iKissLove
iKissLove
  21 marca 2017 (pierwszy post)

Hejka ktos chce pogadac o swoich problemach :/

ASZABENE
ASZABENE
  21 marca 2017

Czyżbyś nie miała swoich ?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  21 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ktos chce pogadac o swoich problemach :/

Ja :p
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 marca 2017

Nie radzę sobie z pełzaczami w kopalni. Mam topór dwuręczny 70 obrażeń i z 50 siły. Powinienem wrócić do kolonii i jeszcze podexpić czy szukać lepszej broni?

Podejmujesz wyzwanie?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  21 marca 2017

Jestem bardzo samotna, nie mam znajomych ani drugiej połówki. Facet mnie zdradził i upijam żale w wódce. Potrzymaj mnie na duchu!

Wykorzystałam wszystkie możliwe wątki?

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
GRADEK83
GRADEK83
  21 marca 2017

Sześć dni temu rzuciła mnie dziewczyna natomiast pięć dni temu wygrałem 956 tysięcy zł a dziś moja była napisała mi smsa " Kotku nie gniewaj się na mnie ja wciąż cie kocham" I teraz nie wiem czy kocha mnie czy moja kasę :and:

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  22 marca 2017

I po co byłym opowiadać o hajsie. :ninja:
Tyle świeżego mięsa jest wokół nas. :ziober2:

Szkoda tylko, że historia wyssana z palca, bo aż się wzruszylam.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Avatar użytkownika AnimalFLEXAnimalFLEX
Posty: 6 (po ~321 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 68
AnimalFLEX
  22 marca 2017

Skoro zaczęłaś temat to mam problem bo po każdym posiłku znowu robię się głodny po godzinie i każdego wieczoru tracę przytomność i odzyskiwuję ją dopiero rano :I

GRADEK83
GRADEK83
  22 marca 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Szkoda tylko, że historia wyssana z palca, bo aż się wzruszylam.

Nie pisałem nic o wysysaniu z palca :ziober2: Ja mam problem a ty sobie żartujesz :and:
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  22 marca 2017

Mam problem z alkoholem, to znaczy nie przepadam za nim, leży piwo już prawie tydzień, pić czy nie pić teraz, o to jest pytanie :p

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
anaise
Posty: 1 (po ~309 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 115
anaise
  22 marca 2017

Witam:)Kazdy z Nas ma mniejsze,lub wieksze problemy,kwestia tylko umiejetnie sobie z nimi radzic i nie ulegac pokusom.Zlamanym sercom zycze czasu, na rekonwalescencje:)osobom z problemami alkoholowymi-omijania wszelkich trunkow procentowych,pozostalym -uczenia sie na bledach i wyciagania wnioskow:)Pozdrawiam

Kaasienkaa1
Kaasienkaa1
  22 marca 2017

Hej mam problem poniewaz bylam z chlopakiem 1 i 6 miesiecy ciagle tlumaczyl ze nie ma czasu do mnie przyjechac bo ma duzo roboty gdyz ma gospodarke owszem uwierzylam Mu mowil ze moglabym go odwiedzac w domu i popatrzec co on robi. Przez cale dnie nie mogl do mnie przyjezdzac tylko wieczorami tak 22 21 lub 23 co wy myslicie o tym a zapomnialam wspomniec o tym ze ciagle dzwonila do mnie jego matka i usprawiedliwiala go jak mozecie to odpiszcie na moja wiadomosc

Seledyn
Seledyn
  22 marca 2017

Siema mam problem, zawsze kiedy jadę w trasę moto przysięgam sobie ze dziś tylko 100 i do domku.... Zawsze kończy się to dojazdem na rezerwie i grubo ponad 300. Jestem chory? To już nałóg? Da się to leczyć?:-P

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  22 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Hejka ktos chce pogadac o swoich problemach

Problemów dużo każdy nosi swój własny krzyż.
GRADEK83
GRADEK83
  22 marca 2017
Seledyn
Seledyn: Da się to leczyć?:-P

Wlej Ropy do baku :D Wyleczy cie to ale na jak długo zależeć będzie od mechanika :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.