Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia1234Następna
Panthera
Reputacja: -1227 | BluzgometrTM: 104
wpis jest ukryty
Panthera
Panthera
  14 maja 2017
Sarna
Sarna: Nie wiem jak wyglądał screen w temacie, ale jak zamazywałaś swoje słowa oznacza, że masz cos do ukrycia w tej rozmowie. Panthera

nie zamazalam - zostalam dodana do czarnej listu tuz po wyslaniu mi wiadomosci wiec nawet nie moglam odpisac -.-

Po prostu ja :)

Sarna
Reputacja: 42 | BluzgometrTM: 4
Sarna
  14 maja 2017
Ostatnio edytowany: 14 maja 2017
Panthera
Panthera: moglam odpisac -.-

tez mnie mają na murzyńskiej liście niektórzy, nawet za to ze przysłał mi penisa a ja mu odpisałam, z'z takim spławikiem to na rybyz'
Nie chce mi się nawet screenów robić, bo ban czy nawet blokada konta na krótko zamyka twarz, szkoda zachodu.
w Internecie najlepiej działa ignorowanie.

Jęczenie na płcie przeciwne wychodzi na forum najlepiej.

Avatar użytkownika PjotrekPjotrek
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 48
Pjotrek
  14 maja 2017
Ostatnio edytowany: 14 maja 2017

młoda ,ładna i łatwo dająca się sprowokować to resztę żywi ,polecam nie reagować zwłaszcza widząc po forum ze je ożywiasz swoimi wypowiedziami z sensem ;-)

SkromnyJaa
Reputacja: 256 | BluzgometrTM: 43
SkromnyJaa
  15 maja 2017

sama bądź wpierw kulturalna :DDDD

BekaZciebieModzie
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 27
BekaZciebieModzie
  16 maja 2017

Pantera wez ich zaaresztuj d83dde02

Dzisiaj wpis o obrazaniu na pw a jutro wpis ze sasiad nie odpowiedzial dzien dobry bo "nienawidzi kobiet" d83dde02d83dde02d83dde02

Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.

kryss35
kryss35
  16 maja 2017

Panthera widać, że Ci się nudzi z tym swoim lokatorem:), on sobie gra, Tobie na nerwach gra, a Ty sobie czytasz książki i piszesz...:/, jeszcze nie masz dzieci i nie jesteś męzatką..., dla Twojego dobra jak już jesteś taka uparta to radze Ci zrób cos z tym, bo Twoje zycie stanie się dla Ciebie porażką..., PS. Zawsze możesz za plecami tego odpowiedniego na sex, który tak lubisz spotykać się z obecnym lokatorem, tylko uzywaj gumek, albo środków antyspermicznych, bo bedzie kolejna hryja:D... tyle w temacie:)

Jozef84
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 18
Jozef84
  16 maja 2017

a Ty kryss chiałbys aby Twoja kobieta przyprawiała Tobie na boku rogi? Pewnie :) Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe, podstawowa zasada to uczciwość.

nie ma emocji - jest spokój,nie ma ignorancji - jest wiedza,nie ma namiętności - jest pogoda ducha,nie ma chaosu - jest harmonia, mam w sobie wiele zła za które się wstydzę - mam w sobie dobro za które nie czuje dumy

Panthera
Panthera
  16 maja 2017
kryss35:
PS. Zawsze możesz za plecami tego odpowiedniego na sex, który tak lubisz spotykać się z obecnym lokatorem, tylko uzywaj gumek, albo środków antyspermicznych, bo bedzie kolejna hryja:D

nie rozumiem tego zdania.

Panthera
Panthera
  16 maja 2017
Eldim
Eldim: Nie publikujemy screenow z rozmow, tak mowi swiety kodex bushido.

a co z komentarzami pod zdjeciami?

kryss35
kryss35
  16 maja 2017

RycerzJedi84, a Ty co piszesz z celi klasztornej...?, zostałeś św. wcześniej niż JPII, że prawisz kazania:D?..., i do tej świętości zainspirowała Cie dupa Panthery, i chęć jej zdobycia, że tak się udzielać zacząłeś jako jej adwokat amator napalony:D?!

Panthera
Panthera
  16 maja 2017
kryss35:
że tak się udzielać zacząłeś jako jej adwokat amator napalony:D?!

on sie po prostu nie zgadza z tym co napisales, kazdy ma prawo miec swoje zdanie, i powodem nie musi byc niczyja dupa.

Eldim
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 115
Eldim
  16 maja 2017
Panthera
Panthera: a co z komentarzami pod zdjeciami?

Możesz je usuwać, zaś delikwenta zaprosić na czarną listę. W przypadku chęci pociągnięcia do jakichś konsekwencji zgłoś to do organów ścigania dysponujących lepszymi czarami niż ja.
NuTiiiiii
Reputacja: -1079 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 maja 2017

przecież to takie kulturalne forumy zawsze były :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  16 maja 2017

Panthera tacy/takie zawsze tutaj byli i będą i nic z tym nie zrobisz. Olewaj ich, a zbyt nachalnych blokuj. Najprościej i bez stresu ;) Nie daj się prowokować i pokaż, że masz trochę więcej oleju w głowie niż oni.

Jozef84
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 18
Jozef84
  16 maja 2017
Ostatnio edytowany: 16 maja 2017

Widzieliście obraz Hieronima Boscha "leczenie głupoty" tam niby Ci znachorzy poprzez zabieg trepanacji czaszki wlewali olej do głowy. Jak na mój gust obrzydliwy obraz...

nie ma emocji - jest spokój,nie ma ignorancji - jest wiedza,nie ma namiętności - jest pogoda ducha,nie ma chaosu - jest harmonia, mam w sobie wiele zła za które się wstydzę - mam w sobie dobro za które nie czuje dumy

Poprzednia1234Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.