marc88
marc88
  22 maja 2017 (pierwszy post)

O co w tym chodzi?

Widzę że jest to bardzo modne teraz, co druga dokleja sobie zdjęcie psich uszu i mordę do twarzy. Dlaczego? Co to ma niby dać?
Osobiście wolałbym jej normalną twarz oglądać taką jaka jest, i żeby taka pozostała.
Słyszałem o "ludziach psach" albo "ludziach kotach" co robią sobie serię operacji plastycznych aby upodobnić sie do zwierząt, ale to chyba nie o to chodzi...
Nie rozumiem.

Chłopcy też powiekszają sobie oczy komputerowo i robią sie na koty. To już jest dla mnie całkiem kosmos.
Niezależnie od płci, dla mnie to niesłychana tandeta. Czy ja sie starzeję i czegoś tu nie rozumiem?

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  27 maja 2017

Sama tego nie rozumiem. Jak ktoś jest atrakcyjny to żadne filtry nie są potrzebne. No, ale tak jak już ktoś wcześniej napisał. Taka moda i nic na to nie poradzimy. Szczerze uważam, że lepszy filtr psa na twarzy niż wyretuszowane całe ciało w Photoshopie na siłę. No, ale to tylko moja opinia. :)

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  27 maja 2017

A może ktoś wstawia sobie takie zdjęcia dla jaj? To już na każdym zdjęciu musi pokazywać jaki to jest atrakcyjny? ;)

Zuo
Zuo
  27 maja 2017

Masakra..

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 maja 2017

Mysle ze to bardzo przydatne narzędzie. Mozna latwo odsiać debili...

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  31 maja 2017

Widzac takie zdjecie leci "nie" z automatu i malo mnie interesuje reszta zdjec + opis.

Co z tego ze ladna jak w glowie siano? :ziew:

Do not be sad because of people...

They will all die...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.