GeekNaZajawce
Posty: 14 (po ~319 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
GeekNaZajawce
  18 maja 2017 (pierwszy post)

Dlaczego tak wiele kobiet, fajnych kobiet, reaguje podejrzliwie gdy poznany facet sie nie przejmuje ze dziewczyna ma juz dziecko/dzieci?
Rozumiem, ze pewnie jest duzo facetow ktorym to moze przeszkadzac, ale z jednej strony mowicie ze szukacie kogos kto zaakceptuje wasze dzieci, a z drugiej reagujecie bardzo podejrzliwie gdy takiego faceta poznajecie?
Prawda jest taka ze wiekszosc interesujacych kobiet w moim wieku ma juz dzieci i nie ma sensu krecic nosem, to raz, a dwa ze samemu nie mam dzieci a juz najwyzszy czas wiec nie mialbym problemu przygarnac jakas kochana dziewczyne ktora juz ma dzieci i traktowac je jak swoje

Panthera
Panthera
  20 sierpnia 2017
SandraSanderka
SandraSanderka: Jakos nie chce mi sie walczyc i użerać dla glupich 300 zl ktorych i tak nie mozna z niego sciagnac bo pracuje gdzies na czarno. Warto wypruwac sobie flaki dla tak smieszych pieniedzy?? Nie sadze. Niech sobie robi co chce bimba ile chce byle z dala ode mnie i moich dzieci.


dla mnie by było warto. 300 zł mozna odłożyc dla dziecka na start w dorosłość. Po roku ma sie jakies ok 3600zł, to bedzie na studia. A facet przynajmniej bedzie wiedział, ze gdzies ma dziecko, ktore powinno na nim polegać, a nie przez niego cierpieć. I wtedy moze innym zapali sie czerwona lampka zanim z nim coś zrobią.
Ja nie umiałabym darować mu tego, ze sobie bimba i ma wszystko gdzieś. Ale twój wybor :) Dziwi mnie ze nie jesteś zazdrosna o to, ze on nie ma zmartwień.
SandraSanderka
SandraSanderka
  20 sierpnia 2017

Jakos mi to wisi i nie jestem zazdrosna. Raczej sie ciesze ze taki bałwan nie uczestniczy w zyciu moim i corki. Dzieki temu nie ma do niej zadnych praw

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  20 sierpnia 2017

Teraz wiadomo po co Pantera rozklada nogi xd

Panthera
Panthera
  20 sierpnia 2017

??

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  20 sierpnia 2017

for money xdddd i d

BienkowskiA
Posty: 1 (po ~103 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
BienkowskiA
  21 sierpnia 2017

Ja proponuję zajęcie się dziećmi a nie wpisywanie tu głupot ponieważ każde z was ma ino sytuacie

adamek34
Posty: 17 (po ~141 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
adamek34
  21 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem samotna matka I nigdy w zyciu innemu facetowi nie pozwole sie zblizyc ani do mnie ani do moich dzieci.

Dlaczego?
Zaneta1903
Zaneta1903
  21 sierpnia 2017

Bo nie chce by obcy meszczyzna wychowywal moje dzieci. Poza tym wybralam ze chce byc sama.

adamek34
Posty: 17 (po ~141 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
adamek34
  21 sierpnia 2017

"mężczyzna" choć określenie które tu użyłaś śmiało pasuje do większości facetów tutaj zarejestrowanych.
Jak nie chcesz by obcy mężczyzna Ci towarzyszył przez resztę Twojego życia i być może zarazem tworząc prawdziwą rodzinę o której marzy wiele kobiet samotnie wychowujących dzieci powinnaś wrócić do byłego partnera.

MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  22 sierpnia 2017

ważne że te wiedza o życiu z bagażem życiowym;-) Większa część młodych samotnych matek to wpadka ;-) brak odpowiedzialności i później jest jak jest zmuszone same wychowywać dzieci. Ale zanim się wskoczylo do łóżka to nie myślałosie z kim sie idzie do lozka, później konsekwencje są jakie są;-) pozdrawiam.

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  23 sierpnia 2017
Panthera
Panthera: Red coś napisała, a ty DO NIEJ W ODPOWIEDZI "żenujące JESTEŚCIE kobietki" czyli wrzucasz do jednego wora wszystie z powodu wypowiedzi jednej Red. Kuźwa, to jest dopiero żenujące.

Napisał o ogóle i fakt ty do niego nie należysz jestes ponizej normy.
Panthera
Panthera: I nie chodzi o to ze wy zawsze źli, ale w wiekszości to kobiety są zdolne do poświęcen, a wy dbacie bardziej o własny interes, o własną dupę, wiec jak wam źle z dzieckiem, to odchodzicie do innej i nie widzicie w tym nic złego.

Do gówna zdolne. Wiekszosc rzeczy które robia typiary to robia dla korzysci, łacznie z seksem i szantażem emocjonalnym, obrażaniem sie itp.
Panthera
Panthera: Kobieta żyły sobie wypruje by własną krwią nakarmić dzieci (nie kazda, ale znaczna większość).

