SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 marca 2017 (pierwszy post)

Jakie według was powinna mieć lub ma cechy współczesna dziewczyna / kobieta ?

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: idź do kabaretu

jestem błaznem na scenie życie kiedy spadnie kurtyna trzeba z niej zejść.
UkladScalony
UkladScalony
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To mężczyźni już wyginęli i są na wymarciu jest ich coraz mniej , jeszcze 10 lat i na 1 będą przypadać 2 kobiety

Najbardziej na kolei widać to wymarcie facetów, albo w Straży Pożarnej... W ogóle to ja na ulicy mężczyzn nie widzę, szczególnie w sklepach z narzędziami :)))))
Konto usunięte
Konto usunięte: Mężczyźni niewieścieją co tu się dziwić

Pan Andrzej elektryk mówi, że tylko zniewieściali faceci przejmują się niewieścieniem facetów, a normalny chłop to się robotą zajmuje i musi spłuczkę w kiblu poprawić :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak upadła Babilonia i Persja przez to po części

A ja cały czas głupi myślałem, że Imperia upadają przez degenerację elity rządzącej, gdzie pokolenia silnych przywódców-wojowników zmieniają się w leniwych grubasów siedzących na skrzynce ze złotem, którzy nie ogarniają co się dzieje w królestwie zorganizowanym przez dziadka / ojca :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Do jakich prac i dopuszczane są kobiety jakie ubrania noszą
Ekspedientka w sklepie, niebieski uniform - szaleństwo, świat się kończy, trzeba wszcząć ARARM!!!!
Konto usunięte
Konto usunięte: kto niewieścieje a kto ma jaja


Nie wiem, nie prowadzę takiej dokumentacji :)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Powinna też występować w gównoserialu typu "Szkoła" albo "19+", gdzie popisać mogłaby się swoim talentem aktorskim na poziomie worka po cemencie z 2ma kwestiami do wypowiedzenia, lub teledyskach Disco Polo kręcąc tyłeczkiem dla postarzałych gwiazdorów spod Grajewa w wypożyczonych szpanerskich furach i plastikowych czarnych okularach zasłaniających 3/4 twarzy.


to i tak dla nich za ciezka rola ale aktorki to ja takie na codzien spotykam w udawaniu kogoś kim nie sa.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  6 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: przezabawne snapiki z emulatorem psiego pyska,


jednym słowem swiat schodzi na psy.
dywersantka
dywersantka
  6 marca 2017

Jednym słowem panie kolego,mężczyźni oglądają się za ładnymi, ale żenią się z mądrymi i zawsze do nich wracają. W końcu ciepła micha, ciepełko domowego kominka, to coś, co cenią sobie bardziej jak tanie przygody z przydrożnymi kurierkami :)

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  7 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednym słowem panie kolego,mężczyźni oglądają się za ładnymi, ale żenią się z mądrymi i zawsze do nich wracają. W końcu ciepła micha, ciepełko domowego kominka, to coś, co cenią sobie bardziej jak tanie przygody z przydrożnymi kurierkami :)

nie wiem ja nie miałem ani tego ani tamtego
dywersantka
dywersantka
  7 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: nie wiem ja nie miałem ani tego ani tamtego


Nie bądź aż taki skromny :)
Panthera
Panthera
  8 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: tylko inteligencję malowania się godzinami przed lustrem i robieniem całymi dniami sweet foci,


napisała tylko ze ma byc inteligentna a ty z dupy wyskoczyłes o paznokciach i sweet fociach xdd niektory ludzie to naprawde parapety i z nimi nie da sie logicznie merytorycznie dyskutowac, bo zawsze beda robic taki galimatias w dyskusji ze nawet inteligentną osobę przedstawią jako kompletnie tępą i to tak ze kazdy w to uwierzy.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: a w domu niech bedzię brud albo zatrudnić sprzątacza,


facet tez moze sprzątac, rece ma :)

SkromnyJaa
SkromnyJaa: nie słuchać się swojego faceta tylko żyć jak na egoistkę przystało jak kot swoim torem


a co w tym zlego? Jak facet chce by kobieta go się słuchała to tez jest egositą przeciez, naukowo potwierdzone info. Kobieta ktora chodzi wlasnymi drogami jest 100 razy bardziej wartościowa i intelignetna od takiej co swojego faceta slucha! Nie wiedziales o tym? Zal mi tych facetow co chcą posłuszne tępe dzidy, nie wiedzą co tracą, olewając kobiety posiadające wlasne zdanie :)
Tylko zwierze chce taką kobietę.

