Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017 (pierwszy post)

Na FB obserwuje dość ciekawe zjawisko. Otóż gro osób wrzuca tam dosłownie wszystkie informacje na swój temat i temat swoich bliskich. Od zdjęć dopiero co poczętych dzieci, po informacje o swoich chorobach, zabiegach itd. W związku z tym mam pytanie:
Jak myślicie, czemu to ma służyć i komu?
Jak daleko jesteście w stanie posunąć w ujawnianiu informacji na swój temat?
Czy wg was istnieją jeszcze jakieś granice prywatności?

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Moja reputacja ma sie swietnie jestem tu darzony szacunkiem od moderacji do samic i samcow wlacznie i nie musisz mnie podrywac na plusiki xd

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A wolisz jak cię panowie podrywają? to wiele tutaj wyjaśnia hahaha Dobrze, ze mi to uświadomiłeś w odpowiednim momencie xd przynajmniej nie będę łudzić się nadzieją buhahaha

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Panow odsylam do ciebe i sa zadowoleni to tez wiele wyjasnia xd

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

Do mnie nikogo nie odeślesz bo gdzie? Na Berdyczów?!

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Do agencji xd

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

Pośrednictwa pracy? Do wożenia gnoju mogę ich sąsiadowi polecić, bo więcej do niczego się nie nadają xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Szach mat bejbe z tego sie juz nie wyplączesz xd

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

buhahahha właśnie to zrobiłam xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Zreszta i tak wiem ze mnie lubisz wiec nie zgrywaj takiej niedostepnej xd

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

A za co mam ciebie lubić lub nie lubić? Lubię wiele rzeczy, zwierząt też xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

No i w tym momencie przegapiłas swoja zyciowa szanse, twoj ksiaze odjechal na bialym koniu, sama tego chciałas xd

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak myślicie, czemu to ma służyć i komu?


Głupota ludzka nie zna granic, potem sie dziwią że jak są na wakacjach to ktoś plądruje ich mieszkanie, a sami przecież dali "klucze".
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
LeonGrande
LeonGrande: Głupota ludzka nie zna granic, potem sie dziwią że jak są na wakacjach to ktoś plądruje ich mieszkanie, a sami przecież dali "klucze".


Dokładnie. Czasami wystarczyłoby otworzyć drzwi i na podstawie zdjęć wiesz z dokładnością do 1 m gdzie co jest, gdzie co stoi. Chęć pochwalenia się przed sąsiadami to również wskazówki dla złodziei, ale o tym chyba zapominają
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie. Czasami wystarczyłoby otworzyć drzwi i na podstawie zdjęć wiesz z dokładnością do 1 m gdzie co jest, gdzie co stoi. Chęć pochwalenia się przed sąsiadami to również wskazówki dla złodziei, ale o tym chyba zapominają


Jedna sprawa chwaleniem się co mam w domu, druga sprawa to rozbawiają mnie fotki ze szpitala, nie wiem co maja na celu, wzbudzić litość czy co. Na jeden dzień wylączyć facebooka i drastyczny wzrost depresji wśród ludzi.
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
LeonGrande
LeonGrande: Jedna sprawa chwaleniem się co mam w domu, druga sprawa to rozbawiają mnie fotki ze szpitala, nie wiem co maja na celu, wzbudzić litość czy co.


też tego nie ogarniam. Fotki ze szpitala, to jeszcze pal licho, ale jak widzę te zdjęcia rtg dopiero co poczętych dzieci, to mnie osobiście słabi. Daleko do wszystkiego i bliżej początku jak końca, ale już zdjęcie wrzucone. Chyba po to żeby sąsiad/sąsiadka wiedziała kiedy z kim spała. Jeszce się dobrze nie urodzi, tata nie zrobi, a już selfie wrzucone
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.