SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 marca 2017 (pierwszy post)

Jakie według was powinna mieć lub ma cechy współczesna dziewczyna / kobieta ?

Panthera
Panthera
  10 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Chcą mieć faceta niby a postępować tylko i wyłącznie jak sie kobiecie podoba


no tak przeciez powinno byc. A facet po co chce kobiete, po to by postepowac tak jak ona chce? Dlaczego to kobieta ma sie sluchac faceta, a nie facet kobiety?
Jak kobiety was nie sluchaja to lamentujecie, ze złe i niedobre, ale jak jakas zrobi z was "pantofla" to lecą wyzwiska, bo jak to tak rządzić drugim czlowiekiem i odbierac mu wolność? Serio sami nie wiecie czego chcecie.
razotka
razotka
  10 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a) czemu doszło do ewolucji? b) co się zmieniło i w którym kierunku to poszło? c) po co komu nowe wzorce, gdy człowiek anatomicznie jest ten sam? d) kto to i po co to kreuje?

:woot:...

Chociażby technologia. Zmieniła nasz tryb życia. Nie piszemy listów do siebie, wolimy stukać w klawiaturę bo to jest szybsze i wygodniejsze. Nie spotykamy się tak często z drugą osobą bo przecież można wysłać mocno wyretuszowane zdjęcie i też będzie okej. Nie wiem po co są te nowe wzorce ale mam wrażenie, że nieświadomie sami zaczęliśmy je zmieniać. Wszędzie pełno kobiet z wypełnionymi ustami i/lub piersiami i to ma rzeszę fanów... A kiedyś? Stach bylo to sobie wyobrazić a co dopiero zrobić. Ale jak już się taki nowy wzorzec rozpowszechnił to okazuje się, że już w ogóle nie szokuje a nawet ma swoich zwolenników.
Kto kreuje? No pewnie my sami, człowiek ciągle chce coś przyspieszyć, usprawnić i umocnić
tibauld
tibauld
  10 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociażby technologia. Zmieniła nasz tryb życia.

Diametralnie, to z pewnością.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie piszemy listów do siebie, wolimy stukać w klawiaturę bo to jest szybsze i wygodniejsze.

A ile w tym uroku jest.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie spotykamy się tak często z drugą osobą bo przecież można wysłać mocno wyretuszowane zdjęcie i też będzie okej.

Człowiek nie może mieć jakiejś skazy, dąży do wizualnej idealności. No przecież nie można mieć uszczerbków.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem po co są te nowe wzorce ale mam wrażenie, że nieświadomie sami zaczęliśmy je zmieniać.

Zostały nam dyskretnie narzucone. Człowiek zazwyczaj przed nie myśli, najczęściej staje się to po....
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszędzie pełno kobiet z wypełnionymi ustami i/lub piersiami i to ma rzeszę fanów... A kiedyś?

Nie wiem jak jest. Wiem, że powłoka cielesna jest tylko po to, by uzupełniała i dostarczała sygnałów naszej duszy. I nie pojmuję jak coś fałszywe, sztuczne może tak bardzo ludziom imponować.
Konto usunięte
Konto usunięte: Stach bylo to sobie wyobrazić a co dopiero zrobić. Ale jak już się taki nowy wzorzec rozpowszechnił to okazuje się, że już w ogóle nie szokuje a nawet ma swoich zwolenników.

Człowiek przyzwala na wiele rzeczy nie zważając na konsekwencje. Poddawany wielu manipulacjom zaczął ulegać tym wzorcom i ich ze swojego umysłu nie wypierał.
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto kreuje? No pewnie my sami, człowiek ciągle chce coś przyspieszyć, usprawnić i umocnić

Gdyby tak było jak piszesz już dawno gospodarki nie opierałyby się na pozyskiwaniu szkodliwych energii. Nie sprzedawałoby wielu niepotrzebnych a nawet szkodliwych leków i z człowiekiem nie wygrywałyby korporacje.
razotka
razotka
  12 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A ile w tym uroku jest.

w czym? W pisaniu listów czy stukaniu w klawiauturę?
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie pojmuję jak coś fałszywe, sztuczne może tak bardzo ludziom imponować.

Może dlatego ponieważ znasz swoją wartość, nie masz kompleksów wielkości Kasprowego Wierchu i na siłę nie naciągasz sobie każdego centymetra skóry
tibauld
tibauld
  12 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: w czym? W pisaniu listów czy stukaniu w klawiauturę?

Wydaje mi się, że listy i kartki mają więcej duszy i uroku.
Konto usunięte
Konto usunięte: Może dlatego ponieważ znasz swoją wartość, nie masz kompleksów wielkości Kasprowego Wierchu i na siłę nie naciągasz sobie każdego centymetra skóry

Mógłbym polikwidować blizny przynajmniej po obu stronach nosa, bo stają się rozległe. Są w widocznym miejscu, chociaż jakbym tak zaczął, to bym pewnie wiele jeszcze innych pousuwał ze swojego ciała. Jednak pochorobowe blizny w niczym mi nie przeszkadzają i pokazują, że nie wszystko zawsze jest w jak najlepszym porządku.
Tak naprawdę, to wiele zależy od tego czy siebie akceptujesz czy nie.
Uważam, że człowiek nie potrzebuje silikonu czy kwasu w ustach, by na niego zwrócić uwagę. To powinno warunkować co innego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.