nietypowyxtom
nietypowyxtom
  19 lutego 2017 (pierwszy post)

oddziaływanie na ludzką percepcje w dzisiejszych czasach jest tak codzienne jak przekazy podprogowe w telewizji, odizoluj człowieka od informacji, następnie, rozmówcy którymi będzie rozmawiał mają ustalony temat ogónodostępny, a następnie jest prowokowany, po przez odziaływanie na psychikę ukazując fałyszywość danej osoby, tzn osoby postronne będą rozmawiały na prywatne tematy aby dana jednostka myślała że jest szpiegowana, oczywiście to się wiąże, z możliwością prowokacji do działań zaczepnych, dana osoba myśląc że ktoś kto siedzi za nią w autobusie zna jej prywatne rozmowy może dać się sporowokować, jeśli nie jest na tyle bystra i użyć prostej siły fizycznej, przeciw słowu, prosty przykład ciekawe skąd go znam, albo po prostuu zostanie otruta a ludzie biorący udział w wywoływaniu presji, będą mówić w osobie trzeciej o dolegliwościach które spotkały wyżej wymienionego osobnika, co także się wiąże z zachowaniem iracjonalnym osoby nie wiedzące o tym iż dochodzi do prowokacji uznają danego osobnika za kogoś niepoczytalnego, lub stanie się on agresywny i jego zachowanie bedzie odmienne, inaczej to nie system zabija a ludzie,, prosty przykład dziewczyny która najadła się tabletek, szczerze, mało mnie to interesuje bo ukazano mi jedynie że w polsce kaleczy i zabija się ludzi a mordercy mają tylko z tego piniądze, skąd ja to mogę wiedzzieć mhhhhh dobre pytanie, pozdrowienia do kolejnego pobytu w szpitalu lub do niewyjaśnionej śmierci, tak robią tylko osoby które udają że są dobrymi ludźmi, jak bym ja potrafił wytłumaczyć niektóre zachowania osób które z niewiadomych przyczyn zrobiły coś iracjonalnego po czym stwierdzono chorobę psychiczną a w świetle wydarzeń zostały ukazane w bardzo stronniczym kolorze, bo przecież telewizja nie kłamie, a teraz idę dłubać w nosie i szukać pracy za gramanicą, ponieważ zapłacić komś kilka tysięcy aby, mnie otruł to nie jest problem, ale przecież jestem wariatem, wiariat - szaleństwo, osoba która nie ma kontroli nad swoim zachowaniem, nigdy nie miałem, ale to nie znaczy że nie można czegoś wyjaśnić racjonalnie, tak to wygląda, lekarze w szpitalu pytają się czym pana otruli, policja jak pana otruli, a koroner zrobi hi hi i powie : trucizną ale to nie zmienia faktu że nie mogę pozwolić abym został wyrzucony z banku, to nie są ludzie normalni działający w ten sposób, bardziej osoby podporządkowane pod system, które w normalny sposób nie potrafią sobie poradzić z danym problem więc go usuwają, do tej pory nie widzialem tej zbrodni do której mogłem się dopuścić, może jestem seryjnym mordercą zabijąjącym, niczym hanibal żelkami i miłością, hahah pożyjemy zobaczymy, to np jest ogólnie dostępne więc stworzenie przzekazów podprogowych z takowych informacji jest bezcelowe, zaburzenia percepcji i odziaływanie na psychikę powoduje tylko to jak robi się to z tym czego inni nie widzą, po za tym programowanie ludzkich zachowań, ludzie i żelki, a ponadto neurotoksyny wyniszczające ciało aby człowiek mógł powoli się stoczyć, bo nie będzie miał sił aby dalej walczyć, gratuluje, mordercą którzy zasłonią się dziećmi, tak to wygląda, istne zboczenie które ludzie chcą ukazać w żarcie, pozdrawiam tomuś, dla tego wole znaleść sobie ptracę za granicą zanim stracę resztę zdrowia lub to tez połenie nieplanowane samobójstwo jak niektóre osoby bo życie jest złe, ta jasne kto w to uwierzy a podobno jestem mało wiarygodny hahahah
zniszczę was miłością a jak...

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  23 lutego 2017

wszystko się toczy wokół pieniędzy, a po za tym pięknie usytuowana historia próbująca zrobić z człowieka debila,
oczywiście nie sytuacja zrobi z kogoś debila ale trucizna jaką go nafaszerują, udając że to naturalne zmiany,
jeśli
ktoś się spotkał z takową sytuacją znaczy że otaczają was kłamcy, proponuję zmienić ludzi których się poznaje,

