GeekNaZajawce
Posty: 14 (po ~319 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
GeekNaZajawce
  18 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?
Rozumiem, ze pewnie jest duzo facetow ktorym to moze przeszkadzac, ale z jednej strony mowicie ze szukacie kogos kto zaakceptuje wasze dzieci, a z drugiej reagujecie bardzo podejrzliwie gdy takiego faceta poznajecie?
Prawda jest taka ze wiekszosc interesujacych kobiet w moim wieku ma juz dzieci i nie ma sensu krecic nosem, to raz, a dwa ze samemu nie mam dzieci a juz najwyzszy czas wiec nie mialbym problemu przygarnac jakas kochana dziewczyne ktora juz ma dzieci i traktowac je jak swoje

mrukowski
mrukowski
  24 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: 4 maja 0789
SandraSanderka
SandraSanderka: Nigdy nie wzielam kasy od faceta

Nawet kieszonkowego od własnego ojca?
SandraSanderka
SandraSanderka
  24 sierpnia 2017

Wychowałam sie bez ojca

Arleta221995
Arleta221995
  27 sierpnia 2017

hejka

makaronik1973
makaronik1973
  27 sierpnia 2017

A ja mam własną teorię...może jest głupia może mądra...nie wiem.Szukam kobiety właśnie i szukam rozwódki,lub wdowy,oczywiście z dziećmi.Dlaczego? Czasami ludzie tak jak ja po rozwodzie nie tylko szukają kobiety ale i przy okazji rodziny...bo to rodzina jest najważniejsza to po pierwsze,a po drugie wszystkie najlepsze połówki zostały zajęte,mają większe doświadczenie życiowe i nie trzeba się martwić że sobie w czymś nie dadzą rady.I najważniejsza rzecz..mają tą mądrość której nie mają 30letnie singielki które mają rozchwiany system wartości,zachowują się jakby zawsze świat był u ich stóp.Niestety o szczęście trzeba walczyć we dwoje

Patrysssss
Patrysssss
  28 sierpnia 2017

Popisze jakaś mama z Białegostoku??

adamek34
Posty: 17 (po ~141 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
adamek34
  28 sierpnia 2017
Patrysssss
Patrysssss: Popisze jakaś mama z Białegostoku??

Proszę Cie :(
adamek34
Posty: 17 (po ~141 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
adamek34
  28 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja mam własną teorię...może jest głupia może mądra...nie wiem.Szukam kobiety właśnie i szukam rozwódki,lub wdowy,oczywiście z dziećmi.Dlaczego? Czasami ludzie tak jak ja po rozwodzie nie tylko szukają kobiety ale i przy okazji rodziny...bo to rodzina jest najważniejsza to po pierwsze,a po drugie wszystkie najlepsze połówki zostały zajęte,mają większe doświadczenie życiowe i nie trzeba się martwić że sobie w czymś nie dadzą rady.I najważniejsza rzecz..mają tą mądrość której nie mają 30letnie singielki które mają rozchwiany system wartości,zachowują się jakby zawsze świat był u ich stóp.Niestety o szczęście trzeba walczyć we dwoje

To co napisałeś ,wcale nie jest głupie , raczej bardzo życiowe.Jednak Twoje zdanie na ten temat i tak zrozumieją tylko nieliczni.Życzę abyś trafił na odpowiednią kobietę(nie dziewczynkę).
kolegax8
kolegax8
  29 sierpnia 2017

A co powiecie jak tatuś wychowuje sam synka bo mamusia odeszła i ma wszystko gdzieś ?

adamek34
Posty: 17 (po ~141 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
adamek34
  29 sierpnia 2017

[quote=kolegax8]
A co powiecie jak tatuś wychowuje sam synka bo mamusia odeszła i ma wszystko gdzieś ?
[/quot
Lepiej zeby był przy Tobie,niz przy osobie której instynkt macierzyński się zatrzymał na zabawie i pazurkach hybrydowych.

kolegax8
kolegax8
  30 sierpnia 2017

Tak samo pomyślałem. Ale to mój syn wybierał a nie ja.

Julciaa98731
Posty: 1 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Julciaa98731
  30 sierpnia 2017

Hej czy mozecie mi pomodz w takiej jednej sprawie

Broker
Posty: 1417 (po ~96 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 20
Broker
  30 sierpnia 2017

Zależy w jakiej....

kolegax8
kolegax8
  30 sierpnia 2017

Pytaj . Jak będę wiedział to pomogę

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  30 sierpnia 2017

Nie, nie przygarnę ciebie ani dziecka

onpogada
onpogada
  31 sierpnia 2017

Większość samotnych matek zmienia priorytety pod szczęście dziecka i odrzuca typ faceta który jej się naprawdę podoba a wiąże się z takim na którego by nawet nie spojrzała gdyby nie miała dziecka.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.