BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  12 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Od pewnego czasu widze na fotce wysyp zdjęć z nałożonymi rożnymi zwierzęcymi pyszczkami itp ale coraz czesciej widzę zrozpaczone dziewczyny, ktore makijaż online traktują jako receptę na niedoskonałości urody. O ile na niektorych fotkach jest to zrobione tak subtelnie i delikatnie że (o zgrozo) wcale tego na pierwszy rzut oka nie widac, o tyle w innych jest to juz tak tandetne, ze az razi. Czy tylko mnie? Zauważyłem, ze pod zdjęciami bardzo tunningowanymi wylewane są setki pochlebnych komentarzy, tak jakby część użytkownikow tej sztucznosci nie zauważała. Chodzi mi o te sztuczne brwi, niebieskie oczka gdzie razem z tęczówką pomalowane zostają całe bialka a nawet powieki i inne wynalazki rodem z photoshopa. Co o tym sądzicie?

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  13 kwietnia 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Bartekl987 przecież Ci nie zabraniam dyskutować na ten temat. Tak samo jak Ty wyraziłam swoje zdanie na ten temat.

A gdzie ja napisałem ze mi zabraniasz? Juz z innych tematow znam ten Twoj "nauczycielski" sposob pisania. Nawet tam gdzie nie trzeba starasz się pouczać i tłumaczyć.
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  13 kwietnia 2017

Nikogo nie pouczam. Zacznijmy od tego. Jeżeli masz problem ze sposobem w jaki się wypowiadam to Twoja spawa. Nie ubliżyłam Ci ani nie naskoczyłam na Ciebie, więc nie rozumiem o co Ci w tej chwili chodzi. Jeżeli coś Ci się nie podoba nie musisz mi odpisywać. Ja udzielam się w temacie, więc przykro mi, ale sposób mojej wypowiedzi nie ma nic do tego. Nauczycielski? Piszę w normalny sposób. Gdy nie wiem czegoś to się nie udzielam. Nikogo nie obrażam. Więc z czym masz człowieku problem?

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  14 kwietnia 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Każdy ma prawo robić to co chce dopóki nikogo tym nie krzywdzi.

Mnie to krzywdzi. Jak widze te wszystkie pieski noski kroliczki to odczuwam nieodparta potrzebe puszczenia pawia i strzelenia sobie w leb :zonk:

Powiem wiecej. Takie dodawanie gownianych filtrow krzywdzi kazde kolejne pokolenie. Cos jak w "Idiocracy". Mozna to okreslic wzorem:

IQ dziecka = IQ matki - 20
IQ wnuka = IQ babci - 20 + dziedziczne sp:cenzura:lenie

Ale ze sam portal udostepnil te gowniane filtry to bym sie w zyciu nie spodziewal :zonk:
Do not be sad because of people...

They will all die...
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  14 kwietnia 2017

No, ale niestety nie mamy na to wpływu. Mnie też wiele rzeczy drażni. Drażni mnie stereotypowe myślenie, drażni mnie brak kultury osobistej i głupota ludzka nie znająca granic(oczywiście nie piszę o wszystkich, bo nie wszyscy są głupi). Drażni mnie gdy kobieta ma tapetę na twarzy taką, że jak pukniesz z jednej strony to z drugiej odleci. Jednak niestety, ale nie mam na to wpływu i nie zaprzątam sobie głowy takimi ludźmi, bo szkoda słów na to. Tacy ludzie byli i będą. Niestety.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  14 kwietnia 2017

Jednak tak jak pisałam wcześniej każdy ma prawo robić to co chce tak jak każdy ma prawo do swojei opinii. Zgadzam się z Tobą, że niestety tego typu zachowania mogą mieć wpływ na kolejne pokolenia. Miejmy nadzieję, że ta "moda" po prostu przeminie.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  14 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale przynajmniej od razu widać, kogo omijać, bez wczytywania się w "szlachta nie pracuje".

Otóż to. Nie widzę tu żadnego problemu, a wręcz małą pomoc przy selekcji potencjalnych rozmówczyń/rozmówców.
Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  14 kwietnia 2017
BartekI987
BartekI987: Sama fotka wykreowala możliwosc dodawania durnych stempli więc to jest niejako na zyczenie osob decyzyjnych w fotka.pl. Tylko, ze skoro jest to funkcja serwisu to nie mozna jednoczesnie kasowac zdjec nieregulaminowych bo jedno z drugim się kłóci. Nie wiem w ogóle po co to zostało wymyślone i w jakim celu. Zamiast


sama nazwa "fotka" mowi ze tu sie wrzuca zdjecia
wiec dlaczego ograniczac sie tylko do twarzy?
raz w "najnowszych" znalazlam zdjecie kuchenki gazowej. Czemu by nie? W koncu "fotka" a nie "selfiefotka" :)
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  14 kwietnia 2017

Jesli założy sobie jedna z drugą uszy kròlika to niech pstryka fotke. Właśnie o tą różnice mi chodzi co jest fotką, a co jest wytworem ludzkiej wyobraźni i programu graficznego. Fotka pochodzi z aparatu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.