pinek90
pinek90
  4 maja 2017 (pierwszy post)

Jak w temacie...istnieje czy nie? Spotykalibyście się z dziewczyną/kobietą tylko i wyłącznie w celach czysto przyjacielskich? No i odwrotnie...kobietki macie lub chciałybyście mieć przyjaciela?

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: są jednak priorytety

Święta słowa .
Konto usunięte
Konto usunięte: Powodzenia!

Dzięki zdam relacje d83dde01
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż Woodstock sam w sobie to jednak nie są moje klimaty.

Chodzi o klimat i ludzi d83dde0a
RafalJBogusz
RafalJBogusz
  5 maja 2017

dlaczego istnieje pytanie "czy przyjazn damsko meska istnieje?"?
istnieje, nie wszyscy mysla o zwiazkach i o podrywaniu... ja cenie sobie dobra rozmowe i mozliwosc przegadania tematow, posmiania sie wyzalenia jak trzeba, sprzedzenia czasu. mialem w swoim zyciu mase przyjaciolek z ktorymi sie spotykalem aby spedzic czas, bez zadnych podtekstow czy innych.

google
Posty: 6 (po ~56 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 2
google
  5 maja 2017

Moim zdaniem jest taka przyjaźń mozliwa pod warunkiem ze nie ma miedzy nimi uczucia

KubusN
KubusN
  5 maja 2017

No jasne że bym się spotkał z dziewczyną tylko w celach przyjacielskich, czemu by nie. Przyjaciół nigdy za wiele, lub przyjaciółek :D

KubusN
KubusN
  5 maja 2017

No jasne że bym się spotkał z dziewczyną tylko w celach przyjacielskich, czemu by nie. Przyjaciół nigdy za wiele, lub przyjaciółek

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  6 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Spotykalibyście się z dziewczyną/kobietą tylko i wyłącznie w celach czysto przyjacielskich?

Ni mom czasu na gupoty. Ona biere wszystko albo nie dostowo nic.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
SnowFlake1989
SnowFlake1989
  9 maja 2017

Taka przyjaźń nie istnieje.. prędzej czy później któreś się zaangażuje !

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  9 maja 2017

Jak wyzej. Jesli dziewczyna jest w stanie spedzic duzo czasu w towarzystwie konkretnego faceta i vice versa to predzej czy pozniej jedno sie zakocha.

Doskonala podstawa zwiazku niestety dziewczyny upatrzyly sobie tzw. "friendzone" i dobrych facetow do ktorych pasuja wrzucaja do worka przyjaciol a biora sie za kretynow z dyskotek bo "lobuz kocha bardziej". Ciezko stworzyc cos normalnego.

Niektorym sie udaje. Mam znajomych ktorzy z przyjazni przeszli do zwiazkow i jedni sa malzenstwem i maja syna a drudzy po slubie spodziewaja sie drugiego dziecka. Watpie zeby ich zwiazki sie kiedykolwiek rozpadly.

Z drugiej strony mam "przyjaciolke" do ktorej sie staralem bardziej zblizyc. Piec lat temu pozyczyla ode mnie kase i zerwala kontakt :woot:
200zl to niewielka cena za poznanie prawdy o drugim czlowieku po ponad dwunastu latach przyjazni ale jak widac na tyle to wycenila. Z tego co sie orientuje jest samotna ma dzieciaka i dlugi. W sumie nawet bym jej wspolczul ale dobrze wiem na jakich facetow leciala wiec tak troche niezbyt mnie to boli :mrgreen:

Do not be sad because of people...

They will all die...
mrukowski
mrukowski
  9 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Taka przyjaźń nie istnieje.. prędzej czy później któreś się zaangażuje !

Też tak myślę. Zwłaszcza wtedy, kiedy oboje nie mają partnerów.
Mysliva
Mysliva
  2 czerwca 2017

Myślę, że po ukończeniu wieku dziecięcego, trudniej o taką przyjaźń. Z wiadomych, i wymienionych powyżej przyczyn.. d83dde09
Dopuszczam jednakże pewną ewentualność.. no, gdy męska część przyjacielskiego tandemu nie jest hetero. d83dde0c
d83dde1c

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.