krakuska86
krakuska86
  22 lutego 2017 (pierwszy post)

Ja cie krece juz nie mozna glosowac tzn dawac Tak- Nie bo dziewczyna glosowanego chlopaka ci nap wiad jeszcze grozac. Masakra. Co jest z nimi?

krakuska86
krakuska86
  23 lutego 2017

Ja wlasnie oceniam zdj a nie ta osobe. I tak tez bylo teraz. Mialam przypadek ze 40 l dalam nie to mnie wyzwal od kur...ew i od swin. Ja sie tym juz nieprzejmuje zabl. I Niezalezna ma racje tez tak mysle jak ona. Tylko nie moge pojac jak mozna tak ublizyc dajac swoj glos na tak-nie

onpogada
onpogada
  23 lutego 2017

Jak taka zazdrosna i ma dostep do jego konta to ja bym jeszcze podkrecił, napisz wiadomosc typu ''kochanie dlaczego przestales sie oddzywac, ostatnio gdy sie spotkaliśmy było Ci tak dobrze a teraz milczysz'' :) i niech sie pozabijają :)

niezalezna
niezalezna
  23 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: I Niezalezna ma racje tez tak mysle jak ona.


Skoro już jest między nami taka "zgodność tkankowa", to mała sugestia dla Ciebie. Zdecyduj się,co chcesz światu pokazać i wybierz pomiędzy butelką z piwem i butelką do karmienia dzieci, bo to naprawdę nie współgra i w parze nie pójdzie :) Nie żebym Cię oceniała, bo daleko mi do tego. ot taka luźna aluzja. Kobieta może się piwa napić, jednak nie uważam za konieczne afiszować się z tym, bo to ani eleganckie, ani dobre, ani mądre
niezalezna
niezalezna
  23 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Może własnie na podstawie tej taniej butelki, z tanim piwem z biedronki, zostałaś oceniona tak, a nie inaczej? Ot pani za 2,50 i... z gromadką dzieci.... Tym zdjęciem, psujesz cały swój wizerunek d83dde0f Jest tutaj setki mężczyzn i zapewne piwo piją, ale nie widziałam ich na podobnych fotach

krakuska86
krakuska86
  23 lutego 2017

Jezu o co ci chodzi? Bylo minelo koniec kropka

niezalezna
niezalezna
  23 lutego 2017

Mnie o nic :) To była luźna sugestia, a co Ty zrobisz?! Nie moja sprawa :) Jednak warto pamiętać o jednym, starym porzekadle.... Jak Cię widzą, tak Cię piszą"

niezalezna
niezalezna
  23 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A tak na marginesie, to jestem na fotce już jakiś czas i uwierz mi, lub nie, ale do tej pory, nie miałam problemu na pw z obraźliwymi komentarzami, wyzwiskami, epitetami itd Czemu akurat Ciebie wzięli na celownik? nie wiem i ciekawa nie jestem, ale może odp Ci podsunęłam i warto się nad nią zastanowić. Co Ty na to?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.