Panthera
Panthera
  24 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Kobietach grajacych w gry na pc i ps?

Panthera
Panthera
  3 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ideał!


to czemu takie laski mają tak małe branie?
RafalJBogusz
RafalJBogusz
  3 maja 2017

mają, źle szukasz albo masz inne standardy, kazdy ma inne gusta i standardy dla mnie ideał.
możesz próbować pojechać na jakiś konwent, np pyrkon albo warszawski konwent moge sie zalozyc ze bedziesz miala problem z odpedzeniem sie od adoratorów :P

Algbeer
Posty: 11 (po ~543 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 34
Algbeer
  3 maja 2017

Byłem na Pyrkonie, potwierdzam słowa kolegi wyżej. Grupa Spotted: Pyrkon 2017 huczy do teraz od szukających siebie ludzi.

Sephiroth
Sephiroth
  3 maja 2017
Panthera
Panthera: Kobietach grajacych w gry na pc i ps?

>graj w lige
>traf na discord/ts
>powiedz dzień dobry
> + 100000000 do atencji
Panthera
Panthera
  3 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: mają, źle szukasz albo masz inne standardy, kazdy ma inne gusta i standardy dla mnie ideał. możesz próbować pojechać na jakiś konwent, np pyrkon albo warszawski konwent moge sie zalozyc ze bedziesz miala problem z odpedzeniem sie od adoratorów :P


tia, jakbym zrobiła cosplay jakieś cycoliny z gier to pewnie tak :D
Jak laska gra w jakies mmo to owszem moze miec branie (ew byc wyzywana odtępych dzid których miejsce jest w kuchni, roznie bywa)
ale ze ja mmo nie trawie to i albo nikogo to nie obchodzi a jak już kogos obchodzi to uwaza ze jestem babochlopem, mam za duzo teścia we krwi bo to "meskie hobby" i przez to jestem "niekobieca i nieatrakcyjna", ze "kto sie domem zajmie i kto obiad ugotuje" a niekiedy ze tobie to dla popisania sie przed facetami by znaleźć jakiegos naiwniaka poprzez grę xd
RafalJBogusz
RafalJBogusz
  3 maja 2017

nie, nie musi byc cosplay, rozmawiasz zludzmi ktorzy graja w takie gry jak TY, moze akurat z ktoras osoba Tobie latwiej sie bedzie rozmawiac :)
niestety internet jest mocno opanowany przez hejterow, popularne bardziej jest byc chamkiem i byc savage niz kulturalnie porozmawiac a w grze napisac i skomentowac pozyttywnie gre, zachowanie gracza.
mmo ja nie lubie, nie rozumiem jak mozna tak dlugo grindowac jedna postac, miesiacami grac gdzie content jest maly i bijesz moby cale dnie....
umawiaj sie z normalnymi osobami a nie z fujarami!

jezeli chodzi o polskie serwery z grami.. to nie polecam bardzo duzo dzieci gra, gra jest malo atrakcyjna przez spolecznosc=---czesto, nie zawsze..
polecam sie przeniesc na zagraniczne serwery.

Panthera
Panthera
  3 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: polecam sie przeniesc na zagraniczne serwery.


mmo po angielsku? Nie ogarnę xd

Konto usunięte
Konto usunięte: rozmawiasz zludzmi ktorzy graja w takie gry jak TY, moze akurat z ktoras osoba Tobie latwiej sie bedzie rozmawiac


tylko ze ja wole klasyki (raz, wspomnienia z dziecinstwa - taaaak, w te gry grałam mając 6-14 lat! - a dwa, na moim lapku tylko takie działają xd ) jak Stroghold, quake 2, gta I, II, III (VC i SA ), etherlords, aoe, red alerty wszelakie :D Wciąz szukam kilku gier z dziecinstwa, ktorych niestety nie pamietam tytułu... wiec wątpie czy ci ludzie beda o tym gadac, skoro teraz w modzie najnowszy MS andromeda, technomancer, overwatch...
RafalJBogusz
RafalJBogusz
  3 maja 2017

angielskigo zawsze mozna sie zaczac uczyc, poprzez gry i poprzez inne metody, poczatki sa trudne, ale pozniej coraz latwiej :)
dodatkowa sila i sposob na poskromienie tego jezyka szatanskiego :D

