nietypowyxtom
nietypowyxtom
  19 lutego 2017 (pierwszy post)

oddziaływanie na ludzką percepcje w dzisiejszych czasach jest tak codzienne jak przekazy podprogowe w telewizji, odizoluj człowieka od informacji, następnie, rozmówcy którymi będzie rozmawiał mają ustalony temat ogónodostępny, a następnie jest prowokowany, po przez odziaływanie na psychikę ukazując fałyszywość danej osoby, tzn osoby postronne będą rozmawiały na prywatne tematy aby dana jednostka myślała że jest szpiegowana, oczywiście to się wiąże, z możliwością prowokacji do działań zaczepnych, dana osoba myśląc że ktoś kto siedzi za nią w autobusie zna jej prywatne rozmowy może dać się sporowokować, jeśli nie jest na tyle bystra i użyć prostej siły fizycznej, przeciw słowu, prosty przykład ciekawe skąd go znam, albo po prostuu zostanie otruta a ludzie biorący udział w wywoływaniu presji, będą mówić w osobie trzeciej o dolegliwościach które spotkały wyżej wymienionego osobnika, co także się wiąże z zachowaniem iracjonalnym osoby nie wiedzące o tym iż dochodzi do prowokacji uznają danego osobnika za kogoś niepoczytalnego, lub stanie się on agresywny i jego zachowanie bedzie odmienne, inaczej to nie system zabija a ludzie,, prosty przykład dziewczyny która najadła się tabletek, szczerze, mało mnie to interesuje bo ukazano mi jedynie że w polsce kaleczy i zabija się ludzi a mordercy mają tylko z tego piniądze, skąd ja to mogę wiedzzieć mhhhhh dobre pytanie, pozdrowienia do kolejnego pobytu w szpitalu lub do niewyjaśnionej śmierci, tak robią tylko osoby które udają że są dobrymi ludźmi, jak bym ja potrafił wytłumaczyć niektóre zachowania osób które z niewiadomych przyczyn zrobiły coś iracjonalnego po czym stwierdzono chorobę psychiczną a w świetle wydarzeń zostały ukazane w bardzo stronniczym kolorze, bo przecież telewizja nie kłamie, a teraz idę dłubać w nosie i szukać pracy za gramanicą, ponieważ zapłacić komś kilka tysięcy aby, mnie otruł to nie jest problem, ale przecież jestem wariatem, wiariat - szaleństwo, osoba która nie ma kontroli nad swoim zachowaniem, nigdy nie miałem, ale to nie znaczy że nie można czegoś wyjaśnić racjonalnie, tak to wygląda, lekarze w szpitalu pytają się czym pana otruli, policja jak pana otruli, a koroner zrobi hi hi i powie : trucizną ale to nie zmienia faktu że nie mogę pozwolić abym został wyrzucony z banku, to nie są ludzie normalni działający w ten sposób, bardziej osoby podporządkowane pod system, które w normalny sposób nie potrafią sobie poradzić z danym problem więc go usuwają, do tej pory nie widzialem tej zbrodni do której mogłem się dopuścić, może jestem seryjnym mordercą zabijąjącym, niczym hanibal żelkami i miłością, hahah pożyjemy zobaczymy, to np jest ogólnie dostępne więc stworzenie przzekazów podprogowych z takowych informacji jest bezcelowe, zaburzenia percepcji i odziaływanie na psychikę powoduje tylko to jak robi się to z tym czego inni nie widzą, po za tym programowanie ludzkich zachowań, ludzie i żelki, a ponadto neurotoksyny wyniszczające ciało aby człowiek mógł powoli się stoczyć, bo nie będzie miał sił aby dalej walczyć, gratuluje, mordercą którzy zasłonią się dziećmi, tak to wygląda, istne zboczenie które ludzie chcą ukazać w żarcie, pozdrawiam tomuś, dla tego wole znaleść sobie ptracę za granicą zanim stracę resztę zdrowia lub to tez połenie nieplanowane samobójstwo jak niektóre osoby bo życie jest złe, ta jasne kto w to uwierzy a podobno jestem mało wiarygodny hahahah
zniszczę was miłością a jak...