a co do tematu: wedlug mnie kobieta powinna byc sobą, wtedy jak spodoba sie facetowi, to szczerze, a nie bedzie musiala udawac przy nim kims kogo nie jest.
Ja np jestem soba - bałaganiara, nie lubie gotować, oszczędna, nietypowa, nie lubie zakupów, nie robie sweet foci (ale fotka to inne miejscie, tu lubie sie bawic i wrzucac takie fotki jak wiekszosc typowych lasek, no bo czemu nie? xd ) i pusta nie jestem, próżna też nie. Nie chcę mieć dzieci, nawet nie lubie dzieci. Lubie zaskakiwać, mam wiele zainteresowań, lubie korzystać z życia i wymagam od faceta inteligentji poczucia humoru i rozrywkowego podejścia do zycia. I zaangażowania w związek, czyli laska na pierwszym miejscu.
Jesli jakas kobieta lubi bałagan niech sie tego nie wstydzi - wiem ze panowie chcieli by kure domową ale jesli laska sie w tym nie widzi to lepiej niech bedzie sama niz cale zycie zasuwa z mopem bo "jej chłopak lubi jak jest błysk a sam siedzi i gra" i bedzie przez to nieszczesliwa. Facet ma kochac kobiete taka jaka jest, wiem ze kopromisy sa wazne ale bycie sobą tez.
Panthera
Panthera
  8 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: to i tak dla nich za ciezka rola ale aktorki to ja takie na codzien spotykam w udawaniu kogoś kim nie sa.


i znowu wyzywanie sie n bogu ducha winnych kobietach a potem sie dziwisz, ze cie olewają.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  9 marca 2017

Widzę cos słabo słabo z tymi kobietami w tych czasach. Chcą mieć faceta niby a postępować tylko i wyłącznie jak sie kobiecie podoba a faceta traktować ja tylko dodatek i rządzić najlepiej wszystkim. Nie ładnie tak

tslota
tslota
  9 marca 2017

[quote=CuteNinja]
SkromnyJaa: Jakie według was powinna mieć lub ma cechy współczesna dziewczyna / kobieta ?
Powinna umieć gotować, piec ciasta, lubić sprzątać, być rodzinna, dbać o domowe ognisko, dbać o siebie, marzyć o rodzeniu gromadki dzieci, słuchać swojego męża, lubić seks, ale nie za bardzo, fajnie jakby jeszcze pasjonowała się szydełkowaniem.
Żartuję oczywiście. Wystarczy, że będzie inteligentna, wtedy sobie poradzi w życiu.

Co do tego, to się zgadzam. O gromadce dzieci to raczej przesada, ale tak max jedno-dwoje. Co do słuchania męża- to raczej ja bym preferował otwarty związek.

razotka
razotka
  9 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Jakie według was powinna mieć lub ma cechy współczesna dziewczyna / kobieta ?

Trochę śmieszny ten przymiotnik 'współczesna' ...
Kobieta? Przede wszystkim świadoma siebie, pewna siebie, z poczuciem humoru
Dziewczyna? Asertywna...
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę śmieszny ten przymiotnik 'współczesna' ...

Też się nad nim zastanawiałem, choć odpuściłem sobie wtedy czepialstwo. Teraz, gdy jest nas już dwoje, mogę śmiało spytać - czy na przestrzeni lat zmieniły się cechy, które "powinny" być pożądane u kobiet?
Podejmujesz wyzwanie?
razotka
razotka
  9 marca 2017
Eldim
Eldim: Też się nad nim zastanawiałem, choć odpuściłem sobie wtedy czepialstwo. Teraz, gdy jest nas już dwoje, mogę śmiało spytać - czy na przestrzeni lat zmieniły się cechy, które "powinny" być pożądane u kobiet?

"na przestrzeni lat" zmieniło się mnóstwo rzeczy... dotyczy to również wzorców partnerskich...
tibauld
tibauld
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: "na przestrzeni lat" zmieniło się mnóstwo rzeczy... dotyczy to również wzorców partnerskich...

a) czemu doszło do ewolucji?
b) co się zmieniło i w którym kierunku to poszło?
c) po co komu nowe wzorce, gdy człowiek anatomicznie jest ten sam?
d) kto to i po co to kreuje?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.