pinek90
pinek90
  4 maja 2017 (pierwszy post)

Jak w temacie...istnieje czy nie? Spotykalibyście się z dziewczyną/kobietą tylko i wyłącznie w celach czysto przyjacielskich? No i odwrotnie...kobietki macie lub chciałybyście mieć przyjaciela?

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  4 maja 2017

Mam kilka przyjaciółek więc dla mnie istnieje. A tak w ogóle to taki temat już jest na tym forum :D

CuteNinja
CuteNinja
  4 maja 2017

Ten sam temat wałkowaliśmy całkiem niedawno na trzynastu stronach o tutaj: http://fotka.com/forum/hydepark/15742924,Przyjazn_miedzy_kobi

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak w temacie...istnieje czy nie?

Tak istnieje d83dde0a
Konto usunięte
Konto usunięte: Spotykalibyście się z dziewczyną/kobietą tylko i wyłącznie w celach czysto przyjacielskich?

Tak
MzM
MzM
  4 maja 2017

Przyjaciel, przyjaciółka, to wg mnie osoba, której mówisz o wszystkim.... Ja takiej osoby nie mam, bo wychodzę z założenia, że nie wszyscy, wszystko wiedzieć muszą. Nie wszystko też można/ wypada opowiadać nawet najlepszej przyjaciółce. Wg mnie, taka przyjaźń możliwa jest tylko w związkach i to takich, gdzie stopień wzajemnego zaufania osiągnął level master

KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Spotykalibyście się z dziewczyną/kobietą tylko i wyłącznie w celach czysto przyjacielskich?
Tak. Dla mnie to żaden problem. Jakby to powiedzieć, gdzie nie ma cugu, tam palić się nie będzie (jeśli wiesz, o czym mówię).
Jednak za drugą osobę nie ręczę i niejednokrotnie odnosiłem wrażenie, że tamta dziewczyna (nie, nie Grzeszczak :ninja:) tych celów czysto przyjacielskich nie dzieliła ze mną.

Podsumowując, taka przyjaźń istnieje tylko i wyłącznie wtedy, gdy dwie osoby są przeciwnej orientacji i o tym wiedzą :mrgreen:.
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  4 maja 2017
MzM
MzM: której mówisz o wszystkim.

Jeśli masz sekret, najlepiej zachowaj go dla siebie. Drugim najlepszym rozwiązaniem jest powiedzenie jednej osobie, jeśli musisz. Trzecie rozwiązanie nie istnieje.
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten sam temat wałkowaliśmy całkiem niedawno

Siemka jak tam zebraliście już ekipę na ranmagedon w Poznaniu ???
MzM
MzM
  4 maja 2017
LockOn
LockOn: Jeśli masz sekret, najlepiej zachowaj go dla siebie. Drugim najlepszym rozwiązaniem jest powiedzenie jednej osobie, jeśli musisz. Trzecie rozwiązanie nie istnieje.


To nie chodzi nawet o sekret, ale często słyszę rozmowy kobiet typu.... a wiesz w nocy było bosko, albo tamten w łóżku był beznadziejny(tzw tajemnice alkowy)... itd itp... No sorry gregory , ale są rzeczy o których zwyczajnie, wypada milczeć
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  4 maja 2017
MzM
MzM: wypada milczeć

Lepiej nie poruszać tematu wtedy nie będzie trzeba milczeć .
CuteNinja
CuteNinja
  4 maja 2017
LockOn
LockOn: Siemka jak tam zebraliście już ekipę na ranmagedon w Poznaniu ???

Cześć! W dalszym ciągu jesteśmy we dwoje, a i to nie do końca pewne. Jak będzie trochę bliżej terminu, to jeszcze raz poruszymy tę kwestię ;)
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: to jeszcze raz poruszymy tę kwestię ;)

Kiedy chcecie startować i na jaki dystans ???
CuteNinja
CuteNinja
  4 maja 2017
LockOn
LockOn: Kiedy chcecie startować i na jaki dystans ???

To są okolice 12 sierpnia. Ja chciałam pobiec Classic 12 km, ale jak zbierze się większa ekipa, to zdecydujemy się albo na 3 km Intro, albo 6 km Rekruta, ale w Poznaniu ten odbywa się nocą, więc też niekoniecznie wszystkim pasuje taka opcja. Zdecydowałeś się przebiec z nami? :)
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdecydowałeś się przebiec z nami?

Rekruta biegnę we Wrocławiu 13 Maja jak mi się spodoba to z chęcią wpadnę do Poznania może wpadnięci wcześniej na Woodstock runmagedon na 6 km ???
CuteNinja
CuteNinja
  4 maja 2017
LockOn
LockOn: Rekruta biegnę we Wrocławiu 13 Maja

Miałam tam być, ale mój syn ma 13 maja urodziny... są jednak priorytety :) Powodzenia! Wierzę, że będziesz się świetnie bawił :) O Woodstocku też już myślałam, zobaczę jak będę wyglądać z terminami i może i tam się pojawię :) Chociaż Woodstock sam w sobie to jednak nie są moje klimaty.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.