KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  8 marca 2017 (pierwszy post)
Opowiada się kłamstwa z wielu powodów.

Bo chce się być miłym.

Bo nie chce się mieć kłopotów.

Bo jest się złośliwym.

Dlaczego ja kłamię? No więc, chyba nie akceptuję siebie. Chcę być kimś innym niż jestem. Dlatego tworzę kłamliwy obraz siebie, aby być postrzeganym jako ktoś lepszy, ktoś normalny, jeśli wolisz.


To wpis z mojego blogu sprzed chyba 6 lat. Nie sądziłem, że kiedykolwiek byłem emo, a tu taka niespodzianka. W każdym razie, chciałem zapytać szanownych zgromadzonych:

1) Dlaczego kłamiesz?

2) Zrewanżujesz się i opowiesz coś żenującego z historii Twego bycia w świecie wirtualnym?
dywersantka
dywersantka
  8 marca 2017

Nie wszystko co sroka ukradnie, to złoto :)

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  8 marca 2017

Kłamstwo powtarzane milion razy staje się prawdą .

CuteNinja
CuteNinja
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) Dlaczego kłamiesz?

No ja właśnie prawie nigdy nie kłamię. Nie dlatego, że nie chcę, bo uważam, że czasem kłamstwo jest lepsze od prawdy, ale zwyczajnie nie umiem. Za bardzo "plączę się w zeznaniach" kiedy ktoś zaczyna brnąć i w efekcie przyznaję się, że skłamałam. To zawsze niezręczne, więc po prostu staram się nie mijać z prawdą :)
Konto usunięte
Konto usunięte: 2) Zrewanżujesz się i opowiesz coś żenującego z historii Twego bycia w świecie wirtualnym?

Żenującego chyba nic nie mam, aczkolwiek kiedyś dużo czasu spędzałam jeżdżąc latem autostopem. Ot, taki sport. Pewnego dnia, jakieś 150 km od miejsca mojego zamieszkania wsiadłam do samochodu człowieka, który intensywnie mi się przypatrywał i po kilkunastu kilometrach przyznał, że sporo o mnie wie. Wiedział, jak mam na imię, ile mam lat, że kiedyś miałam rude włosy, że lubię czytać książki... tak, stąd mnie znał :D Żenujące to może nie jest, ale dość przerażające.
KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wszystko co sroka ukradnie, to złoto :)

Chyba nie zrozumiałem. Czy ktoś może mi wyjaśnić, co ma piernik do wiatraka?

Konto usunięte
Konto usunięte: No ja właśnie prawie nigdy nie kłamię.
Prawie to ja milion w totku wygrałem.
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, stąd mnie znał :D
Ty jego też znałaś, czy po prostu trafiłaś na tzw. stalkera? d83dde28
razotka
razotka
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) Dlaczego kłamiesz? 2) Zrewanżujesz się i opowiesz coś żenującego z historii Twego bycia w świecie wirtualnym?

Konradziq :szok:
1) bo żałuję czasami tego co zrobiłam i wolę upiększyć rzeczywistość...
2) Zalogowałam się po prawie rocznej przerwie... a w lutym stuknęło mi tutaj 10 lat! :mrgreen:
KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Konradziq
Cześć Żyleta :)
Konto usunięte
Konto usunięte: 2) Zalogowałam się po prawie rocznej przerwie...
Rzeczywiście żenujące :ninja: Że też hasło pamiętałaś :woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: a w lutym stuknęło mi tutaj 10 lat!
Ja nie liczę, bo poczuję się staro :and: A na szczęście pierwsze konto skasowane, to daty zobaczyć nie można
razotka
razotka
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Rzeczywiście żenujące Że też hasło pamiętałaś

Miałam zapamiętane bo ostatni raz logowałam się w czerwcu 2016 :jezyk2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie liczę, bo poczuję się staro A na szczęście pierwsze konto skasowane, to daty zobaczyć nie można

Nie szkoda Ci? :D
mi aż puls podskoczył jak Cię tutaj 'zobaczyłam' :D
KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam zapamiętane bo ostatni raz logowałam się w czerwcu 2016