duzo osob gra w klasyki
strongholda tez gram, bardzo popularna gra keidys duzo osoba gralo i pewnie dalej pogrywa i gra,
na facebooku sa grupy starych gier, np Tzar ciezar korony strategia bardzo stara, heroes 3 bardziej popularny od herosow nowszysch,
aoe bardzo popularna jak chcesz pograc online to zainstaluj sobie game rangera, jak masz wersje aoe 2 hd-- jak ja to mozesz grac z ludzmi online bez game rangera a przez steama, jednak musisz uwazac bo gra przez neta a w potyczke z kompem mocno sie rozni i gracze sa bardzo mocni. nawet Ci poczaktkujacy quake 3 popularna gra jakis czas temu bbyl quake online ale zamkneli serwery, na podstawie q3 bardzo duzo ludzi gralo.. a strzelanki to strzelanki, quake podobny do unreala, unreal 1 wychodzil w czasie q3--moze to ta gra korej nazwy nie pamietasz. duzo ludzi gra jednak w klasyki i do nich wraca... MS andromeda ma tyle bugow ze na internecie fala krytyki zalewa ta gre. overwatcha gralem, lepszy jest rainbow six, bardzo podobny do cunter strikea

Marekz3
Posty: 2 (po ~49 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Marekz3
  3 maja 2017

Cześć w tych czasach grają wszyscy ludzie

MzM
MzM
  3 maja 2017

Si, a później leczą się z depresji

RafalJBogusz
RafalJBogusz
  4 maja 2017

z depresji leczy sie coraz wiecej osob, nie jest to spowodowane graniem.

Panthera
Panthera
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: heroes 3 bardziej popularny


uwielbiam! swego czasu fanfiki do tej gry pisałam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: aoe bardzo popularna jak chcesz pograc online


nie, nie chce grać online - nie cierpie multiplayerów, mmo, gier w kilka osob....

Konto usunięte
Konto usunięte: MS andromeda ma tyle bugow ze na internecie fala krytyki zalewa ta gre


widzialam filmiki jak sie smiali z animacji twarzy czy ze sposobu chodzenia bohaterów :D W ogole ta gra, mimo iż szaleje za seria mass effect, raczej mnie odpycha :) Dla mnie MS skonczylo sie na 3 części :)

Konto usunięte
Konto usunięte: overwatcha gralem, lepszy jest rainbow six, bardzo podobny do cunter strikea


jestem sceptyczna do FPS, musi mnie porwać fabuła a jak narazie wiekszosc gier tego typu stawia na grafike, efekty i "WOW" a fabuła jej by był pretekst do strzelania. W CS graliśmy na zajęciach z grafiki komputerowej, i niestety nie pochłonął mnie xd tak jak i Call of Duty. Chociaż grałąm z niego przez sieć z innymi graczami i było dość śmiesznie :D Ale to dawno temu, jak miałam moze 12 lat...
Kiedys to były ciekawsze gry :D Pamietam bum na Duke Nukem 3D :D

A co do tych gier ktore szukam - były strategiczne :)
Pamietam w jednej z nich mozna byo kierować hordą truposzy, nad nimi (po zaznaczeniu armii myszką) widniała jakaś czarna flaga, a w okienku na dole po prawej pojawiała sie czacha z wybałuszonymi oczami, poruszała sie tak mrocznie groźnie i ruszała szczęką...

Z drugiej gry pamiętam tyle ze był podział na dzien i noc, na pasku na samej górze ekranu, po środku, był symbol słonca i księzyca i miare upływu czasu to obrazek przesuwał sie i słonce (z twarzą) ustępowało ksiezycowi (tez z twarza).
Po lesie biegały jelenie, czasem padął deszcz (nie było 3D). Pamietam też farmy, kazda inna, jedna fioletowa inna zołta inna czerwona, zielona, byly małe, ale rozniły sie od siebie (czasem sie powtarzaly). Pamietam ze przy tworzeniu map mozna było postawić wulkan (jako ozdobe terenu) lub taką dziwną górę, która miała w sobie krater (cos jak wygasły wulkan) i byla wypiełniona wodą. W stawie mozna było ryby wstawiać... Chyba procz ludzi byly tez inne rasy... Gre kojarze jakos z lat 2000-2003 :D Tzn w tych latach w nią grałam (i niewiele pamietam dlatego)... Wiesz moze co to moglo byc?
Panthera
Panthera
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tzar ciezar korony