Wzruszające, serio. Nie wiem w jakim Ty świecie zyjesz ale jak czytam co piszesz to mam wrażenie ze jestes chorym żalodupem oderwanym od rzeczywistosci. Serio dziewczyno zostań lesbą i znajdz sobie taka sama wariatke bo porządny facet nawet na Ciebie nie splunie.
Panthera
Panthera: Psychicznie jesteście słabsi od kobiet

Psychicznie slabsi :D Wiekszosc kobiet jest zakompleksiona. Skoro jestes taka silna to skąd te żale dupy w kierunku mezczyzn ? po co Ci makijaż skoro masz taka z a j e b i s c i e silna psychike. Nie możesz patrzyc na siebie bez niego ? :D Czytając to co piszesz mam wrażenie ze nie radzisz sobie ze swoimi żalami i zapewne z tym ze cie nie chca ewentualnie ze któryś cie zostawil. Chociaz wątpie ze kogos mialas :)

Panthera
Panthera: Jak facet nie poruucha to jest chory. Jak mu żona nie da, bo jest wc iązy zagrożnej, to ten ją zdradzi. Bo ma w dupie dobro innych - jego obchodzi własne.

Ty tez nie ruchasz i jestes chora.
Panthera
Panthera: Widze to po wielu związkach - laska bardziej sie stara niż facet. ładniej wyglada, jest milsza, robi kanapki do pracy - a co facet robi? da jej jedno buzi i to wszystko, wedlug niego sie narobił

Kolejny żal dupy. Faceci nic nie robia tylko jedza kanapki przygotowywane w pocie czoła przez kobiety :D :D :D
Panthera
Panthera: Śmiech na sali. Powinno być wam wstyd za bycie mężczyznami. A wy co? jeszcze sie wysmiwacie z kobiet, ze gorsze i głupsze, bo fizycznie słabsze. Jak widać, kobiety są od was znacznie silniejsze, tylko mają mniejsze bicepsy. Świat sie pomylił, to kobieta powinna dominować a nie takie nieodpowiedzialne dzieciaki jak wy.

Niestety dozylismy takich czasów ze idiotki takie jak ty mają prawo do wypowiedzi. Nigdy nie bylyscie silniejsze i nie bedziecie bo zbyt duża ilosc kobiet ma nieskonczony żal dupy do calego swiata i zamiast w koncu cos zrobic skoro jest tak zle to dalej nic nie robia. Nie macie tzw " jaj ". Cala historia ludzkosci pokazuje wasze dokonania.

Przyklady tych " wspanialych i kochających " matek i moich znajomych:

- W przypadku jednego z nich doszlo do tego kiedy byla ostateczna rozprawa sądowa na której on walczyl z nią o prawo do odwiedzania dzieci i ilosc godzin jaka moze sie z nimi widziec - ona zadzwonila do niego i powiedziala ze jest chora i nie może przyjsc na rozprawe. Na szczescie sędzia nie mial juz wątpliwosci co do intencji rodziców.

- Moj inny kolega samotnie wychowuje dwójke dzieci a jego była żona zdradzała go z sąsiadem z bloku obok.
- 3 przypadku dokladnie nie pamietam ale mialo to jakis związek z tym ze laska tanczy na rurce dla innych panów.

Zrozumiem że wyrazisz swój sprzeciw i jak zawsze ( i jak wiekszosc ) obwiniasz faceta bo czego mogłbym spodziewac sie od zakompleksionej, intelektualnej miernoty. Twoim najwiekszym owocem umyslowej pracy bylo to że nie umiem zacytowac postu mimo że robilem to setki razy :D

SandraSanderka
SandraSanderka: : Wychowuje samotnie córki nie dlatego że tak jest fajnie ale wlasnie przez to szufladkowanie. Nie chce by ktos mi powiedzial ze szukam sponsora. Swietnie sobie radze bez "tatusiowych pieniedzy". Wynajmuje dom piętrowy i w przyszlym roku otwieram firme. Na wszystko sama ciężko zapracowalam. Pozdrawiam cieplutko wszystkich szuflafkukacych.


Szacunek że radzisz sobie z dziecmi i szacunek za to ze masz ambicje zeby isc do przodu w zyciu. Mysle że te forum to nie jest najlepsze miejsce na uzyskanie zyciowej, wartosciowej porady. Pozdrów tez wszystkie szufladkująCE których przyklad masz powyzej. A moja rada jest taka: nie sluchaj ludzi którzy ucza Cie nienawisci a takich którzy ucza miłosci. Najlepszym przykladem na to ze istnieje prawdziwa milosc która jest bezinteresowna są Twoje córki. Czyli warto szukac :) Masz o tyle dobrze ze nie musisz sie spieszyc :) No i walcz o swoje. Twój ex powinien placic alimenty. Nie patrz na to co inni powiedzą bo zdecydowana wiekszosc ludzi nie jest warta sekundy Twojego życia.
SandraSanderka
SandraSanderka
  23 sierpnia 2017

Dzieki za miłe słowa. Wiem że miłość istnieje ale póki co chce sie skupić na dzieciach i sobie. Jak juz poukładam zycie tak jak chce pomyśle o związku bo wiem że nie kazdy facet jest taki sam i zdaje sobie sprawe że niestety kobiety też idealne nie są pozdrawiam

ss7676
ss7676
  23 sierpnia 2017

@:

FRESHmintQ
FRESHmintQ
  24 sierpnia 2017

Kobieta z dzieckiem szukająca faceta jest niczym wściekły bankomat po 10 każdego miesiąca i nie ma co się oszukiwać....

SandraSanderka
SandraSanderka
  24 sierpnia 2017

Tu sie nie zgodze. Mialam męża i to ja go utrzymywałam jak i byłego partnera. Nigdy nie wzielam kasy od faceta . Zawsze byłam niezalezna kobieta. Ale to są stereotypy ze samotna matka to od razu szuka sponsora. Nie kazda taka jest. Zgodzę się ze duzo takich kobiet jest ALE NIE KAŻDA

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.