CuteNinja
CuteNinja
  17 lutego 2017 (pierwszy post)

Nosacz sundajski - ssak z rodziny koczkodanowatych, ofiara własnego wyglądu. Czy uważacie, że to sprawiedliwe, że nosacz, być może dobry, miły i uduchowiony, jest posiadaczem tak niefortunnej aparycji? Czy stwórca był na rauszu, gdy go zaprojektował i osiedlił w lasach deszczowych na Borneo? Zapraszam do dyskusji.

niezalezna
niezalezna
  18 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Po setkach debilnych i bezproduktywnych tematów typu, dla czego faceci są tacy? czemu kobiety są takie? ktoś w końcu napisał coś ciekawszego i to nawet ambitnym językiem, a Ty musiałaś wszystko spier.... -.-


Jakoś nie zauważyłam byś cokolwiek sensownego w tym temacie napisał"ambitny" nosaczu. Temat typowo do nabijania(jak dla mnie)
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  18 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: Temat typowo do nabijania(jak dla mnie)

No tak. I właśnie nabijasz :D Dla mnie to kolejny temat, w którym mogę porozmawiać z moimi ulubionymi forumowiczami w mniej lub bardziej merytoryczny sposób. Trochę luzu.
Podejmujesz wyzwanie?
niezalezna
niezalezna
  18 lutego 2017
Eldim
Eldim: I właśnie nabijasz :D Dla mnie to kolejny temat, w którym mogę porozmawiać z moimi ulubionymi forumowiczami w mniej lub bardziej merytoryczny sposób


A znasz taki wynalazek systemu, jak gg, skyp, messanger? Przestań szczekać w moim kierunku, bo samemu ci do świętości daleko. Jasne?!
KajoZG
KajoZG
  18 lutego 2017

To jest fotka, tu nie znajdziesz wykładów z fizyki kwantowej. Jak na tutejsze standardy uważam ten temat za ciekawy, zabawny i na ponad przeciętnym poziomie, ze względu na wyższy poziom polszczyzny i ciekawe zwierze, będące głównym bohaterem tego tematu.

niezalezna
niezalezna: Temat typowo do nabijania(jak dla mnie)


Szanuje Twoje zdanie, bo tym razem wyraziłaś je kulturalnie, lecz twoja poprzednia wypowiedź

niezalezna
niezalezna: Był wstawiony"produkując" Ciebie d83dde0f


była zwyczajnie chamska i bezczelna przez co sama się skompromitowałaś. Autorka tego tematu sprawia wrażenie osoby inteligentnej, a Ty swą wypowiedzią pokazałaś że jesteś przy niej na żałosnym poziomie.

A tak na marginesie, nie jestem nosaczem, ambitny zdecydowanie jestem, ale nie chodziło mi o to że to ja napisałem coś sensownego, więc po za kulturą poćwicz też nad czytaniem ze zrozumieniem :)
niezalezna
niezalezna
  18 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Szanuje Twoje zdanie, bo tym razem wyraziłaś je kulturalnie, lecz twoja poprzednia wypowiedź


Była skierowana do założycielki tematu tylko dlatego, że kilka postów wcześniej, w innym temacie, ujadała w kierunku innego forumowicza nabijając się z niego. Tutaj wszyscy równi,św krowy w Indiach
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  18 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: A znasz taki wynalazek systemu, jak gg, skyp, messanger?

Wówczas już nie miałbym praktycznie po co wchodzić na fotkę. Forum to forum.

niezalezna
niezalezna: Przestań szczekać w moim kierunku, bo samemu ci do świętości daleko. Jasne?!

Jak zaćmienie słońca, hał, hał d83ddc36
Podejmujesz wyzwanie?
niezalezna
niezalezna
  18 lutego 2017

jakoś inna potrafiła normalnie pisać, tylko ona nie...więc trochę jej utarłam noska. To coś złego?

CuteNinja
CuteNinja
  18 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: Temat typowo do nabijania

Do nabijania czego, postów? Poza kontem na fotce mam też zupełnie normalne życie, w którym zajmowanie pierwszego miejsca w rankingu "top autorów hyde" nie jest szczytem ani marzeń, ani ambicji, więc Twoja pozycja nie jest zagrożona. Spokojniutko.
Eldim
Eldim: z moimi ulubionymi forumowiczami

d83dde0dd83ddc0d
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak na marginesie

Nie przegadasz. Nie ma szans :D
niezalezna
niezalezna
  18 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Do nabijania czego,


Niewłaściwa forma pytania

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza kontem na fotce mam też zupełnie normalne życie,


Więcej pytań nie mam :)
niezalezna
niezalezna
  18 lutego 2017

Poza tym panowie d83dde02 kiedy ogon zaczyna machać psem, to już gorzej być nie może

niezalezna
niezalezna
  18 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nosacz sundajski - ssak z rodziny koczkodanowatych, ofiara własnego wyglądu. Czy uważacie, że to sprawiedliwe, że nosacz, być może dobry, miły i uduchowiony, jest posiadaczem tak niefortunnej aparycji? Czy stwórca był na rauszu, gdy go zaprojektował i osiedlił w lasach deszczowych na Borneo? Zapraszam do dyskusji.


Przerost formy, nad treścią. https://www.youtube.com/watch?v=T8m6IbItrgk Nara :D
Memory
Memory
  20 lutego 2017

Dla mnie ten nosacz wyglada calkiem sympatycznie :d za to kot sfinks mi sie nie podoba bo wyglada jak zmutowana krzyzowka znienawidzonych przeze mnie nietoperzy z jakas mysza.

Memory
Memory
  20 lutego 2017

Moze to objaw kociej progerii.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: A znasz taki wynalazek systemu, jak gg, skyp, messanger? Przestań szczekać w moim kierunku, bo samemu ci do świętości daleko. Jasne?!

Ta menda chce wszystkich zaszczekać. Wszystkich wygania gdzieś indziej.

To już nawet nie jest żałosne tylko śmieszne.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niezalezna
niezalezna
  20 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta menda chce wszystkich zaszczekać. Wszystkich wygania gdzieś indziej.


Ciebie stary zboku d83dde21 wyśle w kosmos z biletem bez powrotu
Mars One i cię nima d83dde18
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.