nie możesz, bo cię klinuje w każdym temacie a ty wyjesz, że to wyjesz. A podobno jesteś specjalistką w pozbywaniu się niewygodnych ludzi w białych rękawiczkach

BabaxJaga
BabaxJaga: pięknie, wartościowanie dzieci,


I kto to pisze? ta która zabiera dzieciom chorym prawo do życia , bo jej się należy sponsoring aborcji ze środków publicznych . Paradne.
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  25 czerwca 2017

Czasami lepiej od siebie odpocząć aby popatrzyć na wszystko z innej perspektywy.

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Odwierty geotermalne to ratunek dla naszej gospodarki energetycznej

rozumiem, że Tadzio to n/narodowy bohater, wybawca, ratujący polska gospodarkę
jeżeli ma ratować tak jak ratował stocznie to ja mu dziękuję za takie bohaterstwo,
orżnął stado naiwnych baranków bożych na niezła kasiorę,
może wyszedł z założenia ze barany są po to by je strzyc?

Konto usunięte
Konto usunięte: . Gdzie ta elektrownia, bo kase na to już dawno od nas wzięli?

może tam gdzie kasa z cegiełek na ratowanie stoczni? musisz pogadać na ten temat stądziem

Konto usunięte
Konto usunięte: Podobna fundacja "Szlachetna paczka" zbiera 2x tyle co twój Owsiak w tym samym czasie i tyle szumu nie robi, co twój "celebryta" i kawiorowa "elyta". Jakoś nikt ich za to na ołtarze nie wynosi, do studia nie zaprasza i tyle szumu wokoł tego nie ma. dlaczego?

ach księżulo Stryczek, duszpasteż ludzi biznesu, twórca Szlachetnej Paczki, n/filantrop wielkiej wody i jego słynne błyskotliwe stwierdzenie "Jezus wcale nie kazał się dzielić.To mit". Spoko bywał na wizji, bywał na "salunach", dobrze się ustawił.
Co prawda Tadziowi nie dorównuje, ale wypłynął już na szerokie wody.
"Siostro" duże pieniądze nie lubią szumu i rozgłosu, wolą ciszę i spokój, lepiej wtedy rosną i przybierają na wadze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Są mniej ważni, bo nie tarzają się w błocie, nie ćpają, nie pieprzą się na woodstokach jak króliki w maju?

może wolą plebanię lub zakrystię o dowolnej porze roku?

Konto usunięte
Konto usunięte: No czemu nikt o nich tutaj nie pisze?

bo tylko ty możesz o nich pisać, jako gorliwa fanka działasz na prawach wyłączności

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi ci o fundacje czy danie upustu swoim pośladkom i o to że Owsiak(resortowe dziecko) z głodu zdechnie jak mu dzieci nie uzbierają i nie dadzą?

raczej twojej głupocie i oto, że kościelni żebrzą na bezczelnie na chama dopisując do tego własną ideologię,
a innym chcą patrzyć na ręce, niech zaczną od siebie

Konto usunięte
Konto usunięte: Zarabia tak jak ty, na naiwności i głupocie dzieci

nic mi nie wiadomo, żeby dzieciaki robiły na mnie jakieś zrzutki

Konto usunięte
Konto usunięte: Tego nie wiesz czy wiedzieć nie chcesz?

sorry, nie chce mi się cytować całego twojego bełkotu,
krótka piłka, tak, masz rację, Owsiak przepierza kasę z WOŚP, dlatego Caritas, jakże czuły na niedolę maluczkich chętnie uszczknąłby małe co nieco z tej kaski i niemiłosiernie dupę tłucze o to, że Owsiak co roku pokazuje mu gest Kozakiewicza w tej kwestii

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jak ks Sowa(afera taśmowa) ustalał komu jakie stanowisko przypadnie w spółkach skarbu państwa i kto ma gdzie rządzić i w co się wpierdzielać to ci się podobało?

tak, piekielnie kocham "czarne kiecki"

Konto usunięte
Konto usunięte: Też tak ochoczo na niego plujesz, czy klepiesz po plecach "good ksiądz-good"

tak samo jak na innych, mam alergie, jestem na nich wszystkich uczulona

Konto usunięte
Konto usunięte: bo to brat twojego partyjnego kolegi?

a ja myślałam, że wujek, nie odstawiaj leków, proszę

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak kosił skarb panstwa i nas na miliardy i mieszał politykę z kościołem, to ci to przeszkadzało czy nie? Pewnie nie, bo jedna z nich byłaby dla twojego znajomego albo wg parytetów należałaby się tobie

pytasz mnie i jednocześnie za mnie odpowiadasz, wróżysz z fusów?

gdzie mam iść tą jedną z nich, należną mi wg parytetów, podpowiedz, odpalę ci dolę

Konto usunięte
Konto usunięte: A jakże taki ksiądz, to super ksiądz, a na innych trzeba napluć, judzić i szczekać

generalnie nie lubię ideologii "czarnych kiecek" dlatego szczekam, pluję i judzę bez taryfy ulgowej

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak mordowali Popiełuszkę i donosili na niego w tym również księża też tak ochoczo się na ich temat wypowiadałaś czy tylko masz takich swoich "upatrzonych" i tak się na nich huśtasz?

