Analityk21
Posty: 22 (po ~344 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 27
Analityk21
  4 maja 2017 (pierwszy post)

A tymczasem same chciały by się związać z silnym i pewnym siebie mężczyzną?

Erf
Erf
  5 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Brednie wypisujesz facet wychowywany przez tylko matkę jest bardziej otwarty i śmiały do kobiet i przez to ma większe powodzenie u nich. To że ktoś kocha swoja matkę to dobrze o nim świadczy problem jest z zaborczością która czasem pojawia się u matki gdy chłopak znajdzie już kobietę i jak to bywa nie zawsze Matka dogada się z synową. Najgorsza opcja to jak kobieta ma władzę a mąż to pantofel wtedy córki też takie są i takich kobiet trzeba się wystrzegać albo być na tyle silnym samcem Alfa aby odseparować córkę od matki... Ale baby są cwane na początku dadzą sobą sterować ale jak tylko dzieci sie pojawiają to wykorzystują je przeciwko ojcu szantażując go albo będzie po mojej myśli albo zabieram dzieci.


No. Do tego czekają tylko na okazję, żeby wskoczyć na bolca mokebe i przyprawić rogi dobremu, nieskazitelnemu facetowi. W ogóle, to te przebiegłe kreatury, to żyją tylko po to, aby wyjść za mąż, roztyć sie, znaleźć tego wspomnianego wyżej mokebe i zabrać mężowi majątek, żyjąc jak te królowe z alimentów.

Coś pominęłam? xD
Panthera
Panthera
  5 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Najgorsza opcja to jak kobieta ma władzę a mąż to pantofel wtedy córki też takie są i takich kobiet trzeba się wystrzegać albo być na tyle silnym samcem Alfa aby odseparować córkę od matki... Ale baby są cwane na początku dadzą sobą sterować ale jak tylko dzieci sie pojawiają to wykorzystują je przeciwko ojcu szantażując go albo będzie po mojej myśli albo zabieram dzieci.


ze wtf?
a jak facet ma wladze nad kobietą to jest dobrze?
Bo kazda kobieta nie ma wlasnego zdania i pozwalają sobą sterowac? Co za mity.

Analityk21
Analityk21: silnym i pewnym siebie mężczyzną?


nie kazda.
GRADEK83
GRADEK83
  5 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: bolca mokebe

nie wiem co to ?
Konto usunięte
Konto usunięte: to żyją tylko po to, aby wyjść za mąż

Taka jest ich rola ale nie przymuszona jak chce rodzinę to nie koniecznie musi mieć przy sobie faceta ale baby muszą mieć kogoś przy sobie komu mogły by truć życie bez tego stają się oschłe i szybko się wypalają starzeją i robią się zgorzkniałe....
Konto usunięte
Konto usunięte: żyjąc jak te królowe z alimentów.

Najgorsze w tym jest to że sporo kobiet takich jest dla tego czasem lepiej pobyć z kobietą i pomieszkać z 2 lata zanim się z nią ożeni... Tylko wiadomo jak ładna to trudno sie oprzeć no i wpadają frajerzy :/ zycie XD
Konto usunięte
Konto usunięte: Coś pominęłam? xD

500+ :ziober2:
Panthera
Panthera: ze wtf? a jak facet ma wladze nad kobietą to jest dobrze? Bo kazda kobieta nie ma wlasnego zdania i pozwalają sobą sterowac? Co za mity


Wyebałąś mnie na czarną listę więc nie masz prawa komentować moich wypowiedzi wiec M o r da kain
Erf
Erf
  5 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem co to ?

Ah, czyli kilka źródeł Twoich poglądów odpada. Ok. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Taka jest ich rola ale nie przymuszona jak chce rodzinę to nie koniecznie musi mieć przy sobie faceta ale baby muszą mieć kogoś przy sobie komu mogły by truć życie bez tego stają się oschłe i szybko się wypalają starzeją i robią się zgorzkniałe....

No ba, celem życia każdej kobiety, jest zniszczenie życia jakiemuś facetowi. Ale wait, skoro właśnie marudzeniem, truciem i byciem oschłym (chyba się to wlicza), zatruwają życie facetowi, no to jak mogą bez tego się takie stać? Coś pomieszałeś. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Najgorsze w tym jest to że sporo kobiet takich jest dla tego czasem lepiej pobyć z kobietą i pomieszkać z 2 lata zanim się z nią ożeni... Tylko wiadomo jak ładna to trudno sie oprzeć no i wpadają frajerzy :/ zycie XD

