Uziel
Uziel
  3 maja 2017 (pierwszy post)

Siema, wiem, ze nie jestem geniuszem z ortografii, jednak patrzac na niektore komentarze, a raczej proby napisania czegokolwiek pod zdjeciem, czesto sie zastanawiam, czy nie wstyd takiemu gosciowi pisac zdania z takimi bledami ortograficznymi.
"wyglondasz, lubiem, chcem, itp"
Czy autor nie widzi jak pisze zdania?
Nie raza Was dziewczyny takie bledy w komentarzach?
Moze niektorzy zamiast pisac komentarze, powinni tylko emotki wklejac i w miedzy czasie wrocic do szkoly?

Uziel
Uziel
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: - dlaczego tylko i wyłącznie skierowane do dziewczyn? A co to, opinia płci przeciwnej jest mniej wartościowa? Mężczyźni nie otrzymują "rażących" komentarzy? Kobiety nie popełniają błędów? Czyli faceci są niedouczeni? Jawny seksizm - hipokryzja tu wybija; autor czepia się błędów innych a sam nie raczy użyć polskich znaków; lenistwo? .

To nie jest pytanie skierowane tylko do dziewczyn, po prostu tak napisalem, bo nie wchodze na profile facetow, a sam duzo komentarzy od plci pieknej nie dostaje, dlatego tak napisalem a nie inaczej. Dobrze wiedziec ze od drugiej strony jest tak samo i to nie jest seksizm, tylko jak juz mowilem, nie wiem jak pisza dziewczyny, gdyz nie wchodze na profile meskie na tym portalu.
Co do hipokryzji to piszac na forum bez polskich znakow, nie oznacza ze nie znam polskiego, tylko nie mam polskich liter na moim laptopie, a nie bede przeciez co slowo robil "kopiuj-wklej" z neta zeby pokazac, ze nie jestem na bakier z gramatyka i pisownia d83dde09
Sarna
Sarna
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: drug

masz za normalny profil żeby przyciągnąć typowe fotkowiczki, dlatego nie masz tłumów na profilu.
CuteNinja
CuteNinja
  4 maja 2017
Sarna
Sarna: masz za normalny profil

Aż idę obejrzeć, dawno nie widziałam normalnego profilu.
Uziel
Uziel
  4 maja 2017

Hahaha zapraszam profil otwartyd83dde03
Nie chodzi mi o tlumy na profilu, tylko zeby sobie z kims czasami popisac, jak mam wolne miedzy rejsami, a znajomi sa zajeci swoimi sprawami.

Sarna
Sarna
  4 maja 2017

mi sie nawet rozmówca trafił nie wiem czemu z nim gadam, jak nawet nie ma zdjęć na profilu a jednak ma cos ciekawego do powiedzenia, dobra zawijam spac. dobranoc.

WiecznyPrawiczek84
WiecznyPrawiczek84
  4 maja 2017
MzM
MzM: Chyba dysgrafię


Być może, nad tym się zastanwiałem, mogłem wpierw zapytać wujka google. :) Wiem, że na maturze ulgowo go potraktowano.
MzM
MzM
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Być może, nad tym się zastanwiałem, mogłem wpierw zapytać wujka google


Nie musiałeś pytać woojka google... :)
MzM
MzM
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, że na maturze ulgowo go potraktowano.


Nie tylko na maturze, ale ogólnie, osoby ze stwierdzoną dysgrafią, mają taryfę ulgową. I nic na to nie poradzisz. Musisz to zaakceptować
WiecznyPrawiczek84
WiecznyPrawiczek84
  4 maja 2017

Ale mi to nie przeszkadza w zupełności, skoro taka choroba.

KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu tak napisalem, bo nie wchodze na profile facetow
Ależ nikt Ci nie każe ich przeglądać. Tylko proszę (już na przyszłość), pamiętaj o zadawaniu pytań do ogółu, jeśli Twoim zamiarem nie jest wykluczenie jakieś grupy ludzi.
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko nie mam polskich liter na moim laptopie
Wymówki, wymówki, wymówki. Nie jest to jakiś straszny problem, którego nie dało by się rozwiązać.

Konto usunięte
Konto usunięte: skoro taka choroba
O nie, raczej przypadłość i w większości przypadków wymówka. Co innego, gdy owa przypadłość jest wynikiem właśnie choroby (czy też wypadku)..
MzM
MzM
  7 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli zaś chodzi o usprawiedliwianie takich osób różnymi dysfunkcjami - bzdura! W dobie komputeryzacji i słownika w przeglądarkach podkreślającego błędy (czy też słownika w komórkach z funkcją autokorekty), takie przypadki nie mają miejsca i według mnie należy je piętnować. To jest czyste lenistwo i nic więcej.


Ależ z Ciebie szowinista d83dde0f
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.