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  20 lutego 2017

nie pójdę na policję i powiem ktoś mi przyniósł kija do domu,...

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  20 lutego 2017

ale tak naprawdę nie powinno się tego bagatelizować bo nie chodzi o to że ktoś nam podkłada rzeczy i może wydawać się to śmieszne, nigdy nie wiemy czy taki żartowniś nie odkręci gazu gdy nas nie ma w domu, skoro mieszkam sam to mam pewność że nie ja ten kij zostawiłem ani nie było go wcześniej,chociaż nie zawsze zagląda się do szafy,
i znajduje się kije czy tam jakieś dziwne przedmioty, prosił by o odebranie danego kija, bo nie jest mi potrzebny,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  20 lutego 2017

tajemnica kija może nigdy nie ujrzeć światła dziennego, lecz czy mnie to dziwid83dde2d nie

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  20 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

skoro go tam nie było wcześniej to kto go tam zostawił szafa była pusta gdy tu przyjechałem, a teraz jest w niej złowieszczy kij samobij https://youtu.be/43Sl9cEHknA

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  20 lutego 2017

czyżby ten kij się teleportował.... z innego miejsca, kto m takową siłę woli, rozłożenie rzeczy materialnych na atomy po czym powrotne ich połączenie w innym miejscu dało by o sobie znać silnemu promieniowaniu i to też dużej ilości energii potrzebnej do tego procesu

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  20 lutego 2017

A może jak w piosence pij pij pij bracie pij na starość torba i kij, i nanana, taki ponury zart na zakończenie trucia, mam nadzieje że bóg skaże osoby biorące w tym udział, niech im wybaczy, tak by było najlepiej, skoto ktoś zaplanował mnie uśmiercić to co poradzisz, jesli otaczają cię ludzie którzy za piniądze sprzedali by własną duszę, nom

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  20 lutego 2017

a ja zaśpiewam im ale to już było nanana hahaha, i na dodatek powiem im nerwy w konserwy,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  20 lutego 2017

choć w papierach lat przybyło to jesteśmy tak naprawdę tacy sami, ej a może to za ten długopis co pożyczyłem w kebabie i zapomniałem oddać jak szukałem mieszkania,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  20 lutego 2017

być niczym melonam https://youtu.be/M0aQ1AAgAGU
i tyle wygrać

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  20 lutego 2017

szpiegostwo szpiegostwem ale czy to nie jest piękne, takie kudłatę i kochane, chciało by się przytulić aż by oczka mu wyleciały


tak go ścisnąć aż by mu gały wyszły takie to przytulaśne, takie małe zapchlone ścierwełko,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  20 lutego 2017

futrzaczek pierdziaczek, takie milusie futrzakopodobne zwierzątka,, tak go głaskać aż zmarszczk by nie miał od tego

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  20 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

co się dzieje na deptaku ( głupie baby mają w nosie)w języku potocznym kozy
inaczej chyba chodzi o glutki sam często dłubie w nosie więc coś o tym wiem,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  20 lutego 2017

nie tylko złe rzeczy można przekazać, w zależności od człowieka jakie ma przekonania i ideały może chcieć dobrze działając źle,
chyba, ale kto by tam się takimi farmazonami interesował

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  21 lutego 2017

sny w innych językach, czemu śnią mi się sytuacje opowiadane w obcych mi językach o ludziach którzy nie są tymi za kogo się podają, sytuacje ukazujące. zrozumienie dla pewnych incydenentów,
taki z przesłniem, trzeba przstać dłubać w nosie drapać się po tyłku i wziąść się za siebie,
a jak, ale mój kotek dalej jest taki piękny chociaż tylko je i robi kupę, i jak nie lowciać takiego małego zapchlonego ścierwełka,
najpierw prześpi cały dzień a w nocy szaleje, ale chociaż mnie lowcia, bo go karmię,
nie rozumiem jak można nie lowciać kotków,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  23 lutego 2017

