Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego użytkownicy niezwiązani pośrednio, lub bezpośrednio z użytkownikami nazywanymi inaczej "moderacją", piszę tak niechętnie w ich tematach, a czasami,(w większości) są wręcz wrogo do nich nastawieni? Czy wg was "moderacja" i ich psiapsiółki/ przydupasy (jak są często określani przez niezrzeszonych użytkowników ich znajomi) maja tutaj immunitet na bezkarność? Czy słusznie są izolowani, piętnowani?

Ciekawe czy moderacja odniesie się do tego, czy dalej czytają "świętoszka"? :)

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017

A może "moderacja" właśnie... wyżej s**a jak zadek ma, a tego zazwyczaj ludzie nie lubią ?:)

XxXokrutnyx
Posty: 2 (po ~38 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxXokrutnyx
  28 maja 2017

Hej mam sprawe moge odzyskac konto xXxokrutnyxXx takim loginie

XxXokrutnyx
Posty: 2 (po ~38 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxXokrutnyx
  28 maja 2017

I jak odzyskam

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  28 maja 2017

Świętoszkowatość we wszelakim kontekście i dziedzinie jest tylko i wyłącznie wyimaginowanym pojęciem, wykreowanym przez... szare (?) komórki mózgowe :D

Ja tam jestem userką z uprawnieniami, które dają mi możliwość reagowania na sytuacje dalece odbiegające od porządku fotkowego, określonego w wielkiej księdze dżungli zwanej Regulaminem i Zasadami :D

To pewnie będzie szok: jestem też człowiekiem, klikam sobie bo... mogę, chcę, potrzebuję, lubię? Więc właśnie, jak domyślam się większość osób posiadających tu konto.

Czy mam wygrzane prosto sprawę ujmując w innych? Oczywiście, że nie. Mam też uczucia, które nie ograniczają się do pragnienia zdobycia orzechów :P

A tak poważniej, immunitetu nie ma tu nikt - od usera po moda wszelkiego działu portalu skończywszy.
Aczkolwiek szanowna Pani zapomniała o tym, żeby spojrzeć asertywnie czy tak całkiem z boku na swoje postępowanie i wtedy mogłaby rzucać kamieniami, bananami, a nawet rwać włosy z... głowy w zagorzałej walce o jestestwo swoich przekonań :tak:

____________

Witam,

XxXokrutnyx
XxXokrutnyx: I jak odzyskam

jeżeli opcje odzyskiwania hasła dostępne pod okienkiem logowania nie mogą być brane pod uwagę (zapomniane hasło - nieaktualny mail) szansę widzę w napisaniu wiadomości do kogoś z Helpdesku poprzez formularz kontaktowy: https://fotka.com/kontakt#formularz (okienko do wpisania tekstu, wraz z możliwością dodania załączników takich jak aktualny adres mailowy).
Trzymam kciuki i pozdrawiam :-)
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  28 maja 2017

Esquilo ty i te twoje slugusy zaplaca za wszystko bez wzgledu na twoje tlumaczenia badz pewna

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  28 maja 2017
AmongUs
AmongUs: Esquilo ty i te twoje slugusy zaplaca za wszystko bez wzgledu na twoje tlumaczenia badz pewna

Ty i te Twoje zaczepki... Tęsknisz za Martą czy co? ;>
Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017

Dziękuje za rzeczową odpowiedź, ale...

esquilo
esquilo: Aczkolwiek szanowna Pani zapomniała o tym, żeby spojrzeć asertywnie czy tak całkiem z boku na swoje postępowanie i wtedy mogłaby rzucać kamieniami, bananami, a nawet rwać włosy z... głowy w zagorzałej walce o jestestwo swoich przekonań


w którym zdaniu napisałam, że chodzi o moją osobę, a nie ogół użytkowników korzystających z forum?! Szczerze to ja mam wyrypane na to co tutaj koś na mój temat pisze, bo nie mam tutaj zdjęcia więc jestem typowym anonimem, ale gro użytkowników takowe posiada, a wszystko na co sili się moderacja i jej znajomi, to próba ośmieszenia ich wizerunku. To jest wg Pani ok i w porządku? Wydaje mi się że odrobina szacunku do innych nikomu jeszcze krzywdy nie zrobiła, to po 1. Po 2, to jak odnosi się moderacja do użytkowników, ma wpływ na reakcję kolejnych osób zaglądających na hyde
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  28 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: w którym zdaniu napisałam, że chodzi o moją osobę

Cały temat jest esencją żalu :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest wg Pani

Rozmowa z samą sobą, podczasz której przypisuje Pani swoje cechy innym użytkownikom i użytkowniczkom.
Spokojnie, jestem w stanie zrozumieć tą frustrację :tak:

P.S. Żale co do moderacji składa się do ich przełożonych plus:
esquilo
esquilo: szanowna Pani zapomniała o tym, żeby spojrzeć asertywnie czy tak całkiem z boku na swoje postępowanie i wtedy mogłaby rzucać kamieniami, bananami, a nawet rwać włosy z... głowy w zagorzałej walce o jestestwo swoich przekonań
:-))))
Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

aha :)))) powiedziała incinciuna do wielkiego cyca :)))) To może na tym już zakończmy tą "rzeczową dyskusje" :))))

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017

"Niech się wieś spali, a pompy nie dam, bo świeżo malowana" :) Niech szlag trafi wszystkich i wszystko, ale moderacja się do błędu nie przyzna i nic w swoim zachowaniu nie zmieni. I gitarka:))) Mnie to pasuje :))))

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  28 maja 2017

Jak Kuba bogu tak bog kubie lepiej licz sie z takimi grozbami bejbe

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

no ba, jeden już tu płynie na tratwie i to pod prąd :))) Strach się bać :) myślisz, że jak już wróci z tej "randki w ciemno" to będzie bardziej wyluzowany czy dalej będę pioruny nad naszymi głowami latać ?:))))

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  28 maja 2017

Własnie rozpoczelas wojne ale to ja ja skoncze

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  28 maja 2017

A ty zejdz mi z drogi kiedy moderacja mi tubgwiazdorzy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.