Roziaa
Posty: 4 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 91
Roziaa
  15 marca 2017 (pierwszy post)

No właśnie ..... wydaje mi się ze główny powinien mieć na to oko ...

CuteNinja
CuteNinja
  18 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze by było, gdyby moderacja, owo święto zaczęła od siebie

Użytkownik się tak nie unosi - moderacja świętuje od rana, bez obaw d83ddc0d
dywersantka
dywersantka
  18 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Użytkownik się tak nie unosi - moderacja świętuje od rana, bez obaw


Da się zauważyć po stopniu waszej agresji. Może nie świętujcie dalej, bo reszta użytkowników wam spindoli
MilenijnyProblem
MilenijnyProblem
  18 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuje za "pamięć" i odwiedziny :D Proszę uważać i nie zacząć się czasami topić, bo ja jestem daleeeeko i kto pana dobije?
Zaczynam się bać :mrgreen:
tibauld
tibauld
  18 marca 2017

Faforyzują.... a niech Cię...
zjadłbym sobie takiego faworka. :and:

dywersantka
dywersantka
  19 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaczynam się


Pan już lepiej niczego nie zaczyna:) Pan już nie raz i nie dwa zaczął, a skończyć nie miał kto d83dde0a..... no i trzeba było to przebiegunować i .....
dywersantka
dywersantka
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zjadłbym sobie takiego faworka.


Pan zarobi, ja upiekę :) Już widzę oczami wyobraźni, jak Pan stoi "upaprany" po łokcie, jajami i ciastem d83dde03
tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pan zarobi, ja upiekę :) Już widzę oczami wyobraźni, jak Pan stoi "upaprany" po łokcie, jajami i ciastem


Aż takich umiejętności nie posiadam. Co innego robienie sobie zup czy dań regionalnych. Przy abstynencji lubię sobie czasem przy garnkach się odstresować. :P
dywersantka
dywersantka
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Aż takich umiejętności nie posiadam. Co innego robienie sobie zup czy dań regionalnych. Przy abstynencji lubię sobie czasem przy garnkach się odstresować. :P


co proponujesz?
tibauld
tibauld
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: co proponujesz?

Pani to niewiele. Ja dzisiaj mam pierś z kurczaka do zrobienia i wczorajszą ogórkową. :mrgreen:
W następną sobotę pewnie będę robił sobie bigos! Chociaż jak znów sobie zrobię, to mi się odechce na kolejne 2 lata. Duży garnek to za wiele nawet na mnie. :(
MilenijnyProblem
MilenijnyProblem
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pan już lepiej niczego nie zaczyna:) Pan już nie raz i nie dwa zaczął, a skończyć nie miał kto ..... no i trzeba było to przebiegunować i .....

My się znamy? Mało prawdopodobne :bye:
dywersantka
dywersantka
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: My się znamy?


Nie. I niech tak zostanie dla mojej i Pana zdrowotności. Ok?!
dywersantka
dywersantka
  19 marca 2017

Nie kombinuj więcej z profilem ukrytym, bo to i tak nic ci nie da, a ja jakoś wyjątkowo nie trawię..... podstępnych żmij d83dde0f

MilenijnyProblem
MilenijnyProblem
  19 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie. I niech tak zostanie dla mojej i Pana zdrowotności. Ok?!

Nie zaczepiaj, będziesz zdrowsza :jezyk2:
dywersantka
dywersantka
  19 marca 2017

Widzę, że ty dyplomacji nie ogarniesz.... to spadaj bambusie na drzewo. Krótko, zwięźle i na temat

MilenijnyProblem
MilenijnyProblem
  19 marca 2017

no comment :brawo:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.