Eee, to nie kłamcz, że rok temu :P
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie szkoda Ci? :D
I nie, i tak. Nie, gdyż ten etap mi już przeszedł. Tak, bo bywam sentymentalny, a wspomnienia jak gdyby zostały skasowane. (Dosłownie też zostały skasowane. Miałem folder pod nazwą 'fotka' i tam różne rzeczy, m.in. filmiki simowe, okładki Oklasky'ów, itp., ale jakiś czas temu się z tym pożegnałem.)
Konto usunięte
Konto usunięte: mi aż puls podskoczył jak Cię tutaj 'zobaczyłam' :D
Ducha zobaczyłaś? :woot:
Jak życie? Opowiadaj! :D
razotka
razotka
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Eee, to nie kłamcz, że rok temu :P

No doobra... skłamałam :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie, i tak. Nie, gdyż ten etap mi już przeszedł. Tak, bo bywam sentymentalny, a wspomnienia jak gdyby zostały skasowane. (Dosłownie też zostały skasowane. Miałem folder pod nazwą 'fotka' i tam różne rzeczy, m.in. filmiki simowe, okładki Oklasky'ów, itp., ale jakiś czas temu się z tym pożegnałem.)

Ja mam chyba kilka fotek starych użytkowników, no dobra może ze trzy fotki :and: i poza tym nic [quote=KonradziqOryginal]Ducha zobaczyłaś?

P.S Czy tylko my używamy starych emotikon?
Swoją drogą... jak dobrze, że jeszcze istnieją :zakochany:
razotka
razotka
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Eee, to nie kłamcz, że rok temu :P

No doobra... skłamałam :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie, i tak. Nie, gdyż ten etap mi już przeszedł. Tak, bo bywam sentymentalny, a wspomnienia jak gdyby zostały skasowane. (Dosłownie też zostały skasowane. Miałem folder pod nazwą 'fotka' i tam różne rzeczy, m.in. filmiki simowe, okładki Oklasky'ów, itp., ale jakiś czas temu się z tym pożegnałem.)

Ja mam chyba kilka fotek starych użytkowników, no dobra może ze trzy fotki :and: i poza tym nic
Konto usunięte
Konto usunięte: Ducha zobaczyłaś? Jak życie? Opowiadaj! :D

Obecnie w Rzeszowie i póki co chyba to się nie zmieni ;) Trochę podróżowałam, troche pobawiłam się w bizneswoman i chyba skończę jako nauczycielka angielskiego :and: no i może zaadoptuje wreszcie kota :D
a co u Ciebie? :>

P.S Czy tylko my używamy starych emotikon?
Swoją drogą... jak dobrze, że jeszcze istnieją :zakochany:
tibauld
tibauld
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego kłamiesz?

Bo czasem potrzebuję spokoju lub z wygody. :tak:
dywersantka
dywersantka
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba nie zrozumiałem. Czy ktoś może mi wyjaśnić, co ma piernik do wiatraka?


Analogicznie,nie wszystko co ktoś napisze np w formie żartu, oznacza prawdę, albo fałsz/kłamstwo. Doszukiwanie się prawdy/kłamstwa w każdej wiadomości, poście, to wg mnie nieporozumienie :)
KonradziqOryginal
KonradziqOryginal
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: i chyba skończę jako nauczycielka angielskiego
A, dałem się złapać w wir pracy, wylądowałem przez to w szpitalu (nie obyło się bez ofiar) i zacząłem rozmyślać nad swym życiem, a przez to rozmyślanie jestem do tyłu z doktoratem. Takie tam, bzdury :P
Konto usunięte
Konto usunięte: P.S Czy tylko my używamy starych emotikon? Swoją drogą... jak dobrze, że jeszcze istnieją
Chyba tak*, w każdym razie nikt więcej w oczy mi się nie rzucił. I swoją drogą, zgodzę się z Tobą :)
Cóż to za firmę miałaś?

*Wróć, jednak nie jako jedyni.
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo czasem potrzebuję spokoju lub z wygody.
Czyli z lenistwa. Nazywajmy rzeczy po imieniu :P
razotka
razotka
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A, dałem się złapać w wir pracy, wylądowałem przez to w szpitalu (nie obyło się bez ofiar) i zacząłem rozmyślać nad swym życiem, a przez to rozmyślanie jestem do tyłu z doktoratem. Takie tam, bzdury :P

Ofiary? No rozwijaj, rozwijaj
I ja wyladowałam w szpitalu przez tryb pracy :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba tak*, w każdym razie nikt więcej w oczy mi się nie rzucił. I swoją drogą, zgodzę się z Tobą :) Cóż to za firmę miałaś?

Fotografia&fotobudka
Konto usunięte
Konto usunięte: *Wróć, jednak nie jako jedyni.

Kto? kto?
:w00t:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.