Analityk21
Posty: 22 (po ~344 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 27
Analityk21
  4 maja 2017 (pierwszy post)

A tymczasem same chciały by się związać z silnym i pewnym siebie mężczyzną?

GRADEK83
GRADEK83
  6 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: no to jak mogą bez tego się takie stać? Coś pomieszałeś

Nie nie jeśli baba dokucza facetowi to na pewno tylko i wyłącznie z miłości jaką go darzy bo na pewno nie z innego powodu prawda ? :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Akurat ślub szybciej niż po ~2 lata to generalnie nie jest dobry pomysł, ale ok

Te 2 lata to tak pi razy drzwi o wspólne mieszkanie razem się rozchodzi bardziej. Bo wiadomo mieszkanie osobno i spotykanie tylko na kilka godzin to nie wspólne życie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Żyj sobie jak królewicz za ile.. 200 zł, czy 500 typowych polskich alimentów

Jak kobieta wywalczy cokolwiek to i tak sukces plus 500+ to już ciekawa sumka dla wielu kobiet to naprawde lepsze wyjście jak siedzenie z 5 dzieciakami np z chłopem co pije bije ją i dzieci a tak to kobieta ma przynajmniej jakąś opcję kopa w dupe dziadowi a ona z dzieciakami może żyć w spokoju. Ale patologie się trafiają no ale mniejsza z tym.
Panthera
Panthera: a ty nie masz prawa mi niczego zabraniac

Przepraszam masz rację... No przeprosiłem cię to teraz odblokuj mnie z czarnej listy...O! i patrz na co się szarpnę na magiczne słowo ...Jezu jak ciężko to przez gardło przechodzi a co dopiero pisząc to publicznie .... Mordy nie czytajcie tego... PROSZĘ... az mnie ciarki przeszły...

Sarna
Sarna: Gradek zawsze uważał kobiety za pasożyty, nic nowego.:D

Oj to nie tak to ja biedny jestem i moze przez to tak to odbieram uj wi mniejsza :D
Panthera
Panthera: typowy frajer, uwaza kobiety za pasozyty, ma coś z deklem i tyle. chory czlowiek

TO było nie miłe z twojej strony smutno mi teraz eh no ale oki WYBACZAM CI twoje niemiłe zachowanie.
Sarna
Sarna: Nie, Gradek to dobry chłopak, trochę tam fantazjuje, ale lubi kobiety i podejrzewam, że szybko omotałaby go jakby chciała;D

Za dużo zdradzasz o mnie obcym ludziom publicznie stawia mnie to w niezręcznej sytuacji więc nie rób tego proszę... Ostatnio nawet się przejąłem śmiercią tej biedaczki z Egiptu eh :and:
wziac
wziac: Nie wychowuje syna :/

Nie wiedziałem że masz dzidzi :D
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  6 maja 2017

Gradek , nie mam d83dde02

GRADEK83
GRADEK83
  6 maja 2017
wziac
wziac: Gradek , nie mam

A to źle coś odczytałem :D Jak byś była w potrzebie to wiesz :ziober2:
KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  6 maja 2017
MzM
MzM: ??? Wiesz może o czym on nawija?:)
Nie klikam w nieznane linki :ninja:.
MzM
MzM: Dobry but, nogi nie pokrzywi, tylko kapeć :P
Czyli mam przestać w kapciach po domu chodzić? :woot:
Sarna
Sarna
  6 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio nawet się przejąłem śmiercią tej biedaczki z Egiptu eh


Ja dopiero dzisiaj się dowiedziałam ze jakas kobieta w Egipcie zginęła, ale takie na mnie wrazenie to zrobiło jak to całe zamieszanie pijaczki Ewy Tylman, takie życie, był człowiek i go nie ma.
Sarna
Sarna
  6 maja 2017

zagłębiłam się w temat trochę.
Kobieta, która zna faceta 3 miesiaca już wylatuje z nim do Afryki na wycieczkę na która on i tak nie leciał?
ten jej niby facet Markus ją wystawił. To znaczy w ostatniej chwili powiedział że nie jedzie bo niby paszport nieaktualny. Typek mocno podejrzany.
Mam wrażenie, że ją sprzedał a teraz tymi telefonami nagraniem próbuje sobie zrobić alibi.
Pewnie to kwestia czasu aż wyjdzie szydło z worka.

Erf
Erf
  6 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nie jeśli baba dokucza facetowi to na pewno tylko i wyłącznie z miłości jaką go darzy bo na pewno nie z innego powodu prawda ?

