MarcinBochniewski
MarcinBochniewski
  4 czerwca 2017 (pierwszy post)

przecież Polska to jeden z najlepszych krajów :)

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: wzorowane na twoich. Taki niby inteligentny, a tego nie zauważyłeś?

Fakt wypowiedz na temat skwitowalas pojazdem po brodzie ktorej nie mam od trzech lat. Tak bardzo wzorowane nie da sie ukryc :zonk:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Belormoroth
Belormoroth: Tajrusia: wzorowane na twoich. Taki niby inteligentny, a tego nie zauważyłeś? Fakt wypowiedz na temat skwitowalas pojazdem po brodzie ktorej nie mam od trzech lat. Tak bardzo wzorowane nie da sie ukryc


a ty marnymi grami. Poziom iście cyrkowy
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a ty marnymi grami. Poziom iście cyrkowy

Mozecie sobie z pantera rece podac. Ten sam poziom yinteligjencji :crylol:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Belormoroth
Belormoroth: Mozecie sobie z pantera rece podac. Ten sam poziom yinteligjencji


kiepska linia obrony xd Może jak Michnik zechcesz pozamykać Polaków w gettach i wypuszczać ich tylko wtedy, kiedy będą musieć kupić i zapłacić za twoją szmirę?! A może wyślesz ich do komór gazowych na wzór Hitlera?
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017

Jeden on a drugi ty, uważacie się za osoby z ponadprzeciętnym ilorazem inteligencji. Szoka tylko, że ma on odzwierciedlenia w rzeczywistości

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Może jak Michnik zechcesz pozamykać Polaków w gettach i wypuszczać ich tylko wtedy, kiedy będą musieć kupić i zapłacić za twoją szmirę?! A może wyślesz ich do komór gazowych na wzór Hitlera?

Co? :wtf:

Serio przestalem ogarniac twoj tok myslenia :zonk:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Belormoroth
Belormoroth: Serio przestalem ogarniac twoj tok myslenia


no widzisz, tak się ma rzeczywistość do twojej inteligencji xd
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: no widzisz, tak się ma rzeczywistość do twojej inteligencji xd

Cytujac klasyka:
"Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

:bye:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Tajrusia
Tajrusia
  11 czerwca 2017
Belormoroth
Belormoroth: Cytujac klasyka: "Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.


Cytując klasyka

Dyskusja z idiotą przypomina taplanie się ze świnią w błocie. Z czasem dostrzegasz, że świni zaczyna się to podobać
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  11 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Cytując klasyka Dyskusja z idiotą przypomina taplanie się ze świnią w błocie. Z czasem dostrzegasz, że świni zaczyna się to podobać

Juz wiem dlaczego nadal odpisujesz po ":bye:" dzieki.

:bye:
Do not be sad because of people...

They will all die...
JohnTheRevelator
JohnTheRevelator
  13 czerwca 2017

sie tak mi przypomnialo - https://www.youtube.com/watch?v=nTIABJUcYvQ :)))

rav3210
rav3210
  16 czerwca 2017

My Polacy -Słowianie ....faktem jest ze nieraz brak slow do tego co się dzieje za granicami kraju gdy garstka rodaków zbierze się i pokazują kozaczenie . brak solidarności ..,lecz nie określa się jednostek ,tylko od razu cały naród ...to nie dotyczy się tylko Polaków ..lecz każde inne Państwo .... prawda jest ze niekiedy łatwiej jest pokazać ze jest się Polakiem za granica ... bo ... co wystarczy koszulka z Orłem .czy może czapka .....Jestem Dumnym Polakiem .... Kocham Swój Kraj ....śmieje się z rządu ... i tego co się teraz dzieje w Polsce ...gdzie Państwo Demokratyczne zamieni się nie długo w Anarchistyczne ... ale nie tu o politykę chodzi ... historia w szkole ... mówią co chcą byśmy wiedzieli ... tak jest wszędzie .... za granicą nie boje się krytyki nas Polaków ... za granicą boje się POLAKÓW ...Tak człowiekowi człowiek i Bratu Brat .....Katolik Katolikowi ,Pięknie urządza Świat ........ a w Polsce skłóceni przez podziały polityczne .... I daremne pisanie ....gadanie ... zawsze znajdzie się ktoś ....kto to wszystko skrytykuje ...

Tajrusia
Tajrusia
  16 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: .gdzie Państwo Demokratyczne zamieni się


Wa-wa od "kuchni" wiesz jaką akcję przedstawia to zdjęcie?



To też Wa-wa ale inny rok i inne wydarzenie, jednak kontynuacja....



A to już kolejna kontynuacja owej "demokracji" i Śląsk JSW



To gazeta "opiniotwórcza" bez zdania i opinii której były rząd palcem w bucie nie kiwnął i której za art. przychylne tamtej "demokracji" płaciliśmy po bagatela 150 tys, jednorazowo



Konto usunięte
Konto usunięte: Anarchistyczne


Wolę obecną "anarchię" jak byłą "demokracje"

Konto usunięte
Konto usunięte: . historia w szkole ...


Nie było naszej historii w szkole. O pamięć historyczną walczyli ci którzy nosili

Konto usunięte
Konto usunięte: koszulka z Orłem .


Pileckim, Siedzikówną, Żelaznym, Pługiem, Lelkiem i innymi i nie pozwolili państwu o nich zapomnieć

Zastanawiam się czy pisząc takie teksty ktoś jeszcze liczy na to, że lud łyknie po raz kolejny tamtą "demokracje"?:)
Tajrusia
Tajrusia
  16 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem Dumnym Polakiem .








To są BOHATEROWIE którzy zapłacili tym, co mieli najcenniejszego, żeby warcholstwo 70 lat później, mogło się dalej pastwić nad nimi i ich rodzinami. Którzy zapłacili za prawdziwą demokrację. Oni nie mają pomników jak Bierut, nie byli chowani z honorami jak Jaruzelski. Są pochowani w dołach śmierci, przysypani nie ziemią, a śmieciami. Państwo ten egzamin oblało z kretesem.
Tajrusia
Tajrusia
  16 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Czy można było być dumnym z takiego panstwa?





Ja się właśnie takiego państwa wstydziłam i bałam. Wiocha, wiochę, wiochą poganiała

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.