Panthera
wpis jest ukryty
Panthera
Panthera
  14 maja 2017
Sarna
Sarna: Nie wiem jak wyglądał screen w temacie, ale jak zamazywałaś swoje słowa oznacza, że masz cos do ukrycia w tej rozmowie. Panthera


nie zamazalam - zostalam dodana do czarnej listu tuz po wyslaniu mi wiadomosci wiec nawet nie moglam odpisac -.-
Sarna
Sarna
  14 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: moglam odpisac -.-

tez mnie mają na murzyńskiej liście niektórzy, nawet za to ze przysłał mi penisa a ja mu odpisałam, z'z takim spławikiem to na rybyz'
Nie chce mi się nawet screenów robić, bo ban czy nawet blokada konta na krótko zamyka twarz, szkoda zachodu.
w Internecie najlepiej działa ignorowanie.
Pjotrek
Pjotrek
  14 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

młoda ,ładna i łatwo dająca się sprowokować to resztę żywi ,polecam nie reagować zwłaszcza widząc po forum ze je ożywiasz swoimi wypowiedziami z sensem ;-)

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  15 maja 2017

sama bądź wpierw kulturalna :DDDD

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  16 maja 2017

Pantera wez ich zaaresztuj d83dde02

Dzisiaj wpis o obrazaniu na pw a jutro wpis ze sasiad nie odpowiedzial dzien dobry bo "nienawidzi kobiet" d83dde02d83dde02d83dde02

kryss35
kryss35
  16 maja 2017

Panthera widać, że Ci się nudzi z tym swoim lokatorem:), on sobie gra, Tobie na nerwach gra, a Ty sobie czytasz książki i piszesz...:/, jeszcze nie masz dzieci i nie jesteś męzatką..., dla Twojego dobra jak już jesteś taka uparta to radze Ci zrób cos z tym, bo Twoje zycie stanie się dla Ciebie porażką..., PS. Zawsze możesz za plecami tego odpowiedniego na sex, który tak lubisz spotykać się z obecnym lokatorem, tylko uzywaj gumek, albo środków antyspermicznych, bo bedzie kolejna hryja:D... tyle w temacie:)

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017

a Ty kryss chiałbys aby Twoja kobieta przyprawiała Tobie na boku rogi? Pewnie :) Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe, podstawowa zasada to uczciwość.

Panthera
Panthera
  16 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: PS. Zawsze możesz za plecami tego odpowiedniego na sex, który tak lubisz spotykać się z obecnym lokatorem, tylko uzywaj gumek, albo środków antyspermicznych, bo bedzie kolejna hryja:D


nie rozumiem tego zdania.
Panthera
Panthera
  16 maja 2017
Eldim
Eldim: Nie publikujemy screenow z rozmow, tak mowi swiety kodex bushido.


a co z komentarzami pod zdjeciami?
kryss35
kryss35
  16 maja 2017

RycerzJedi84, a Ty co piszesz z celi klasztornej...?, zostałeś św. wcześniej niż JPII, że prawisz kazania:D?..., i do tej świętości zainspirowała Cie dupa Panthery, i chęć jej zdobycia, że tak się udzielać zacząłeś jako jej adwokat amator napalony:D?!

Panthera
Panthera
  16 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: że tak się udzielać zacząłeś jako jej adwokat amator napalony:D?!


on sie po prostu nie zgadza z tym co napisales, kazdy ma prawo miec swoje zdanie, i powodem nie musi byc niczyja dupa.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  16 maja 2017
Panthera
Panthera: a co z komentarzami pod zdjeciami?

Możesz je usuwać, zaś delikwenta zaprosić na czarną listę. W przypadku chęci pociągnięcia do jakichś konsekwencji zgłoś to do organów ścigania dysponujących lepszymi czarami niż ja.
Podejmujesz wyzwanie?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 maja 2017

przecież to takie kulturalne forumy zawsze były :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  16 maja 2017

Panthera tacy/takie zawsze tutaj byli i będą i nic z tym nie zrobisz. Olewaj ich, a zbyt nachalnych blokuj. Najprościej i bez stresu ;) Nie daj się prowokować i pokaż, że masz trochę więcej oleju w głowie niż oni.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Widzieliście obraz Hieronima Boscha "leczenie głupoty" tam niby Ci znachorzy poprzez zabieg trepanacji czaszki wlewali olej do głowy. Jak na mój gust obrzydliwy obraz...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.