oddziaływanie na ludzką percepcje w dzisiejszych czasach jest tak codzienne jak przekazy podprogowe w telewizji, odizoluj człowieka od informacji, następnie, rozmówcy którymi będzie rozmawiał mają ustalony temat ogónodostępny, a następnie jest prowokowany, po przez odziaływanie na psychikę ukazując fałyszywość danej osoby, tzn osoby postronne będą rozmawiały na prywatne tematy aby dana jednostka myślała że jest szpiegowana, oczywiście to się wiąże, z możliwością prowokacji do działań zaczepnych, dana osoba myśląc że ktoś kto siedzi za nią w autobusie zna jej prywatne rozmowy może dać się sporowokować, jeśli nie jest na tyle bystra i użyć prostej siły fizycznej, przeciw słowu, prosty przykład ciekawe skąd go znam, albo po prostuu zostanie otruta a ludzie biorący udział w wywoływaniu presji, będą mówić w osobie trzeciej o dolegliwościach które spotkały wyżej wymienionego osobnika, co także się wiąże z zachowaniem iracjonalnym osoby nie wiedzące o tym iż dochodzi do prowokacji uznają danego osobnika za kogoś niepoczytalnego, lub stanie się on agresywny i jego zachowanie bedzie odmienne, inaczej to nie system zabija a ludzie,, prosty przykład dziewczyny która najadła się tabletek, szczerze, mało mnie to interesuje bo ukazano mi jedynie że w polsce kaleczy i zabija się ludzi a mordercy mają tylko z tego piniądze, skąd ja to mogę wiedzzieć mhhhhh dobre pytanie, pozdrowienia do kolejnego pobytu w szpitalu lub do niewyjaśnionej śmierci, tak robią tylko osoby które udają że są dobrymi ludźmi, jak bym ja potrafił wytłumaczyć niektóre zachowania osób które z niewiadomych przyczyn zrobiły coś iracjonalnego po czym stwierdzono chorobę psychiczną a w świetle wydarzeń zostały ukazane w bardzo stronniczym kolorze, bo przecież telewizja nie kłamie, a teraz idę dłubać w nosie i szukać pracy za gramanicą, ponieważ zapłacić komś kilka tysięcy aby, mnie otruł to nie jest problem, ale przecież jestem wariatem, wiariat - szaleństwo, osoba która nie ma kontroli nad swoim zachowaniem, nigdy nie miałem, ale to nie znaczy że nie można czegoś wyjaśnić racjonalnie, tak to wygląda, lekarze w szpitalu pytają się czym pana otruli, policja jak pana otruli, a koroner zrobi hi hi i powie : trucizną ale to nie zmienia faktu że nie mogę pozwolić abym został wyrzucony z banku, to nie są ludzie normalni działający w ten sposób, bardziej osoby podporządkowane pod system, które w normalny sposób nie potrafią sobie poradzić z danym problem więc go usuwają, do tej pory nie widzialem tej zbrodni do której mogłem się dopuścić, może jestem seryjnym mordercą zabijąjącym, niczym hanibal żelkami i miłością, hahah pożyjemy zobaczymy, to np jest ogólnie dostępne więc stworzenie przzekazów podprogowych z takowych informacji jest bezcelowe, zaburzenia percepcji i odziaływanie na psychikę powoduje tylko to jak robi się to z tym czego inni nie widzą, po za tym programowanie ludzkich zachowań, ludzie i żelki, a ponadto neurotoksyny wyniszczające ciało aby człowiek mógł powoli się stoczyć, bo nie będzie miał sił aby dalej walczyć, gratuluje, mordercą którzy zasłonią się dziećmi, tak to wygląda, istne zboczenie które ludzie chcą ukazać w żarcie, pozdrawiam tomuś, dla tego wole znaleść sobie ptracę za granicą zanim stracę resztę zdrowia lub to tez połenie nieplanowane samobójstwo jak niektóre osoby bo życie jest złe, ta jasne kto w to uwierzy a podobno jestem mało wiarygodny hahahah
zniszczę was miłością a jak...
przypomnienie, niech miłość was prowadzi czy człowiek który boryka się z silna przemocą psychiczną i innymi takowymi problemami powinien stać się zły, ależ oczywiście że nie skoro takowy był, plan, niech miłość będzie z wami, lowes in the air nananana

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.