dagmarka9999
dagmarka9999
  1 maja 2017 (pierwszy post)

Jestem tu od jakiegoś czasu chciała bym kogoś poznać ale nie wiem czy to możliwe?

Akate86
Posty: 9 (po ~415 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
Akate86
  11 maja 2017

Mam tu konto wiele lat i dluga przerwe za sobą.. Jednak jeśli chodzi o ocene portalu to uwazam ze bardziej zaczyna miec charakter matrymonialny ze wzgledu na dużą ilość osob chcacych jedynie sexu. Szkoda bo kiedys poznalam tu wartosciowe osoby :) Czasem jeszcze przytrafi sie ktos nie szukajacy przygod ale to niestety wyjatki. Pozostaje zatem przy ogladaniu i czasem ocenie zdjec ;)

Adams111
Posty: 50 (po ~193 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 16
Adams111
  11 maja 2017

Tutaj się nie da nikogo poznac. Większość się boi albo chce się dowartościowac.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  11 maja 2017

Tylko i wyłącznie dowartościować i zarobić

amarettoUK
amarettoUK
  11 maja 2017
Akate86
Akate86: uwazam ze bardziej zaczyna miec charakter matrymonialny ze wzgledu na dużą ilość osob chcacych jedynie sexu.

No charakter matrymonialny dokładnie na tym polegad83dde02
Sarna
Sarna
  12 maja 2017
Akate86
Akate86: Mam tu konto wiele lat i dluga przerwe za sobą.. Jednak jeśli chodzi o ocene portalu to uwazam ze bardziej zaczyna miec charakter matrymonialny ze wzgledu na dużą ilość osob chcacych jedynie sexu. Czasem jeszcze przytrafi sie ktos nie szukajacy przygod ale to niestety wyjatki. Pozostaje zatem przy ogladaniu i czasem ocenie zdjec ;)

Jak chcą sie seksić to czemu nie mogliby tu szukać swoich ruchadełek?
Przecież to serwis bardziej randkowy, już dawno nie jest tym społecznościowym jakim był kilka lat wstecz, jedni są do wyłudzania nagich zdjęć, do sponsoringu, następni do cwaniakowania, inni z sentymentu, można tak wymieniać trochę, ale nikt im tu nie zabroni być, jak ktoś jest natrętny albo nie odpowiada naszym oczekiwaniom to sie nie zwraca uwagi na takich.

Akate86
Akate86: . Szkoda bo kiedys poznalam tu wartosciowe osoby :)


i co nie wystarczą Ci one, że pragniesz więcej?
Ja tez poznałam kilka osób z fotki ale czy wartościowe to nie wiem, nie mam z nimi już dawno kontaktu nie widuję się z nimi, przyjaciół mam tych samych od dobrych 15 lat, innych od 3 lat, pracujemy razem, spotykamy sie, mamy wspólne tematy, w czasach gdzie czas jest na wagę złota, szkoda byłoby marnować mi czas na spotykanie sie z ludźmi z neta, którzy mieszkają czasem bardzo daleko, chyba ze ktoś lubi i czuje się samotny, to czemu nie.
Akate86
Posty: 9 (po ~415 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
Akate86
  12 maja 2017

Wyrazilam swoje zdanie jak każdy i tyle. Nikogo nie oceniam z gory i każdy robi co uważa za słuszne. A kolezanka wyzej chyba przewrazliwiona troszeczke :) Pozdrawiam serdecznie

Sarna
Sarna
  12 maja 2017
Akate86
Akate86: Wyrazilam swoje zdanie jak każdy i tyle. Nikogo nie oceniam z gory i każdy robi co uważa za słuszne. A kolezanka wyzej chyba przewrazliwiona troszeczke :) Pozdrawiam serdecznie

ja myslę ze jak się zakłada temat to właśnie po to żeby przeczytać innych zdania co o tym sądzą.
Nie o to chodzi żebyśmy tu się we wszystkim zgadzali, przynajmniej wiemy że wszyscy ludzie nie są tacy sami :D
Akate86
Posty: 9 (po ~415 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 4
Akate86
  12 maja 2017
Sarna
Sarna: ja myslę ze jak się zakłada temat to właśnie po to żeby przeczytać innych zdania co o tym sądzą. Nie o to chodzi żebyśmy tu się we wszystkim zgadzali, przynajmniej wiemy że wszyscy ludzie nie są tacy sami :D


Dokładnie tak :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.