MarcinBochniewski
MarcinBochniewski
  4 czerwca 2017 (pierwszy post)

przecież Polska to jeden z najlepszych krajów :)

rav3210
rav3210
  16 czerwca 2017

I nie o Politykę tu chodzi ................

Tajrusia
Tajrusia
  16 czerwca 2017

"Ballada o lekkim zabarwieniu polityczno-erotyczym". Najgorzej jak się z dziada zrobi"pan"Jak w każdej nacji i formacji są ludzie w porządku i zdarzają się szuje, donosiciele którzy nie przez swoje umiejętności, pracowitość, a znajomości i lizusostwo chcą być lepiej postrzegani, lepiej traktowani itd Grunt, to nie uogólniać.

Tajrusia
Tajrusia
  16 czerwca 2017

Ja tam się Polaków nie boję. Wręcz przeciwnie... Cieszę się, kiedy za swoimi plecami usłyszę, polskie "qur... mać" :)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  16 czerwca 2017

Ciezko kochac kogos kto Cie nie kocha a malo tego nie kocha siebie samego. Polityka to min walka o strefy wplywow. Zyjemy w czasach kiedy wojny sie toczy w bialych rekawiczkach. Kazdy z naszych sasiadow wie ze polska sklocona to polska slaba. Sila w nas - Polakach. Beda wybory i beda referenda. To czas kiedy kazdy moze sie wypowiedziec i cos zmienic.

Tajrusia
Tajrusia
  16 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Masz racje, ale osoba która przynajmniej w minimalnym stopniu interesuje się tym co się wokół niego dzieje, ma dość nieustawicznej nagonki na Polskę i Polaków. Czy robią to Polacy? Osobiście śmiem w to wątpić. To już nie jest zwykła niechęć, ale wrogość i nienawiść zmierzająca w b. złym kierunku. Niedługo zaczniemy przepraszać za to, że żyjemy, istniejemy i oddychamy

MKalinusP
Posty: 3 (po ~42 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 0
MKalinusP
  16 czerwca 2017

Poszukuje wolnej dziewczyny która pragnie bliskości i jest gotowa zamieszkać w Norwegii

Tajrusia
Tajrusia
  16 czerwca 2017

Poszukuje wolnego mężczyzny który pragnie bliskości i gotowy jest zamieszkać w Polsce d83dde0a

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  18 czerwca 2017

nigdy nie ukrywam, że jestem Polką, szanuje inne nacje, nie wartościuje na lepsze i gorsze, ale ze swojej jestem dumna

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.