dagmarka9999
dagmarka9999
  1 maja 2017 (pierwszy post)

Jestem tu od jakiegoś czasu chciała bym kogoś poznać ale nie wiem czy to możliwe?

dobrySucharxD
dobrySucharxD
  1 maja 2017

Jest dużo więcej wartościowszych portali do poznania kogoś. Ten serwis jest głównie stworzony do oceniania zdjęć, a jedynie do niewielkiego procenta poznania kogoś.

CuteNinja
CuteNinja
  1 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: czy to możliwe?

Oczywiście, że tak. Ja tutaj poznałam mnóstwo fantastycznych osób, trzymam kciuki, żeby i Tobie się udało. Powodzenia!
GRADEK83
GRADEK83
  1 maja 2017

Nie.....

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 maja 2017

Fotka tak na prawdę ma służyć zarabianiu pieniążków przez jej właścicieli. Nawet ostatnio zmieniła domenę z .pl na .com

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
KubusN
KubusN
  5 maja 2017

No właśnie też chciałbym kogoś spotkać ale coś mi to nie idzie :/

KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  5 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak naprawdę czemu ma służyć ta fotka?
Też się już pogubiłem w celowości tego portalu. Podobno teraz to portal randkowy, więc i pewnie kogoś można poznać, tylko pytanie: kogo?

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet ostatnio zmieniła domenę z .pl na .com
Rzeczywiście, nawet tego nie zauważyłem :szok:.
Kaczor1987
Kaczor1987
  5 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tu od jakiegoś czasu chciała bym kogoś poznać ale nie wiem czy to możliwe?

To zależy od osoby. d83dde0a Jeśli masz zbyt duże wymagania, to nie znajdziesz faceta i tyle. d83dde0a A jeśli nie masz wymagania, to znajdziesz kwestia czasu. Jestem tutaj od 2006 roku.
Gamess
Gamess
  6 maja 2017

Większość to pustostany.d83dde04

JohnTheRevelator
JohnTheRevelator
  6 maja 2017

Łapię chwile ulotne jak ulotka
Ulotne chwile łapię jak fotka...

tak mi się skojarzyłod83dde03

Panthera
Panthera
  7 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli masz zbyt duże wymagania, to nie znajdziesz faceta i tyle. A jeśli nie masz wymagania, to znajdziesz kwestia czasu. Jestem tutaj od 2006 roku.


kazdy ma jakies wymagania, nie ma sensu brać co leci.
Kaczor1987
Kaczor1987
  7 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: kazdy ma jakies wymagania, nie ma sensu brać co leci.

Myślałem, że nie mają wymagania, a jednak. I tak nic nie da. Pieniądze, wygląd, auto nie dają szczęścia.
Panthera
Panthera
  7 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałem, że nie mają wymagania, a jednak. I tak nic nie da.


nie wygórowane ale jakieś mieć. kto sie szanuje nie wezmie pierwszej lepszej osoby byle by nie byc samemu.
tez nie milo gdy druga osoba zamiast uslyszec "to na ciebie czekałem całe zycie ale bylo warto" usłyszy "żadna inna mnie nie chciała, prócz ciebie, wiec wziąłem ciebie" czyż nie?
MzM
MzM
  7 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: tez nie milo gdy druga osoba zamiast uslyszec "to na ciebie czekałem całe zycie ale bylo warto" usłyszy "żadna inna mnie nie chciała, prócz ciebie, wiec wziąłem ciebie" czyż nie?

hahaha Pantera, pierwszy raz udało ci się mnie rozbawić :)))
mrukowski
mrukowski
  9 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tu od jakiegoś czasu chciała bym kogoś poznać ale nie wiem czy to możliwe?

Dlaczego?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.