niezalezna
niezalezna
  17 lutego 2017 (pierwszy post)

Dzięki "upszejmości" jednego z uszerów, przeglądam ten pożal się panie portalik. Zastanawiam się jak ubogie, nędzne, nudne i patologiczne trzeba wieść życie, by "tforzyć" tego typu "rzeczywistość" i wylewać swoje frustracje na tego typu stronach. Tam, jak w soczewce widać mentalność większości użytkowników tego forum, moderacji i kilku jej pomagierów.

Ciekawe co na to bardziej ogarnięta część fotki?

Memory
Memory
  17 lutego 2017

Pewnie przeciążenie serwera skoro zrobiłaś tu taką reklamę xD

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  17 lutego 2017

Albo zbyt duża atencja, bo materiały, które się tam kryły były mocno kontrowersyjne :D Sprawa ucichnie to i będzie reaktywacja.

Podejmujesz wyzwanie?
niezalezna
niezalezna
  17 lutego 2017

Tysz tak myślę d83dde0f

ukladzamkniety
ukladzamkniety
  2 marca 2017
niezalezna
niezalezna: Egoista,


w obliczu tego co dzieje się po przedstawieniu w tetrze powszechnym, to w imię starej "przyjaźni".... d83dde02 nie radziłabym ci się tam zbytnio angażować i wychylać, bo ci naprawdę może zabraknąć na adwokatów, ale co ja tam wiedzieć mogę.....:)
nimfomanka699
nimfomanka699
  2 marca 2017

nie ogarniam,co to za strona

Egoista
Egoista
  2 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

co to za strona
o co tam chodzi

Konto usunięte
Konto usunięte: Egoista

???

nie wiem czyja to strona, zapytajcie esquilo
IHSI
IHSI
  2 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ogarniam,co to za strona

Ja również i wole tego nie ogarnąć :ziober2:
Egoista
Egoista
  2 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja

o w koncu po tylu latach ci modka dali xD szkoda, że już nie masz zbytnio w co sie angażować
a nie sorry, teraz mod to tylko "/ban" , żadne angażowanie xd
Egoista
Egoista
  2 marca 2017

ps wybór z udzielających sie na forum 5 osób na krzyż to nie lada wyczyn :D :rotfl:

jakiś nabor był czy coś? bo ja w życiu fotki już nieobeznany

ukladzamkniety
ukladzamkniety
  2 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ogarniam,co to za strona


To taka podstrona fotki, którą prowadzi grupa obrzezanych żydów z fotki. Grupa ta jest skupiona wokół żydówki która postanowiła zostać księdzem. Później się jednak rozmyśliła, dokonała aktu apostazji i szkaluje JPII i katolików. To ją głównie zajmuje i pochłania :)

Egoista
Egoista: nie wiem czyja to strona,


Ja cię nawet przez moment nie podejrzewałam o to, że możesz cokolwiek w tym temacie wiedzieć xD

Egoista
Egoista: zapytajcie esquilo


Myślisz, że odważy się tutaj wystawić swój ""nosek" z oryginalnego profilu? Jest na to zbyt tchórzliwa xD

Egoista
Egoista: wybór z udzielających sie na forum 5 osób na krzyż to nie lada wyczyn :D


Obstawiamy dalej czy na tym kończymy gre ?:) Jak tak dalej pójdzie to na zakładach bukmacherskich zbijemy fortunę hahahah

Egoista
Egoista: w koncu po tylu latach ci modka dali xD


Mnie? No co ty, ja się byle czym nie kalam:) Jak możesz oskarżać go o małe zaangażowanie?! Jedno zdjęcie zgłosił jako nieregulaminowe? Wiesz jaka to harówa?! :)))Założyli po jednym temacie w którym pisali głównie oni sami prowadząc coś w rodzaju monologów, to mało?! :)) No i jeszcze nabiła nam parę minusików, a sobie plusików botem :)) Ja pierdu miej chłopie litość i odrobinę empatii nad mądrymi inaczej d83dde1d
nimfomanka699
nimfomanka699
  2 marca 2017

czemu tam sa czyjes nagie fotki

Egoista
Egoista
  2 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: czemu tam sa czyjes nagie fotki

gdzie?
KochamAnalik
KochamAnalik
  13 marca 2017

:):):)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.