marc88
marc88
  22 maja 2017 (pierwszy post)

O co w tym chodzi?

Widzę że jest to bardzo modne teraz, co druga dokleja sobie zdjęcie psich uszu i mordę do twarzy. Dlaczego? Co to ma niby dać?
Osobiście wolałbym jej normalną twarz oglądać taką jaka jest, i żeby taka pozostała.
Słyszałem o "ludziach psach" albo "ludziach kotach" co robią sobie serię operacji plastycznych aby upodobnić sie do zwierząt, ale to chyba nie o to chodzi...
Nie rozumiem.

Chłopcy też powiekszają sobie oczy komputerowo i robią sie na koty. To już jest dla mnie całkiem kosmos.
Niezależnie od płci, dla mnie to niesłychana tandeta. Czy ja sie starzeję i czegoś tu nie rozumiem?

IHSI
IHSI
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chłopcy też powiekszają sobie oczy komputerowo i robią sie na koty. To już jest dla mnie całkiem kosmos.

Taka młodzież :) technologi czyni cuda, pamiętam dawne lata tu czegoś takiego nie było :) naturalne zdjęcia a teraz tak jak piszesz
d83ddc47
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę że jest to bardzo modne teraz, co druga dokleja sobie zdjęcie psich uszu i tu zmienię "Twarz"
Ripix
Ripix
  22 maja 2017

Taka młodzieżowa moda

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Niezależnie od płci, dla mnie to niesłychana tandeta. Czy ja sie starzeję i czegoś tu nie rozumiem?


Świat zasuwa do przodu. Moda jest ślepa. Jak zobaczyłam gołe kostki nastolatki( nogawki uparcie podwinięte ponad kostki) i trampki przy -10 to pomyślałam jedno....wygnać w śnieg po kolana na cały dzień, to nabierze rozumu. To chyba mózg przebywał za blisko "czterech liter" i się wymieszałod83dde04 pozdrawiam
Sarna
Sarna
  23 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: tam d

A Ty gdzie masz moda? wiedziałam ze ktoś się pomylił i przez przypadek Ci go dał, bo to nie mogła być prawda xd
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ja sie starzeję i czegoś tu nie rozumiem?


Nie rozumiesz, oni uwielbiają perwersyjnie wyrażać swoje uczucia, jak ma twarz psa to lubi na pieska, albo lubi jak facet mówi do niej waruj suko.
GRADEK83
GRADEK83
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego?

BO Suki tak mają ? :ziober2:
GRADEK83
GRADEK83
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chłopcy

Konto usunięte
Konto usunięte: To już jest dla mnie całkiem kosmos.

CHŁOPCY tak już mają... mężczyźnie nie przystoi modyfikować sobie mordy raczej....
IHSI
IHSI
  23 maja 2017
Sarna
Sarna: A Ty gdzie masz moda? wiedziałam ze ktoś się pomylił i przez przypadek Ci go dał, bo to nie mogła być prawda xd

Proszę nie wnikać w szczegóły )) wystarczy :)
Sarna
Sarna
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę nie wnikać w szczegóły )) wystarczy :)

Nie no, aż tak nie chce wiedzieć po co i dlaczego, ten etap już dawno za mną.
Sarna
Sarna
  23 maja 2017

czym szybciej dają moda i zaraz go odbierają, tym większe przekonanie ze wybierają w ciemno.
naprawdę IHISI to nie Twoja wina.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego?

bo świat schodzi na psy.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 maja 2017

Ogólnie na wstawianie zdjęć z filtrami ze snapczata reaguję jakoś negatywnie. Tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Podobnie jest z fociami w lustrze. A jak jeszcze zasłoni aparatem twarz to już w ogóle bomba :D

Podejmujesz wyzwanie?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: Ogólnie na wstawianie zdjęć z filtrami ze snapczata reaguję jakoś negatywnie. Tyczy się to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Podobnie jest z fociami w lustrze. A jak jeszcze zasłoni aparatem twarz to już w ogóle bomba :D

Jak wyżej. Jednokomórkowce zamiast mózgu.

Ale z drugiej strony całkiem słodkie nie które. Sam mam zdjęcia w przebraniu za cośtam. Ale w naszych czasach młodości polegało to na przebieraniu się. A teraz wystarczy nakładka na foto uruchamiana ze smartfona.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
GRADEK83
GRADEK83
  23 maja 2017
Sarna
Sarna: czym szybciej dają moda i zaraz go odbierają, tym większe przekonanie ze wybierają w ciemno. naprawdę IHISI to nie Twoja wina.

Tak szybko to się wydarzyło że nawet nie zauważyłem NA SZCZĘŚCIE :D
marc88
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.