Panthera
Panthera
  24 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Kobietach grajacych w gry na pc i ps?

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  24 kwietnia 2017

No może i gra coraz to liczniejsze grono dziewczyn głownie multiplayer by pokazać facetom ze sa lepsze i tez steamujac na yt czy innych stronkach które umożliwiają im dzięki temu zarobek pieniężny (a tam gdzie kasa tam i kobiety)

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Payday 2, czasami CS:GO. Osobiście lubię gry z otwartym światem (GTA,Mafia, Skyrim, Fallout) ale też klimaty post-apo (Stalker, Fallout właśnie).

Fallouta i Skyrima uwielbiam (polecam mod Enderal do tego drugiego). Klimat post apo również jak najbardziej, dlatego mimo, iż nie przepadam za strzelankami Stalkera przeszedłem. Marzę o wycieczce do Czarnobyla.
Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  24 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: chec pochwalenia sie przed meska strona, ze w cos sie gra to widze to podobnie jak z ogladaniem meczy przez dziewczyny. Dramatyczna proba zwrocenia na siebie uwagi i szukania na sile wspolnych zainteresowan zeby zlapac wspolny jezyk z facetami, jak dla mnie zalosne


dlaczego uwazasz ze te kobiety udaja ze lubia grac, a nie ze szczerze to kubią
Panthera
Panthera
  24 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: głownie multiplayer by pokazać facetom ze sa lepsze i tez steamujac na yt czy innych stronkach które umożliwiają im dzięki temu zarobek pieniężny


glupoty
graja bo to lubia.
nic nikomu udowadniac nie musza a i nie kazda na tym zarobi jak nie bedzie miala widzow.
MaryIka
MaryIka
  24 kwietnia 2017

Bardzo lubię, chociaż bardziej pc, ps/xbox średnio mi odpowiada, może dlatego, że najlepiej się odnajduję w grach rpgmmo. Kiedyś faktycznie byłam ewenementem, zwłaszcza, że grałam z chłopakiem, ale teraz laska w gierkach to zjawisko tak normalne jak śnieg zimą.

veni00
veni00
  24 kwietnia 2017

@Eldim: nie ma co marzyć, tylko trzeba zebrać dupę w troki i jechać. Też mam w planach, tylko nie wiem kiedy. ;)

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  27 kwietnia 2017

To ja mam pytanie pułapkę. Która laska wie, jak przejść fallout 2 w niej niż 15 minut? :mrgreen:

Panthera
Panthera
  28 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To ja mam pytanie pułapkę. Która laska wie, jak przejść fallout 2 w niej niż 15 minut?


z tego co wiem da sie i w mniej niz 7 minut :D
veni00
veni00
  28 kwietnia 2017

...tylko jaka z tego radość???

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 kwietnia 2017

Żadna, a wręcz oglądając coś takiego zniechęcam się do gry. Podobnie było kiedyś z Morrowindem - gość używał zwoju ze skokiem, leciał szybko po broń i do ostatniego bossa. Wszystko w około 15 minut.

Podejmujesz wyzwanie?
kinga8
kinga8
  30 kwietnia 2017

Hejj..

MzM
MzM
  1 maja 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: No może i gra coraz to liczniejsze grono dziewczyn głownie multiplayer by pokazać facetom ze sa lepsze i tez steamujac na yt czy innych stronkach które umożliwiają im dzięki temu zarobek pieniężny (a tam gdzie kasa tam i kobiety)


Ja umiem grać w gołego :D w tej grze dupek jest najstarszy. A ty umiesz? zagrasz ze mną?
veni00
veni00
  1 maja 2017

To ja Fallouty czy Skyrim po 200h szedłem, żeby jak najwięcej zabawy mieć i świata gry odkryć.

MzM
MzM
  1 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Starmageddon- jedyna gra, która mnie tutaj interesowała, ale fotka ją skasowała i zastąpiła o Hilfe... wiejskim życiem :) :) jak przystało na rasowych rolników uprawiają brokuły, szpinak, kapustę i wszystkie roślinki z rodzinki dyniowatych :D

RafalJBogusz
RafalJBogusz
  3 maja 2017
Panthera
Panthera: Kobietach grajacych w gry na pc i ps?


ideał!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.