Erf
Erf
  25 maja 2017 (pierwszy post)

Hejka.

Macie jakieś swoje ulubione miejsce w okolicy, jakąś taką swoją odskocznię? Gdzie możecie się wybrać odpocząć, albo zaszyć w odosobnieniu (albo i nie)?
A może spontaniczna przejażdżka gdzieś za miasto/do miasta?

Tostuję swoje najnowsze odkrycie, choć mieszkam tu już tyle lat. xD

Memory
Memory
  25 maja 2017

Fotka pl xD

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  25 maja 2017

A jednak zalozyla :D

Osobiscie bardzo lubie pojechac rowerem do lasu. Znam miejsce, gdzie stoja 3 ambony mysliwskie, z czego bardzo lubie jedna z nich, ktora jest najwyzsza i najwieksza. Zdarza mi sie czasem pojechac tam samotnie i poczillowac obserwujac przez lornetke okolice. Wspaniala sprawa.
Co to za zbiornik na zdjeciu, bo chyba nie zalew zemborzycki? :D

Podejmujesz wyzwanie?
Erf
Erf
  25 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Fotka pl xD

To jest całkiem ok miejsce jak ktoś lubi. Choć obecnie chyba tylko na czacie na tyle się tu dzieje, by móc spędzać tak czas. :-D

Eldim
Eldim: A jednak zalozyla :D

d83dde0f
Eldim
Eldim: Osobiscie bardzo lubie pojechac rowerem do lasu. Znam miejsce, gdzie stoja 3 ambony mysliwskie, z czego bardzo lubie jedna z nich, ktora jest najwyzsza i najwieksza. Zdarza mi sie czasem pojechac tam samotnie i poczillowac obserwujac przez lornetke okolice. Wspaniala sprawa. Co to za zbiornik na zdjeciu, bo chyba nie zalew zemborzycki? :D

Ambony myśliwskie ponoć są w tym lesie przy Zalewie. O te chodzi? :-)
No właśnie nie jestem pewna czy to on, bo nie mogłam znaleźć odpowiedniego foto, żeby wyglądał tak jak go widziałam. Ale o niego mi chodziło. :-D
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  25 maja 2017

Owszem, prawdopodobnie o te :D Jak będę tam w najbliższym czasie to sfotografuję skrupulatnie miejsce. Tymczasem właśnie wsiadam na rower i jadę nad zalew na street workout :D

Podejmujesz wyzwanie?
Erf
Erf
  25 maja 2017
Eldim
Eldim: Owszem, prawdopodobnie o te :D Jak będę tam w najbliższym czasie to sfotografuję skrupulatnie miejsce. Tymczasem właśnie wsiadam na rower i jadę nad zalew na street workout :D

Zrób foto-mapę. :-D
Eldim
Eldim: street workout

To jakieś określenie ogólne, że rower i w ogóle, czy jest tam taka siłownia? W każdym razie endżoj!
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  25 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A może spontaniczna przejażdżka gdzieś za miasto/do miasta?

Mam take swoje miejsce nad jeziorem .
turris
turris
  25 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Macie jakieś swoje ulubione miejsce w okolicy, jakąś taką swoją odskocznię?

Tak mam. Moze nie w okolicy bo mam tam 35km.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  25 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: To jakieś określenie ogólne, że rower i w ogóle, czy jest tam taka siłownia?

Street workout to, powiedzmy, nurt w aktywności siłowej polegający na ćwiczeniach na drążkach, drabinkach, uchwytach. Dzięki temu nie potrzeba siłowni, a wykorzystywana jest twoja masa ciała. W Lublinie jest bodajże 3 miejsca ściśle przystosowane do takich aktywności. Jedno z nich znajduje się właśnie nad zalewem.
Podejmujesz wyzwanie?
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  25 maja 2017

W sumie to nie mam takiego miejsca. W sensie poza domem.

Jeżeli jestem zmęczona, zdenerwowana itp to zamykam się w łazience, puszczam muzykę, nalewam wody do wanny i biorę dłuuuuuuuugą kąpiel z pianą i olejkiem z drzewa herbacianego. Uspokaja mnie to i wycisza. Relaksuje. To jest coś co lubie.

Sarna
Sarna
  25 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A może spontaniczna przejażdżka gdzieś za miasto/do miasta?
Mam swoją ulubioną trrasę rowerową, jest to przejazd przez kilka wiosek, w jednej jest piękny pałac, dużo zachowanego jest w nim stylu barokowego, wybudowali go 1780-1786.

Połączenie obecnie z nowoczesnym stylem. Teraz to dworek dla bogatych, urządzają tam różne imprezy, można tez wjechac sobie tam na kolację ze śniadaniem jak ktos lubi wystawne i drogie jedzenie,albo odpocząc sobie nad stawkiem po drodze.


Drugie miejsce w przeciwnym kierunku jest punkt widokowy w Łężeczkach połaczony z Crzypskiem Wielkim gdzie znajduje sie zabytkowy wiadukt kolejowy jakieś 20km od mojej miejscowości


https://www.youtube.com/watch?v=2ET_wA_RN1o
arturtadeusiak9
Posty: 15 (po ~142 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 0
arturtadeusiak9
  25 maja 2017

Wędkowanie rower;).

Sarna
Sarna
  25 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrób foto-mapę. :-D

na fejsbrudzie obserwuje stronę napromieniowani.
Zdjęcia sferyczne( zdjęcia w 360 st) mają klimat.Sama ich jeszcze nie robiłam, można niby aplikację zainstalowac sobie w telefonie muszę spróbować, może mi się uda.
Od modelu smartfonu tez zależy.Może robisz takie zdjęcia?
GRADEK83
GRADEK83
  25 maja 2017

Rano jak kupa ciśnie to wiele radości daje mi mój sedes siedząc można się skupić i odprężyć :ziober2:

marc88
marc88
  25 maja 2017

Takie nudne zaszywanie sie to bede uprawiał po pięćdziesiątce. Pardom - po siedemdziesiątce.
Za dużo powera mam na to. U mnie to jest jazda na motocyklu, ostra bardzo.
Odpoczywam gdy śpię.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.