Kurcze mać xD
Napisalam tamten komentarz, a potem dopiero sprawdziłam tę grę i okazało się, ze ta druga gra, z kolorowymi farmami, to właśnie była ta :D Wyprzedziłeś moje pytanie xD
RafalJBogusz
RafalJBogusz
  4 maja 2017

fanfiki z heroes 3? ladnie, ciekawe, jak sie podobala Tobie wersja heroes 3 to zainstaluj sobie woga do h3, jest to dodatek ktory powstal fanowsko i ktory duzo moze zmienic.

nie cierpisz a psizesz ze gralas z ludzmi w call of duty i ze smiesznie bylo

nie gralem w ogole w MS, widzlaem jak gral znajomy wg mnie jest to gra dla casualow

pisalas ze gralas w quake 3, nie ma tam fabuly, a rainbow six jest ciekawy, mnie counter strike nie porwal tez a rainbow six tak,

tej gry z truposzami tak chybba nie kojarze... przykro mi... moze dungeon keeeper? a jak lubisz stare gry zz fabula i strategie sprobuj pograc w kroniki czarnego ksiezyca.

w multiplayera sie przyjemnie gra.. jakies 2 miesice temu zrobilem z znajomymi sobie lan party i bardzo przyjemnie spedzilismy grajac w stare tytuly caly weeekend:D

Panthera
Panthera
  4 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie cierpisz a psizesz ze gralas z ludzmi w call of duty i ze smiesznie bylo


to nie byla gra przez internet :D jeszcze z czasów jak nie miałam internetu bracia wraz z sąsiadami wymyślili, ze za pomocą kabla podłączą się wspolnie w kilka domów, tak wiec moj dom i trzy domy sąsiadów były połączone kablem :D I wszyscy domownicy z 4 domów mogli grać (jesli kazdy mial swoj komputer to wyszlo sporo ludzi). Taki "sąsiedzki internet" :D i wtedy faktycznie było smiesznie, ja lat moze 11 strzelam do sąsiada lat 40 pare i piszemy do siebie jakies głupoty xd Z obcymi ludzmi przez internet to nie to samo ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: nie gralem w ogole w MS, widzlaem jak gral znajomy wg mnie jest to gra dla casualow


ma ona bardzo rozbudowaną fabułe i jak w Wiedźminie - to co wybierzesz zaważy na tym, jak gra sie później potoczy.
Dodatkowo romanse damsko damskie, męsko męskie, ludzko-ludzkie i ludzko-kosmicze :D

Konto usunięte
Konto usunięte: pisalas ze gralas w quake 3


quake 2

Konto usunięte
Konto usunięte: w multiplayera sie przyjemnie gra.. jakies 2 miesice temu zrobilem z znajomymi sobie lan party i bardzo przyjemnie spedzilismy grajac w stare tytuly caly weeekend:D


w multiplayera ze znajomymi jeszcze fajnie sie gra, jednak mam awersję po grze w Contrę z bratem (Pegasus :D )
Jako młodsza o 5 lat miałam mniejsze doświadczenie i refleks niż on, wiec jak tylko obrywałam w grze, umierałam lub nie trafiałam tracąc amunicję, to on tak sie na mnie wyżywał że krzyczał na mnie i wyzywał, od tej pory nie tykam multiplayera i gier drużynowych, bo mam wrażenie, że jak coś zrobie źle przez co cała drużyna przegra, to bede kozłem ofiarnym całej gildii i nikt nie bedzie chciał ze mną grać, każdy bedzie mnie unikał i w życiu codziennym poza grą także, beda mnie mieć za fajtłapę i nooba. W grach druzynowych na wf to samo bylo, jak koledzy z druzyny stracili bramke przez siebie, to nic sie nie stąło, jak przeze mnie to zaraz awantura i krzyki. Od tej pory unikam wszelkich gier w druzynach i wole grac w pojedynke, jako samotny myśliwy.
Tym bardziej ze widze jak ludzie teraz zamiast grac dla przyjemnosci to tak sie wściekaja, wyzywają sie nazwajem, małe dzieci zaczynajace dopiero gre są traktowane jak śmieci obniżające poziom serwera, ze są tak koszone i gnojone aż sie wynoszą.
Straszne sie to porobiło.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak sie podobala Tobie wersja heroes 3 to zainstaluj sobie woga do h3, jest to dodatek ktory powstal fanowsko i ktory duzo moze zmienic.


na steamie dostane?

Konto usunięte
Konto usunięte: moze dungeon keeeper?


raczej nie, tam rosły drzewa :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.