Panthera
Panthera
  24 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Kobietach grajacych w gry na pc i ps?

ASZABENE
ASZABENE
  24 kwietnia 2017

Myślę to samo co o facetach grających w gry na komp czy konsoli....nadmiar wolnego czasu

CuteNinja
CuteNinja
  24 kwietnia 2017
Panthera
Panthera: Kobietach grajacych w gry na pc i ps?

Jak lubią, to przecież niech sobie grają. Mi się też czasem zdarza odpalić konsolę, jak młodzież pójdzie spać d83dde0f
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  24 kwietnia 2017

A co sądzicie o ludziach, którzy powtarzają, że granie w gierki to strata czasu i uzależnienie, a sami siedzą po kilka godzin dziennie gapiąc się bezmyślnie w telewizor? :D

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 kwietnia 2017
Panthera
Panthera: Kobietach grajacych w gry na pc i ps?

Propsuję, bo sam jestem graczem. Zbieżność zainteresowań zawsze mile widziana.

Adrian3303
Adrian3303: A co sądzicie o ludziach, którzy powtarzają, że granie w gierki to strata czasu i uzależnienie, a sami siedzą po kilka godzin dziennie gapiąc się bezmyślnie w telewizor? :D

Ciemnogród do potęgi entej. W mojej głowie niestety wciąż rozbrzmiewa cytat regularnie słyszany w dzieciństwie "przestań grać w te głupie gierki, co ogłupiają".
Podejmujesz wyzwanie?
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  24 kwietnia 2017

A grają? Jest to tak rzadkość ze juz prawie przy wyginięciu

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 kwietnia 2017

O jakim wyginięciu Ty prawisz wariacie? Moim zdaniem gejmerki to zagadnienie, które dopiero się rozwija i jest ich coraz więcej.

Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  24 kwietnia 2017
Adrian3303
Adrian3303: A co sądzicie o ludziach, którzy powtarzają, że granie w gierki to strata czasu i uzależnienie, a sami siedzą po kilka godzin dziennie gapiąc się bezmyślnie w telewizor


coz ze nie rozumieja czyichs pasji i zainteresowan...
Panthera
Panthera
  24 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: A grają? Jest to tak rzadkość ze juz prawie przy wyginięciu


kiedys byla rzadkosc obecnie jest ich coraz wiecej
veni00
veni00
  24 kwietnia 2017

Ja gram, często razem z żoną. Nie widzę w tym nic złego, dopóki nie jest to czyimś sensem życia. Nieco ambitniejsze gry uczą języków obcych, te mniej ambitne wyrabiają refleks. Więc granie jest ok moim zdaniem.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja gram, często razem z żoną

W co, jeśli można zapytać?
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzę w tym nic złego, dopóki nie jest to czyimś sensem życia.

Właściwie nawet, jeśli będzie to sensem życia to też nie widzę w tym nic złego. Oczywiście pod warunkiem, że ten ktoś utrzymuje balans między rozrywką a obowiązkami, a nie sra pod siebie farmiąc golda dzień i noc :D
Podejmujesz wyzwanie?
IHSI
IHSI
  24 kwietnia 2017
Panthera
Panthera: ps?

kobiety tez lubią sobie grać , nap w fife chodzę na turnieje i powiem że panna może rozwalić każdego grają ładnie :)
Memory
Memory
  24 kwietnia 2017
co mysle... Nie mysle o cudzych nalogach bo mam troche swoich. Jesli nawet nie chodzi o nalog tylko chec pochwalenia sie przed meska strona, ze w cos sie gra to widze to podobnie jak z ogladaniem meczy przez dziewczyny. Dramatyczna proba zwrocenia na siebie uwagi i szukania na sile wspolnych zainteresowan zeby zlapac wspolny jezyk z facetami, jak dla mnie zalosne d83dde0f To tak jakby faceci nagle zaczeli sie interesowac namietnie sztuka wizazu i robieniem makijazy zeby moc o tym potem gadac ze swoja kobieta. Przynajmniej ja to tak widze, no ale moze sie myle i niektore dziewczyny sa takimi chlopkami. Jesli gra bo gra to ok ale jesli sie tym chwali no to jak wyzej...
Sarna
Sarna
  24 kwietnia 2017
Panthera
Panthera: Kobietach grajacych w gry na pc i ps? Sarna

pewnie wszystko jest zdrowe jak się tego nie naużywa, nie wiem czemu mnie gry przerażają, dla mnie to zjadacze czasu, wciągają bardzo, ja widzę w grach mało plusów, może dlatego ze nie gram, gdy mam więcej czasu dla siebie w dzień wole wskoczyć na rower na dwie godzinki, codziennie praca mi zabiera 10 godzin z dojazdami, nie mam czasu czasem na swoje treningi zaplanowane, są dni w których mam ochotę leżec i z łóżka nie wychodzić, a żeby grać w miarę dobrze trochę godzin w tygodniu trzeba na to poświecić.
Jeszcze bliscy potrzebują naszej obecności, znajomi rodzina, nasze połówki te lepsze i gorsze xd
veni00
veni00
  24 kwietnia 2017

@Eldim: Payday 2, czasami CS:GO. Osobiście lubię gry z otwartym światem (GTA,Mafia, Skyrim, Fallout) ale też klimaty post-apo (Stalker, Fallout właśnie). Dla relaksu przejadę się czasem ciężarówką w ETS2 albo pykne w PinballFX2.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.