Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego użytkownicy niezwiązani pośrednio, lub bezpośrednio z użytkownikami nazywanymi inaczej "moderacją", piszę tak niechętnie w ich tematach, a czasami,(w większości) są wręcz wrogo do nich nastawieni? Czy wg was "moderacja" i ich psiapsiółki/ przydupasy (jak są często określani przez niezrzeszonych użytkowników ich znajomi) maja tutaj immunitet na bezkarność? Czy słusznie są izolowani, piętnowani?

Ciekawe czy moderacja odniesie się do tego, czy dalej czytają "świętoszka"? :)

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017

Chyba mi nie zaprzeczysz, że u nich kliknięcie w lajka jak na FB to szczyt ich inteligencji?:)) są nimi uchachani równie mocno jak gimbaza :)))

Pjotrek
Pjotrek
  28 maja 2017

pokaż te tematy , w których tak opisałaś postawę modka ,jesli bd tak jak piszesz prześle dalej temat do głębszej analizy;) linki moga byc na pw, obojętnie

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  28 maja 2017

Chyba nie tu trafilas? Chyba ze liczysz na wiecej xD

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  28 maja 2017

Zreszta glowny adresat odpowie xD

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017
Pjotrek
Pjotrek: pokaż te tematy , w których tak opisałaś postawę modka ,jesli bd tak jak piszesz prześle dalej temat do głębszej analizy;) linki moga byc na pw, obojętnie


Nie no Piotruś, waszej "pomocy" wystarczy. Świadoma jestem tego, że trafiłam do dżungli i jedyne co pozostaje to użyć maczety, by się przebić do cywilizowanych osad ludzkich:)
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  28 maja 2017

CuteNinja, Piotro, Eldim predzej umre xd

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 maja 2017

Fotka jest doskonałym odzwierciedleniem władzy w polsce opartej na kolesiostwu i klepaniu po pleckach a jedynyna odpowiedzią na takie zarzuty jest tzw " żal " albo " zazdrość " ale jak można zazdrośić komuś posady dyżurnego frajera i to w dodatku za darmo :D

Ksawiera
Ksawiera
  28 maja 2017

Sporo w tym racji. Im się wydaje że są nadludźmi i złapali Pana Boga za pięty :) Jednak jak każda władza, tak i ta, kiedyś się skończy i trzeba być szarym nijakim człeczkiem jak ci, na których dzisiaj patrzą z taką pogardą, kpiną, ironią, szyderą . Ciekawe jak się czują kiedy wychodzą z tego swojego kolorowego światka? nijacy :)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  29 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Sporo w tym racji. Im się wydaje że są nadludźmi i złapali Pana Boga za pięty :) Jednak jak każda władza, tak i ta, kiedyś się skończy i trzeba być szarym nijakim człeczkiem jak ci, na których dzisiaj patrzą z taką pogardą, kpiną, ironią, szyderą . Ciekawe jak się czują kiedy wychodzą z tego swojego kolorowego światka? nijacy :)


cholernie samotni...
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  29 maja 2017

Od zera do fotkowego bohatera? Uuu imponujace osiagniecia xd przyjmijcie moje serdeczne gratulacje modki

CuteNinja
CuteNinja
  29 maja 2017
AmongUs
AmongUs: CuteNinja

Nie wywołuj wilka z lasu. Nie wypowiadam się w tematach, które mnie nie interesują d83dde0f
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  29 maja 2017

No chyba wilczycy :P

Erf
Erf
  29 maja 2017
esquilo
esquilo: Świętoszkowatość we wszelakim kontekście i dziedzinie jest tylko i wyłącznie wyimaginowanym pojęciem, wykreowanym przez... szare (?) komórki mózgowe :D

Ja pierdziele. xD Ty nic się nie zmieniłaś.
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  29 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja pierdziele. xD Ty nic się nie zmieniłaś.

Cześć! :D
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  29 maja 2017

Esquilo co ty tam belkoczesz nic nie zrozumialem

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.