Popiełuszka był wystawiony przez własnych braci jako ofiara, a później wyniesiony na ołtarze jako męczennik,
potrzebowali symbolu walki więc go poświęcili, "gdzie drwa rąbia tam wióry lecą", a więc koszta własne panie hrabio, koszta własne

Konto usunięte
Konto usunięte: Może przeczytaj co o tej twojej konstytucji pisze ten który ją pisał mec Andrzejewski. Wg którego wzorca była pisana i pod czyje dyktando? Czy aby nie pisali ją pod dyktando Moskwy? Może tobie podoba się jak ktoś inny jak ty w twoim "domu" rządzi i się szarogęsi, ale nie mnie

ruszyłabym z szabelką na czołgi jakem "Lotna"

Konto usunięte
Konto usunięte: Zabieraj swojego śmierdziela i się od nas odseparuj, bo nikt cię tutaj z nim nie wygląda. Ja nie wchodze w twoje gówniane środowisko i trzymam się od nich z daleka, to nie wpierdzielaj się ty z buciorami w moją religię i wiarę bo tobie i takim jak ty gówno do tego.

jak będziesz na jakimś forum religijnym to uznam zakaz niewchodzenia w ten teren, póki co, to spadaj na bambus kanarki doić

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 czerwca 2017

momento

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No, gdybyście taki syf u nas robiły, jaki robiłyście po kościołach to ręczę za to własną głową, że zbierałybyście te swoje "ku- kieły" po posadzkach. Ja bym wam tak łatwo nie odpuściła "grzechów" jak robili to inni wierni. Masz na to moje słowo. Nie zdążyłybyście wyjść stukając obcasami, bo by was powynosili pod "Owsiakowymi"respiratorami . Ja się dziwię Wawie że na to Legia pozwala, ale powoli biorą się i wam za dupki. Z nimi tak łatwo wam nie pójdzie, Tym bardziej, ze zapamiętali wasze akcje "widelec" i jak ich laliście na stadionach, tylko za to że poszli na mecz i wywiesili nieodpowiedni- wg was- transparent.

posrałam się ze strachu, którą dzielnia postraszysz?

Konto usunięte
Konto usunięte: Więc masz racje, lepiej nie pokazuj swojej "buźki" bo to się może w którymś momencie źle dla ciebie skończyć.

dzięki za ostrzeżenie, od dziś zakładam maskę

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma żadnego in vitro.

"ni mo kumo powiadocie"

w n/polskim zaścianku niedługo nic nie będzie, ale kościelna taca pozostanie

Konto usunięte
Konto usunięte: Selekcja naturalna

jest, takie są prawa Matki Natury, bozia na bok

Konto usunięte
Konto usunięte: Widać masz zrypane geny i do niczego się nie nadajesz jak nie możesz mieć dzieci metodą naturalną.

ja pitolę, twój stan jest beznadziejny

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jest moim obowiązkiem bym płaciła z moich podatków na takie byle co jak np ty

nie płacz, ja tez płacę na różne byle gówna

Konto usunięte
Konto usunięte: Najpierw się skrobiecie, albo łykacie gó... typu ella one, bo wam dzieci przeszkadzają i są kulą u nóg , a później wyjecie bo nie możecie mieć dzieci i kolejni partnerzy mają was daleko w d...e . Chcesz selekcjonować dzieci na zdrowe i chore(zespół downa) to natura sama dokonała selekcji

poczytaj trochę na ten temat ignorancie bo pieprzysz niemiłosiernie, nawet nie ma z czego się pośmiać

Konto usunięte
Konto usunięte: Widać nie nadajesz się do roli do jakiej zostałaś stworzona.

ja decyduje o swojej roli, podlegam prawom świeckim, a nie boskim

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiś wybrak się jej trafił

doceniam twoją samokrytykę, ale lepiej odłóż lusterko, upadnie, pęknie i 7 lat nieszczęścia jak w banku

Konto usunięte
Konto usunięte: a czy ja cię pytam komu ty dajesz?

ja nie pytam, ja stwierdzam

Konto usunięte
Konto usunięte: Moja d..a moja sprawa i tobie nic do niej

moja opinia jest identyczna

Konto usunięte
Konto usunięte: ale ja się o prawo do mordowania jak ty nie upominam

gdyby głupota miała skrzydła latałabyś jak gołębica

Konto usunięte
Konto usunięte: Widać nie jest mi do niczego potrzebne, bo nikogo mordować nie zamierzam

rozumiem, poszukiwania ofiary w toku

Konto usunięte
Konto usunięte: A ty niby mądra, a "głupiej" przeskoczyć nie możesz, bo cię klinuje w każdym temacie

kto kogo?

