Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017 (pierwszy post)

Na FB obserwuje dość ciekawe zjawisko. Otóż gro osób wrzuca tam dosłownie wszystkie informacje na swój temat i temat swoich bliskich. Od zdjęć dopiero co poczętych dzieci, po informacje o swoich chorobach, zabiegach itd. W związku z tym mam pytanie:
Jak myślicie, czemu to ma służyć i komu?
Jak daleko jesteście w stanie posunąć w ujawnianiu informacji na swój temat?
Czy wg was istnieją jeszcze jakieś granice prywatności?

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Zabawne ze mowia to osoby ktore wrzucaja tam fotki z posiedzenia na kiblu buahaha

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

I uwierz mi, nie dotyczy to tylko FB bo innych portalach widzę dokładnie te same ruchy i mentalność. Ludzie bardzo ochoczo dzielą się swoim życiem prywatnym, przeżyciami, uczuciami itd. Czasami mam wrażenie, że łatwiej im jest "obcować" z nieznajomymi, przypadkowymi osobami jak z najbliższymi

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
AmongUs
AmongUs: Zabawne ze mowia to osoby ktore wrzucaja tam fotki z posiedzenia na kiblu buahaha


jedyną osobą która widziałam na takim zdjęciu, jesteś ty. Wiesz może gdzie, czy muszę wstawić drogowskaz byś znalazł do niego drogę?!
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

A ja nie jestem jedyna osoba ktora ogladala twoja seks tasme, podac wskazowki czy wiesz gdzie i z kim?

SzuSzuu
SzuSzuu
  11 czerwca 2017

Takie mamy czasy, coraz więcej o nas chcą wiedzieć, śledzą każdy nasz ruch, byle nie chipowali ludzi to będzie dobrze. Wielu nie przeszkadza dzielenie się swoim życiem, kwestia czasu i będzie jak niżej na grafice...

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
AmongUs
AmongUs: A ja nie jestem jedyna osoba ktora ogladala twoja seks tasme, podac wskazowki czy wiesz gdzie i z kim?


Jesteś jedyną osobą i proszę wskazówki, bo chcę zobaczyć czy dobrze wypadłam xd Przez okno xd
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: , byle nie chipowali ludzi to będzie dobrze.


wielu już poddało się takiemu zabiegowi i obawiam się że coraz większa rzesza ludzi pójdzie za nimi tylko dlatego, że stanie się to modne. Wtedy tylko krok od wprowadzenia przymusu
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Krazy w necie i straszy xd

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

to przynajmniej spełniło swoje zadanie xd czyli jest dobrze xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Ale ile wtydu zakonnica a takie rzeczy na oczach tysiecy, masz ty odrobine honoru i godnosci kobiety xDD

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

Zakonnica też człowiek i też ma swoje potrzeby buhahhaha na stary spamerski chwyt chcesz mnie nabrać ? xd dzieci możesz w to wkręcać

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

Coś jeszcze kucyku, bo się trochę śpieszę? :) a nie chcę cię zostawić w połowie drogi do hepylandu xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Sugerowanie ze przyneta nie zostala lyknieta?

Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

Sugerowanie, że będę ci straszyć jak niektórzy tutaj kk albo cywilnym. Tobie takie zdjęcia są niepotrzebne. Nie ma oryginału to przeróbka nic nie warta xd znamy się nie od dziś hahha

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  11 czerwca 2017

Ale kucyka to szukaj pod innym adresem bo to bylo raczej kolo mnie niz do mnie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.