irbit
irbit
  23 czerwca 2017 (pierwszy post)

liczę na kreatywne opinię

RedRiding1978
RedRiding1978
  25 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BabaxJaga
BabaxJaga: i nastaną katechetki?


Katecheci. Młodzi, przystojni i pełni zapału do pracy a nie wyświechtane stare d...y :) No i po co ci była ta "wiedza"? No po co jak jutro odprawią cię z kwiotkiem do pośredniaka
RedRiding1978
RedRiding1978
  25 czerwca 2017

To ja decyduje o tym, czego ty MOŻESZ a nie BĘDZIESZ uczyć NASZE dzieci. Chcesz uczyć? ZRÓB SOBIE SWOJE :)

Jozef84
Jozef84
  25 czerwca 2017

Wolę jak udajesz miłą. :)

irbit
irbit
  25 czerwca 2017

hmm trochę zbaczamy z wątku. Są sądy, epitety.I co wam to daje czujecie się anonimowi i lepsi ???

irbit
irbit
  25 czerwca 2017

Badzi jesteście skrzywdzeni i upośledzeni mentalnie oraz uczuciowo ...

irbit
irbit
  25 czerwca 2017

Badzi jesteście skrzywdzeni i upośledzeni mentalnie oraz uczuciowo

RedRiding1978
RedRiding1978
  25 czerwca 2017
Jozef84
Jozef84: Wolę jak udajesz miłą. :)


Ja nigdy nie udaję niczego i w stosunku do nikogo. Moze to być nawet minister, a tobie do niego daleko. Więc weź na wstrzymanie "synu boży.Nie wykorzystuj wiedzy przeciwko ludziom, może pozwolę ci dalej szczekać
Jozef84
Jozef84
  25 czerwca 2017

Lejdi po pierwsze ja nikogo tutaj nie obrażałem, nie obrażam i nie zamierzam obrażać. Po drugie nie wykorzystuje wiedzy przeciwko ludziom. Po trzecie żadnym "synem Bożym" nie jestem. W piątek byłaś miła, doceniłem to, bo czytałem Twoje posty z innego tematu ale widzę zły humor wrócił. :(

RedRiding1978
RedRiding1978
  25 czerwca 2017

Obrażasz. Może robisz to nieświadomie? Ja jestem miła bo chcę, albo niemiła bo muszę. Wybór należy do ciebie "pastorze" od zawsze do nadal. Tylko ostatnio coś się "przebranżowiłeś" i inną religię zaczynasz głosić

Jozef84
Jozef84
  25 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Obrażasz

Ty się obrażasz na wszystkich tylko dlatego, że masz zły dzień albo, że ktoś Cię zaatakował. Niestety w tej Twojej i Jagi dyskusji ja oberwałem rykoszetem, szrapnerem.
RedRiding1978
RedRiding1978
  25 czerwca 2017

Jaki Ty spostrzegawczy jesteś. Nie zmuszaj mnie do obrony, to nie oberwiesz

Jozef84
Jozef84
  25 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zmuszaj mnie do obron

a czy ja zaatakowałem? To Ty mnie bez powodu dodałaś na CL, ja tylko odpowiedziałem drobną uszczypliwością.
RedRiding1978
RedRiding1978
  25 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

No i wszystko jasne i na temat. "ładnie" mi wytłumaczyłeś zachowanie jagi. Winni się tłumaczą, albo tłumaczą innych, bo robią to samo. Dla ciebie, lepiej było MILCZEĆ, bo tuż po twojej uwadze wyskoczyła jaga. Więc uzasadnienie dla CL jak najbardziej zasadne

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  25 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Katecheci. Młodzi, przystojni i pełni zapału do pracy a nie wyświechtane stare d...y :)

ja, Jaga, wyświechtana, stara dupa powiem ci, że na wspomnianych zajęciach miałam 2 młodych, przystojnych katechetów,
z którymi po zajęciach poszłam na kawę, powiedzieli, że zajęcia były fantastyczne, rodzice też mi dziękowali

Konto usunięte
Konto usunięte: No i po co ci była ta "wiedza"?

żeby móc przekazać ja dalej

Konto usunięte
Konto usunięte: No po co jak jutro odprawią cię z kwiotkiem do pośredniaka

mnie to rybka, mogę nie pracować, a na podobne zajęcia mam chętnych na wakacje,
sorry, ciebie ni zaproszę, ty lepiej nie wychylaj łba ze swojego zaścianka

Konto usunięte
Konto usunięte: To ja decyduje o tym, czego ty MOŻESZ a nie BĘDZIESZ uczyć NASZE dzieci.

ty to mnie możesz co nawyżej cmoknąć, wystrzegam się dewot jak diabeł święconej wody, bądź spokojna do ciebie nie zawitam, nie po drodze mi z Ciemnogrodem

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz uczyć? ZRÓB SOBIE SWOJE :)

no popatrz, a inni chcą, nawet kłócą się o kolejność klas

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  25 czerwca 2017

Eminencjo masz

Konto usunięte
Konto usunięte: MILCZEĆ


powtarzam
Konto usunięte
Konto usunięte: MILCZEĆ

bo jak nie to Lodka dobierze ci się do kropidła

Lodka, idż ochłoń

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.