Akurat ślub szybciej niż po ~2 lata to generalnie nie jest dobry pomysł, ale ok. A co do tego usłanego różami życia z alimentami.. To szkoda gadać. xD Żyj sobie jak królewicz za ile.. 200 zł, czy 500 typowych polskich alimentów. O ile, bo sporo facetów kombinuje jak może, żeby swojemu dziecku nawet tyle nie zapewnić. :-) Zawsze gnije z tego argumentu, bo faceci wypowiadają się, jakby zarabiali fortuny, gdy mediana zarobków w Polsce jest jaka jest i taka żądna fortuny kobita, może zazwyczaj liczyć na te max ~500 zł od męża. A jednak odchowanie dzieciaka, to o wiele więcej, czego nie zrekompensują nawet pięćsetplusy, jeśli babka nie pracuje. ;-)
Panthera
Panthera
  5 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Taka jest ich rola ale nie przymuszona jak chce rodzinę to nie koniecznie musi mieć przy sobie faceta ale baby muszą mieć kogoś przy sobie komu mogły by truć życie bez tego stają się oschłe i szybko się wypalają starzeją i robią się zgorzkniałe....


hahaha!
to faceci truja dupe nie kobiety ;p
normalne ze jak facet postepuje zle to ma tlumaczone ze robi zle
przeciez nie dostanie pochwały za chamstwo, zapominalstwo czy glupote
a dla was to trucie dupy. typowe dla facetow, bo jestescie egoistami i wszystko macie gdzies.
dziwny naród.
Panthera
Panthera
  5 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie masz prawa


a ty nie masz prawa mi niczego zabraniac i wmawiac mi jakie mam prawo a jakie nie
forum jest dla wszystkich
Sarna
Sarna
  5 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Gradek zawsze uważał kobiety za pasożyty, nic nowego.:D
Co do tematu nadopiekuńczość matki może zrobić z faceta dosłownie kalekę, nie chodzi tu o samo przytulanie czy wspieranie, bo to powinna robić każda matka, ale właśnie robienie wszystkiego w domu za nich.
Później taki sie hajtnie, życie zmusi do tego że razem musza iść do pracy, a taka kobiecina musi wszystko za niego robić, bo on nie potrafi nawet posprzatać czy zrobic sobie śniadania do pracy, mam w pracy takie matki i żony i tak mają niektóre, muszą myślec żeby dzieci przypilnowac z obowiązkami szkolnymi, musi robic zakupy, w domu wszystko ogarnąć, bo faceci od tego nie są przecież, biedne kobiety i nie ze im sie to podoba, one same mówią, ze synuś mamusi ma w głowie podzielone obowiązki tak że 90% obowiązków domowych i tak jest na kobiecej głowie, bo tak mu mamusia wpoiła i to nie są tylko jedynaki.

Panthera
Panthera
  5 maja 2017

typowy frajer, uwaza kobiety za pasozyty, ma coś z deklem i tyle. chory czlowiek.

Sarna
Sarna
  5 maja 2017

Nie, Gradek to dobry chłopak, trochę tam fantazjuje, ale lubi kobiety i podejrzewam, że szybko omotałaby go jakby chciała;D

KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  5 maja 2017
MzM
MzM: też Cię lubię :D
W końcu ktoś mnie lubi! :w00t:
MzM
MzM: a Ty się umiesz przyznać do błędu?
Chyba tak, aczkolwiek jeszcze nie miałem okazji sprawdzić :ninja:.
:*
MzM
MzM
  5 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: W końcu ktoś mnie lubi!


Według moich obliczeń i obserwacji.... powinieneś zacząć ewakuacje :)))

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba tak, aczkolwiek jeszcze nie miałem okazji sprawdzić


Intuicja?! :)
KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  5 maja 2017
MzM
MzM: Według moich obliczeń i obserwacji.... powinieneś zacząć ewakuacje :)))
O-oł. Stalker alert? Jak długo mnie obserwujesz?! I co to za ewakuacja? Gdzie się pali? I dlaczego ja o niczym nie wiem?! :nielapie:
MzM
MzM: Intuicja?! :)
*Te wieloznaczne wypowiedzi zmuszają mnie do myślenia, do czego nie jestem tu przyzwyczajony... Jeśli źle interpretuję, to proszę wybacz.*
Nie, nie wierzę intuicji, raczej przypuszczenie (partykuła "chyba") oparte na doświadczeniu i zdobytej wiedzy. :ninja:
MzM
MzM
  5 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Stalker alert? Jak długo mnie obserwujesz?! I co to za ewakuacja? Gdzie się pali? I dlaczego ja o niczym nie wiem?!


https://www.youtube.com/watch?v=A6vOmQpqBIo

??? Wiesz może o czym on nawija?:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nie wierzę intuicji, raczej przypuszczenie (partykuła "chyba") oparte na doświadczeniu i zdobytej wiedzy.


No właśnie..... :)
MzM
MzM
  5 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: *Te wieloznaczne wypowiedzi zmuszają mnie do myślenia, do czego nie jestem tu przyzwyczajony... Jeśli źle interpretuję


Dobry but, nogi nie pokrzywi, tylko kapeć :P
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  5 maja 2017

Nie wychowuje syna :/

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.