Konto usunięte
Konto usunięte: a ty wyjesz, że to wyjesz.

spoko, ty nieżle mi wtórujesz

Konto usunięte
Konto usunięte: A podobno jesteś specjalistką w pozbywaniu się niewygodnych ludzi w białych rękawiczkach

jestem specjalistką w zachowaniu bieli na rękawiczkach gdy muszę grzebać w gównie,
ty lubisz utytłąć się po pachy, a potem płaczesz, że śmierdzi

Konto usunięte
Konto usunięte: ta która zabiera dzieciom chorym prawo do życia , bo jej się należy sponsoring aborcji ze środków publicznych

załóż temat o aborcji to podyskutujemy, ale najpierw poczytaj na ten temat tak, żeby pod względem merytorycznym miało to ręcę
i nogi, odłóż boski majestat na półkę, polemizujmy w oparciu o fakty.

W ramach relaksu zrób sobie krótką przerwę i skontaktuj się z jakimś psychiatrą, potrzebne ci wsparcie

Konto usunięte
Konto usunięte: Paradne.

w twoim przypadku żałosne

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

RedRiding1978
RedRiding1978
  27 czerwca 2017

Zaczynasz być nudna jak flaki z olejem, monotematyczna i zaczynasz obrzydzać mi swoją osobą pobyt na waszym zasmarkanym portalu, tak jak obrzydziliście setkom użytkowników

RedRiding1978
RedRiding1978
  27 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BabaxJaga
BabaxJaga: załóż temat o aborcji to podyskutujemy, ale najpierw poczytaj na ten temat tak, żeby pod względem merytorycznym miało to ręcę i nogi, odłóż boski majestat na półkę, polemizujmy w oparciu o fakty.


Kłamstwo powtarzane nawet pierdyliard razy, prawdą się dla twoich potrzeb nie stanie. Amen.. Twojego gówna też nikt nie kupi a ja się o to postaram.
RedRiding1978
RedRiding1978
  27 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BabaxJaga
BabaxJaga: polemizujmy w oparciu o fakty.


widzę, ze od strony merytorycznej "kwardy" z ciebie zawodnik w dyskusji. Można z tobą o wszystkim "dyskutować" pod warunkiem że to będzie dupa. Zapomniałam, że Lew-Starowicz pisał ci wypracowania i byłaś z nim na ty xd
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  3 lipca 2017

widzę, "siostro" ma cholerna, że grzecznie odhaczyłaś się na Hajdzie, a ja już myślałam , że ty
https://www.youtube.com/watch?v=3tvPKdI-6cY
byłam bardzo zaniepokojona niską liczebnością twoich postów

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  3 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaczynasz być nudna jak flaki z olejem

oczekujesz pikantnych szczegółów?

Konto usunięte
Konto usunięte: monotematyczna

a ty cenisz różnorodność kolorowych "ptoków"?
o, to faktycznie zły adres

Konto usunięte
Konto usunięte: zaczynasz obrzydzać mi swoją osobą pobyt na waszym zasmarkanym portalu

czyżby w zamiarach kolejne kopnięcie w kalenarz?

Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak obrzydziliście setkom użytkowników

a wróble ćwierkają, że frekwencja wzrosła

Konto usunięte
Konto usunięte: Kłamstwo powtarzane nawet pierdyliard razy, prawdą się dla twoich potrzeb nie stanie.

dla nawiedzonych, zakutych łbów jedyną szansą jest zaliczenie baranka o ścianę

Konto usunięte
Konto usunięte: Amen

Ave

Konto usunięte
Konto usunięte: Twojego gówna też nikt nie kupi a ja się o to postaram.

rozumiem, że promujesz swoje, a jakie "gratysy" proponujesz w ramach promocji? może 50% zniżki na niedzielną tacę?

Konto usunięte
Konto usunięte: widzę, ze od strony merytorycznej "kwardy" z ciebie zawodnik w dyskusji

spoko, z ciebie też nie "mientki"

Konto usunięte
Konto usunięte: Można z tobą o wszystkim "dyskutować" pod warunkiem że to będzie dupa

taka jak z ciebie?
no cóż tłuki są w śród nas

Konto usunięte
Konto usunięte: Zapomniałam, że Lew-Starowicz pisał ci wypracowania i byłaś z nim na ty xd

o przepraszam, za darmochę nie pisał, odpalałam mu swoje śniadanko szkolne,
mówił mi, że chciałaś się dostać do niego na korki, ale zaproponował ci opowiadanie bajek o bocianach garbatym aniołkom

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

RedRiding1978
RedRiding1978
  3 lipca 2017

Temat przewodni "dupa".....Wreszcie możesz się wykazać i "błysnąć" intelektem. Gratulation

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.