plan jest tylko na tyle słaby że wiąże się z ludźmi, czyli każdy wie że wszystko opiera się na kłamstwie, to takie smutne i denne, tak samo jak zmieniające się kontury mojej twarzy,
ci ludzie są zakłamani i nie mają za krzty honoru,
ps nie stanę się górą, anie nie będę ku nim podobny jakoś truci innych i robienie z ludzi debili nie jest w mojej krwi, obecnie substancje zwiodczającę
smutna histora, znaczy jak dla mnie zabawna, nie ma żadnej teorii skoro są czyste fakty,
dla tego nie zostać w kraju w którym okalecza się ludzi nie ma sensu,
ps dla czego się wyprowadziłem,
chcieli byście aby otaczali was ludzie którzy kierują przeciw wam przekazy podprogowe, po za tym wiek 24 lata to odpowiedni wiek na wyprowadzkę,
poczekamy zobaczymy, mam nadzieje że przed śmiercią dojdzie do wyjaśnienia sprawy lub jakiegoś sądu, chciał bym się dowiedzieć kto włamuje mi się do mieszkania

najdziwniejsze są rozmowy, przez komunikatory jak niektórzy próbują z was zrobić debili, rozmawiacie teoretycznie z przypadkową osobą ona przecież by nie mogła wiedzieć że podano wam środek psychoaktywny,
i zaczyna do was mówić powiedz że to był żart, powiedz im to, mhhhh ciekawa historia, mam nadzieje że nie trują tak swoich dzieci,
śmieszne człowieczki zabić kogoś a następnie usiłować przekonać że jest złym człowiekiem....
to takie ludzkie... hahahahha

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  23 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

żelki bigos itp, kłamcy i nic po za tym, ja tam święty nie jestem ale na pewno nie stanę się jak takowe istotki, środki steroidyczne i innym pochodne sobie sami podawajcie, skoro tak ktoś wymyślił,
do tej pory mnie to nie dziwi,
bo nie ma zbytnio co

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  23 lutego 2017

a moim marzeniem jest pracować sobie za granicą, aby nie patrzeć na to wszystko, jak to ktoś mówił obłudę,
ps w razie czego jak by wszystko zostało pięknie zatuszowane będzie trzeba polegać na ludziach inaczej świadkach naocznych bo w internecie wiadomo że ktoś cały czas to maskuje, dość intensywnie,
nie denerwuje mnie to, tylko zastanawiam się p co dana osoba zmienia np treść wiadomości, abym wyszedł na debila?
ciekawe ile takiemu pajacowi ktoś zapłacił aby kogoś prześladował, pewnie sporo,
a dowody na to wszystko wyparują jak pliki rozsyłane po necie, nie wiadomo kiedy, serwery będą jak nowe, a moderacja nie będzie wiedziała o co chodzi,
a jak czekam jedynie na wyjazd i zostawiam tą zabawę bo po co to komu skoro to i tak opiera się na kłamstwie a wiedomo że dawno zostało to udowodnione,
inaczej smaili.
dziękuje za uwagę, w razie czego dowody na takie sytuacje to ludzie, czyli proces sądowy z użyciem wariografu, czy tam maszynki która robi pip cip i jakoś miga na różne kolory,
mniejsza tym, ktoś mówił ze nie można iść z tym do sądu czemu? bo co ktoś cię otruje? he he

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  23 lutego 2017

przecież to by wyglądało na teorie spisku i wiele osób po rpostu brało by udział w morderstwie, tak ja to widzę

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  23 lutego 2017

nie odczuwam złości, gniewu, dobre pytanie co się stało takiego w moim życiu, może ludzie się stali, a nie ja, ja się chyba nie zmieniłem w dalszym ciągu oglądam bajki, pewne sytuacje da się tylko wytłumaczyć suptelnością betonowej rąsi,
ludzie zawsze będą kłamać i starać się wybronić z sytuacji im nie korzystnych to ludzkie,
trzeba znaleść pracę za gramanicą zanim z niewiadomych powodów wyląduje w szpitalu chorując na choroby brudnej stopy,
bo niektórzy są niewygodni,
czuję się taki poważny dłubiąc w nosie, i szukając pracy za granicą,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  23 lutego 2017

sądzę że nie uda się zamaskować danej sytuacji nikomu chyba że wszyscy udadzą że takowe rzeczy nie miały miejsca to po co starać się to ukryć, bez sensu,
a moja styczność z prawem to jazda na gapę w tramwaju, czuję się jak renegat, jeżdżąc bez biletu,
czy to nie jest frajernia biorąca w tym udział,

udawajmy że nic się nie dzieje, zakłamani ludzie bez zasad,
w obecnej chwili nawet jeśli ktoś by mnie szpiegował to najprawdopodobniej chcąc zamaskować sytuacje okaże się to osoba nie mająca styczności z prawem inaczej kozioł ofiarny, który by nie wiedział o danym zajściu, tak się tworzy alibi,

dla tego ja szukam pracy za granicą, jestem wykfalifikowanym hydraulikiem i nie powinienem mieć z tym problemów, co nie,
dla tego będę szukał do śmierci bo to jest moje marzenie,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  23 lutego 2017

a jeśli mam z tym problem to nie ja mam problem a ludzie,,,,
zbłądzili po prostu niech bóg im wybaczy,
niech odnajdą miłość w sercu i kochają małę kotki bo są bardzo milusie i przytulaśne

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.