Chodzi o błąd logiczny. Napisałeś, że te baby to są takie złe, dla męża, bo bez tego by.. były złe. :D No to kiedy te okropne baby mogą wreszcie być po prostu dobre? :C

Konto usunięte
Konto usunięte: Te 2 lata to tak pi razy drzwi o wspólne mieszkanie razem się rozchodzi bardziej. Bo wiadomo mieszkanie osobno i spotykanie tylko na kilka godzin to nie wspólne życie.

No tak, to też zdecydowanie różnica. Ale i pomieszkać ze sobą trochę trzeba, stąd te dwa lata minimum brzmią moim zdaniem dość rozsądnie. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak kobieta wywalczy cokolwiek to i tak sukces plus 500+ to już ciekawa sumka dla wielu kobiet to naprawde lepsze wyjście jak siedzenie z 5 dzieciakami np z chłopem co pije bije ją i dzieci a tak to kobieta ma przynajmniej jakąś opcję kopa w dupe dziadowi a ona z dzieciakami może żyć w spokoju. Ale patologie się trafiają no ale mniejsza z tym.

Zmieniasz front i się gubię. :D No tak, podejrzewam, że poza pijusami typu Bonzo z yt,, co za ten hajs kupują sobie nowy telefon, to te samotne matki serio nie żyją jak w eldorado za te alimenty i 500+, a często faceci tak to przedstawiają.
Analityk21
Posty: 22 (po ~344 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 27
Analityk21
  6 maja 2017

6 minuta 12 sekunda nagrania, dziewczyna mówi "zgwałcili mnie" trzeba tylko głośno na słuchawkach się wsłuchać.

GRADEK83
GRADEK83
  6 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No to kiedy te okropne baby mogą wreszcie być po prostu dobre?

Zazwyczaj chyba jak śpią i oby nie chrapały :D
Analityk21
Analityk21: 6 minuta 12 sekunda nagrania, dziewczyna mówi "zgwałcili mnie" trzeba tylko głośno na słuchawkach się wsłuchać.

Ja tam słyszę tylko bełkot jakiś pod który można sobie dopisać co kto chce żaden dowód niestety. Ale to nie zmienia faktu że sprawa śmierdzi.
Sarna
Sarna: Mam wrażenie, że ją sprzedał a teraz tymi telefonami nagraniem próbuje sobie zrobić alibi. Pewnie to kwestia czasu aż wyjdzie szydło z worka.

Są i takie podejrzenia w tej sprawie jest sporo niewiadomych prawie od samego początku śledzę tą sprawę i naprawde jest sporo niejasności każdy cos od siebie dodaje żadne informacje nie są w 100% pewne poza tym że umarła. Jedni pisza ze to jej chłopak inni że mąż prawdę mówiąc i ja bym nie zwlekał ze ślubem z taką laską ale raczej że to jego żona była to bardzo wątpię. Ona pracowała w salonie pazury robiła kosmetoloszka czy jak to tam się zwie on niby fryzjer stylista. Tam w mediach podają jej jedno zdjęcie jak jest w takiej chyba białej bluzce i ciemnej spódnicy to zdjęcie jakoś pamiętam albo mi się tylko wydaje że widziałem tu na fotce może miała profil albo ma nie wiem. Szkoda dziewczyny ciekaw jestem co z tego wyniknie ale będzie jak zawsze Media przestaną o tym pisac i sprawa ucichnie zamieciona pod dywan.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  7 maja 2017

Potrzebie? W sensie Gradek zrob mi dziecko bo nie mam co w zyciu robic? :crylol:

GRADEK83
GRADEK83
  7 maja 2017
wziac
wziac: W sensie Gradek zrob mi dziecko bo nie mam co w zyciu robic?

Ty to napisałaś nie Ja :ziober2:
Nie no zajęta jesteś zapracowana kariera pieluchy nie zając wiem :D
MzM
MzM
  7 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Analityk21
Analityk21: 6 minuta 12 sekunda nagrania, dziewczyna mówi "zgwałcili mnie" trzeba tylko głośno na słuchawkach się wsłuchać.


Zasada stara jak ten świat.... w tamte rejony świata, kobieta sama nie jedzie. Tam kobieta bez mężczyzny z domu nie wychodzi i sama się po ulicach nie błąka. Znała ryzyko, poleciała na własną odpowiedzialność. Dla rezydentów tamtejszych hoteli, takie kobiety, to towar do ogarnięcia i tyle w temacie. Za chęć przeżycia przygody, zapłaciła najwyższą cenę.
MzM
MzM
  7 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli mam przestać w kapciach po domu chodzić?


Tak, bo robisz za dużo hałasu :)
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  8 maja 2017

@GRADEK83 to fakt pracapracapracapraca

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.