Panthera
wpis jest ukryty
IHSI
IHSI
  14 maja 2017

Zdarzają się tacy :)

Panthera
Panthera
  14 maja 2017

@:

dlaczego mi usuneli - nie wiem

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  14 maja 2017

A to bandyci z tych usuwaczy. Powinnas zalaczyc takze wniosek o usuniecie kont wszystkich moderatorow :D

Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  14 maja 2017

Moderatorzy pozwalaja chamstwu sie panoszyc a nabijaja sie z normalnych uzytkownikow ;/

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  14 maja 2017

Nie publikujemy screenow z rozmow, tak mowi swiety kodex bushido.

Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  14 maja 2017

No ale to byl dowod :/
nie wiem gdzie mozna go wrzucic

Panthera
Panthera
  14 maja 2017

No ale to byl dowod :/
nie wiem gdzie mozna go wrzuc

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  14 maja 2017

Gdyby administracja miala kasowac konta za obrazanie na pw znikneloby zapewne z 50% z ich obecnej liczby.

Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  14 maja 2017

To co z nimi robic?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  14 maja 2017

A to cos trzeba jeszcze robic? Oba profile dodaly Cie na czarna liste rozwiazujac problem.

Podejmujesz wyzwanie?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  14 maja 2017

Panthera załóż szkołę savoir vivreu i zaproś ich. Spożytkujesz swój wolny czas.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Pjotrek
Pjotrek
  14 maja 2017

Sama tez nie jesteś święta ,moze z lekka nie prowokuj a nie będziesz miała takich pw;-) zgłos do FP cała obraźliwa rozmowę nie fragmenty wycięte.

Panthera
Panthera
  14 maja 2017
Pjotrek
Pjotrek: Sama tez nie jesteś święta ,moze z lekka nie prowokuj a nie będziesz miała takich pw;-) zgłos do FP cała obraźliwa rozmowę nie fragmenty wycięte.
no ja owszem nie jestem swieta ale nie wyzywam innych od takich niecenzuralnych slow i jak cos obrazliwego pisze to dlatego ze inni zrobili to pierwsi. Ja sie tylko bronie. w naszym kraju jakas dziwna mentalnosc jest ze za wszystko obwinia sie ofiare. A jak ofiara sie broni to jest jeszcze katem.
Sarna
Sarna
  14 maja 2017
Panthera
Panthera: no ja owszem nie jestem swieta ale nie wyzywam innych od takich niecenzuralnych slow i jak cos obrazliwego pisze to dlatego ze inni zrobili to pierwsi. Ja sie tylko bronie. w naszym kraju jakas dziwna mentalnosc jest ze za wszystko obwinia sie ofiare. A jak ofiara sie broni to jest jeszcze katem.

Jak sama używasz niecenzurowanych słów jak "się bronisz" to jesteś tak samo oceniania jak ten co atakuje, jedziecie na tym samym wózku, razem akceptowaliście regulamin tak samo, a można inteligentnie załatwić natarczywca bez wyzwisk, jak piszesz tak samo jak on, nie jesteś wtedy nic lepsza od tej osoby.
Kij ma zawsze 2 końce.

Nie wiem jak wyglądał screen w temacie, ale jak zamazywałaś swoje słowa oznacza, że masz cos do ukrycia w tej rozmowie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.