Uziel
Uziel
  3 maja 2017 (pierwszy post)

Siema, wiem, ze nie jestem geniuszem z ortografii, jednak patrzac na niektore komentarze, a raczej proby napisania czegokolwiek pod zdjeciem, czesto sie zastanawiam, czy nie wstyd takiemu gosciowi pisac zdania z takimi bledami ortograficznymi.
"wyglondasz, lubiem, chcem, itp"
Czy autor nie widzi jak pisze zdania?
Nie raza Was dziewczyny takie bledy w komentarzach?
Moze niektorzy zamiast pisac komentarze, powinni tylko emotki wklejac i w miedzy czasie wrocic do szkoly?

WiecznyPrawiczek84
WiecznyPrawiczek84
  4 maja 2017

Eldim on miał dysleksję, zdiagnozowaną. :) Interesował się różnymi wierzeniami (religiami), czytał mangę i takie tam różne książki, dodatkowo był świetnym matematykiem, a tutaj logika jest potrzebna ale głupim bym go w życiu nie nazwał.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  4 maja 2017

Zwracam honor zatem.

Podejmujesz wyzwanie?
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  4 maja 2017

No cóż poradzić? Nic z tym niestety nie zrobisz, a tacy ludzie byli i będą. Niestety

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  4 maja 2017

greencollarworker*

GRADEK83
GRADEK83
  4 maja 2017

Analfabetyk też człowiek kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień ... nie pchać się tak LUDZIE! starczy kamieni dla wszystkich :ziober2:

veni00
veni00
  4 maja 2017

Tacy "gramatyczni naziści" najczęściej zakładają tematy "czemu kobiety leco na kase i fure", albo "poznam dziefczyne do zwionzku"...

MzM
MzM
  4 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Eldim on miał dysleksję, zdiagnozowaną. :) Interesował się różnymi wierzeniami (religiami), czytał mangę i takie tam różne książki, dodatkowo był świetnym matematykiem, a tutaj logika jest potrzebna ale głupim bym go w życiu nie nazwał.


Chyba dysgrafię, bo w przeciwnym wypadku miałby również problemy z czytaniem a on ... jak sam piszesz z tym problemów nie miał, bo czytał b. dużo....nie pisaniem :)

Eldim
Eldim: Zwracam honor zatem.


No brawo Ty xD

Jest gro bardzo dobrych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy mają problemy z pisaniem. Są bardzo inteligentni i naprawdę b. dobrzy w tym co robią. Nie każdy musi być orłem we wszystkim. Wy akurat jesteście dobrzy w kłapaniu dziobami(literkami) oni w czymś innym
MzM
MzM
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Eldim on miał dysleksję, zdiagnozowaną. :) Interesował się różnymi wierzeniami (religiami), czytał mangę i takie tam różne książki, dodatkowo był świetnym matematykiem, a tutaj logika jest potrzebna ale głupim bym go w życiu nie nazwał.


Chyba dysgrafię, bo w przeciwnym wypadku miałby również problemy z czytaniem a on ... jak sam piszesz z tym problemów nie miał, bo czytał b. dużo....nie pisaniem :)

Eldim
Eldim: Zwracam honor zatem.


No brawo Ty xD Specjalista orzecznik xD

Jest gro bardzo dobrych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy mają problemy z pisaniem. Są bardzo inteligentni i naprawdę b. dobrzy w tym co robią. Nie każdy musi być orłem we wszystkim. Wy akurat jesteście dobrzy w kłapaniu dziobami(literkami) oni w czymś innym
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  4 maja 2017
MzM
MzM: Wy akurat jesteście dobrzy w kłapaniu dziobami(literkami) oni w czymś innym

Ty z kolei jesteś niezła w żebraniu o zdjęcie bana, jeśli już bawimy się w argumentum ad personam.
Podejmujesz wyzwanie?
MzM
MzM
  4 maja 2017
Eldim
Eldim: Ty z kolei jesteś niezła w żebraniu o zdjęcie bana, jeśli już bawimy się w argumentum ad personam. MzM


Póki co, zgadza ci się tylko IP .... nie fikaj synuś i nie top się sam na oczach całego portalu
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  4 maja 2017

Zgadza się przede wszystkim ten sam, alarmujący poziom jadu oraz niedorzeczności. Fik, fik.

Podejmujesz wyzwanie?
MzM
MzM
  4 maja 2017

Jesteś bardzo "inteligentny" :D prawie jak twój mentor :D Twoja alma mater to....? Tak z ciekawości pytam :)

Sarna
Sarna
  4 maja 2017

wiecie, ze chipsy keczupowe Styxy sa niezdrowe, kaloryczne i bardzo dobre, to tak napisałam jakbyście mieli wątpliwości.

MzM
MzM
  4 maja 2017
Eldim
Eldim: alarmujący poziom jadu




Dali cukier czy nie dali ........?! Jutro ci posłodzę oki :)
KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie raza Was dziewczyny takie bledy w komentarzach?
To pytanie jest problematyczne pod paroma względami:
- dlaczego tylko i wyłącznie skierowane do dziewczyn? A co to, opinia płci przeciwnej jest mniej wartościowa? Mężczyźni nie otrzymują "rażących" komentarzy? Kobiety nie popełniają błędów? Czyli faceci są niedouczeni? Jawny seksizm :nie:
- hipokryzja tu wybija; autor czepia się błędów innych a sam nie raczy użyć polskich znaków; lenistwo?

Co do błędów ortograficznych (i tych innych również), razi mnie to niezmiernie i szczerze powiem, że nie wytrzymałbym w związku, gdzie druga osoba sypie błędami raz po raz (wierzcie mi, już to sprawdzałem).

Jeśli zaś chodzi o usprawiedliwianie takich osób różnymi dysfunkcjami - bzdura! W dobie komputeryzacji i słownika w przeglądarkach podkreślającego błędy (czy też słownika w komórkach z funkcją autokorekty), takie przypadki nie mają miejsca i według mnie należy je piętnować. To jest czyste lenistwo i nic więcej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.