Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego użytkownicy niezwiązani pośrednio, lub bezpośrednio z użytkownikami nazywanymi inaczej "moderacją", piszę tak niechętnie w ich tematach, a czasami,(w większości) są wręcz wrogo do nich nastawieni? Czy wg was "moderacja" i ich psiapsiółki/ przydupasy (jak są często określani przez niezrzeszonych użytkowników ich znajomi) maja tutaj immunitet na bezkarność? Czy słusznie są izolowani, piętnowani?

Ciekawe czy moderacja odniesie się do tego, czy dalej czytają "świętoszka"? :)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 678
esquilo
  29 maja 2017
AmongUs
AmongUs: Esquilo co ty tam belkoczesz nic nie zrozumialem

Znowu zacząłeś podrywać moderację? o.O
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  29 maja 2017

A jakies specjale wzgledy czy cos na zachete ? Nie to nie wasza strata xD

DymKNF
DymKNF
  29 maja 2017

mody wy juz na wczasach w arabskich krajach?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 678
esquilo
  29 maja 2017
AmongUs
AmongUs: A jakies specjale wzgledy czy cos na zachete ? Nie to nie wasza strata xD

Zwróciłam na Ciebie uwagę z sentymentu - to mało? :ziober2:
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  29 maja 2017

Tak ! I lepiej swoje pieski przeszkol moze co, bo swoje role marnie odgrywaja

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 678
esquilo
  29 maja 2017
AmongUs
AmongUs: Tak ! I lepiej swoje pieski przeszkol moze co, bo swoje role marnie odgrywaja

Daj buziaczka i tak nie narzeka jak stary piernik. Kto jak kto, ale Ty na moderację słodziaku? :D
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  29 maja 2017

Chyba mnie z kims mylisz

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 678
esquilo
  29 maja 2017
AmongUs
AmongUs: Chyba mnie z kims mylisz

No raczej nie, ale rozumiem - bycie miłym dla moderacji to jakiś Twój wybryk. Ok, ok :P
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  29 maja 2017

Nigdy tego bledu juz nie popelnie

Ksawiera
Ksawiera
  29 maja 2017

No co ty tu wypisujesz? Dałaś zgwałcic sie kobrze ? A teraz podrywasz jeża ? ?? No no o zoofilie to cie nie podejrzewałam :))))

Ksawiera
Ksawiera
  29 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: AmongUs: CuteNinja Nie wywołuj wilka z lasu. Nie wypowiadam się w tematach, które mnie nie interesują


O marni ludkowie oddajcie pokłony królowej i okażcie jej wsoje poddanstwo, bo inaczej każe was wychlostac buhaha wilk nie wilk ale pisz pan wilk. Kapeluszem by to przykryl ale wilk buhaha i to jaki groźny brrr az mi ciarki po plecach przelecialy :))))
turris
turris
  29 maja 2017

Ze nie jest Wam glupio pisac takie pier.dol. Fotka jaka jest taka jest. Moderacja jaka jest taka jest. Wy niestety w oczach jak siebie i nas nazywacie "szarymi ludzmi" jestescie banda sfrustrowanych ludzi, skaczacymi sobie do gardel z byle gowna. Jeszcze te smieszne grozby... wywolujace pusty smiech nizeli w przekonaniu grozacego jakikolwiek strach. Nie podoba Wam sie tu, to wyjdzcie. Serio jak wchodzicie do pomieszczenia gdzie smierdzi to siedzicie tam i narzekacie na wszystko co przyczynilo sie do smrodu zamiast jak najszybciej wyjsc? Jeszcze porownania do rzadu Polski... zgloscie jeszcze moderatorow i cala fotke do prokuratury. Bo zamkneli Wam temat czy bana dostaliscie. A co gorsze wystepuje tu system kolesiostwa. Kara smierci normalnie. Napisze zapewne w imieniu moderacji, ktorzy zapewne nie moga wyrazic takich mysli ze wzgledu na regulamin czy tam netykiete- walnijcie sie w leb- moze cos zaskoczy a jak sie nie podoba to znajdzcie sobie miejsce typu "zgromadzenie ludzi zalosnych". Pozdrawiam

Ksawiera
Ksawiera
  29 maja 2017

Nam ma być głupio?! Ty kpisz, czy o drogę pytasz??! Gdyby moderacja zachowała minimum przyzwoitości, tego tematu by nie było. Jak to czytaliśmy kilkanaście razy?!! Karma wraca :)

turris
turris
  29 maja 2017

Moderacja tutaj to inna kwestia. Mozna rzec jaki portal, jaka jakosc portalu taka moderacja i zasady. Zabralem glos w kwestii Waszych sposobow wypowiadania sie/ zazalen. Wybacz ale taka forma jaka przedstawiliscie przypomina dzieci sypiacymi sobie piachem w oczy.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  29 maja 2017

Ona JM na 100% w sercu ma wyryte. Wszelkie próby resocjalizacji są skazane na druzgocące niepowodzenie.

Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.