Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017 (pierwszy post)

Na FB obserwuje dość ciekawe zjawisko. Otóż gro osób wrzuca tam dosłownie wszystkie informacje na swój temat i temat swoich bliskich. Od zdjęć dopiero co poczętych dzieci, po informacje o swoich chorobach, zabiegach itd. W związku z tym mam pytanie:
Jak myślicie, czemu to ma służyć i komu?
Jak daleko jesteście w stanie posunąć w ujawnianiu informacji na swój temat?
Czy wg was istnieją jeszcze jakieś granice prywatności?

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

A ty to kto? ogier? na niego to trzeba mieć nie tylko w spodenkach xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Jestem mustangiem ktory przybywa wtedy gdy jest cos w korycie i nie probuj mnie oswoic bo dostaniesz kopytem w leb

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

buhahhaha Ty nie szukasz kobiet które będą się dla ciebie ubierać tylko takich ktore się dla ciebie rozbiorą, ale tylko w necie, bo gdyby którakolwiek zrobiła to realnie to byś się z rozpaczy popłakał co masz z nią zrobić buhahhahaha

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Xd zdziwilabys sie :D ale takie babcie jak ty maja to w genach xd potrzebuje milej loszki ktora mnie okielzna a ty z twoja psychika odpadasz w przedbiegach :P

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

mój sąsiad ma chlewnie xd przyjmnie cię na stajennego xd tam znajdziesz wrchlaczku loszkę dla siebie xd a mówię ci jakie tam niektóre blondyny latają, jakie sztuki to ulalala xd

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

Dobra, na mnie już pora a ty niepełnosprytny zamulaj dalej w necie xd powodzenia w szukaniu posady stajennego xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Powodzenia jak wyrobisz norme twoj opiekun moze ci odpali cos extra

Sarna
Sarna
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Otóż gro osób wrzuca tam dosłownie wszystkie informacje na swój temat i temat swoich bliskich

każdy chyba ma takich znajomych na FB. ja jak widze narczywych znajomych, którzy robią istny cyrk na FB, przestaję obserwowac ich posty, zeby nie robic im przykrości z wywalanem ze znajomych i póżniej zeby uniknać tłumaczeń dlaczego tak zrobiłam, zwyczajnie nie widzę co tam zapodają na swoich profilach co chwile, i ja nikogo nie urażę a oni dalej żyją w swoim świecie dziękując za nastepny komentarz.
"ślicznie jaki zawsze"
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

jak dorosli rozmawiaja to wyjdz do piaskownicy twoje zdanie nic nie znaczy xd

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

A tobie szkoda ,że ty nie możesz tylko musisz żebrać o nagie fotki na fotce xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Moge ale ja segreguje a nie byle jak i kolejny mat xd

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

Bo cie zablokuje i pozostanie ci dyskusja w temacie pisma obrazkowego

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  12 czerwca 2017

Ahaha ty to wiesz co mozesz? zostac moja niewolnica xd od froterownia podlogi oczywko xDDDDD

Tajrusia
Tajrusia
  12 czerwca 2017

Papa gnypku

Tajrusia
Tajrusia
  12 czerwca 2017

Tacy "panowie" jak ty to u mnie rowy kosza i smieci zbieraja pod warunkiem że takiej cholocie jak ty, na to pozwalam. Jasne gnojarzu? Było smieszne do czasu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.