GRADEK83
GRADEK83
  23 marca 2017 (pierwszy post)

Muszę się was poradzić koledzy i w ostateczności koleżanki w sprawie mojego gustu na podstawie moich ulubionych profili czy waszym zdaniem jest mizerny a może wygórowany jeśli mielibyście go ocenić w skali od 1 do 10 to tak z ręką na sercu ile byście dali?
Czy na podstawie takich danych moich i nie tylko np podglądając u kogoś można określić jaki kto jest ?
I pytanie posiłkowe dla trolli gdzie jest słonko kiedy śpi ?

GRADEK83
GRADEK83
  25 marca 2017
wziac
wziac: Gradek

Milcz d83dde01
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  30 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli mielibyście go ocenić w skali od 1 do 10 to tak z ręką na sercu ile byście dali?

5/10
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  30 marca 2017

O gustach się nie dyskutuje. Każdy ma inne upodobania. To, że ktoś Ci się podoba nie oznacza, że będzie się podobać też innym. Temat dość kontrowersyjny, bo w sumie każdy napisze coś innego. Jednak ja osobiście jestem zdania, że źle z Tobą nie jest. No, ale wiadomo.. to jest moje zdanie. Gust jest raczej kwestią indywidualną i tak naprawdę nie jestem w stanie ocenić tego w 100% obiektywnie. Chociażby dlatego, że też jestem kobietą i dlatego, że raczej nie gustuję w kobietach.
Pozdrawiam :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.