Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017 (pierwszy post)

Ja i CuteNinja tam (prawdopodobnie) będziemy. Ktoś ewentualnie chciałby zasilić nasze grono? To temat wstępny, lecz bliżej sierpnia z pewnością porozmawiamy o tym na poważnie. Poziom biegu dostosujemy do poziomu zaawansowania naszej potencjalnej grupy w takich eskapadach.

Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  27 stycznia 2017

Zasadniczo kibic równie ważny jak uczestnicy ,także rozważe uczestnictwo w tym biegu jako ten dopingujacy .Eldim mam dla Ciebie propozycje kup sobie kask z kamerka ,gdybym czasami nie dotarł to chociaż będę mógł podziwiać twe zmagania (mam nadzieję ze będziesz gentelmenem i pozwolisz biec ninjy przed tobą )d83dde0a

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  27 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja w marcu odpadam, jestem zbyt zajęta. Ale może ktoś inny :)

i znowu posuwa mi się pytanie , czy ja zdołam ;D Ciekawe z jakiej dzielnicy jesteś ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: (wiejska kl. B.widzę że grasz to będziesz wiedział o co chodzi )

Znam to aż nadto dobrze. Na szczęście jestem na tyle zwinny, żeby zawsze uciec z nogami i nigdy nic poważnego mi się nie stało. Póki co. A w B klasie to naprawdę, co drugi chłop jest dwa razy większy niż ja :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Na hale lub orlika jedynie z chlopakami pograc chodze

No ja głównie skupiam się na orlikowej i halowej lidze. Ten futbol po 11 traktuję raczej jako niedzielny wypełniacz czasu. W orlikowej każdego roku walczymy o medale i jest, powiedzmy, napinka :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Eldim mam dla Ciebie propozycje kup sobie kask z kamerka

Zdecydowanie wolę wariant z twoją obecnością i serdecznie zapraszam. Zderzymy się piwkiem jakkolwiek się ten bieg nie skończy :D
Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  27 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Znam to aż nadto dobrze

Wy mnie nie rozumiecie,Dlaczego?
4 dzień ćwicze i nie moge wejść w stan Oobe .Wiem że ty jesteś w stanie to osiągnąć i pytanie brzmi, jak długo trenowałeś?

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  27 stycznia 2017

Runmageddon jest dla słabych. Liczy się tylko ultramaraton. d83dde0f

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  27 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Runmageddon jest dla słabych. Liczy się tylko ultramaraton.

Wisienko , ty jesteś taka wytrenowana , to mogłabyś się zapisać ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  27 stycznia 2017
DLACZEGO TUTAJ NIKT MNIE NIE ROZUMIE,PRZECIEŻ JA DOBRY CHŁOPAK . TAK MI SMUTNO , TAK MI ŹLE

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017
fristajla
fristajla: 4 dzień ćwicze i nie moge wejść w stan Oobe .Wiem że ty jesteś w stanie to osiągnąć i pytanie brzmi, jak długo trenowałeś?

Ja Ci już mówiłem, że nigdy tego stanu nie osiągnąłem, lecz wielokrotnie byłem bardzo bliski. Jestem mocno oczytany w temacie, lecz nie mam doświadczenia w osiąganiu oobe. Zaryzykuję stwierdzenie, że najlepszą strategię każdy musi opracować samodzielnie na podstawie własnych doświadczeń.
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Runmageddon jest dla słabych. Liczy się tylko ultramaraton.

Liczę zatem, że pokażesz słabym co to znaczy być mocnym. I tym razem nie w postaci słów na forum :D
Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  27 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Ja Ci już mówiłem, że nigdy tego stanu nie osiągnąłem, lecz wielokrotnie byłem bardzo bliski. Jestem mocno oczytany w temacie, lecz nie mam doświadczenia w osiąganiu oobe. Zaryzykuję stwierdzenie, że najlepszą strategię każdy musi opracować samodzielnie na podstawie własnych doświadczeń.


A ja cały czas medytuje , mam bardziej wyraźne sny, dzisiaj miałem aż 6 snów , każdy w innym miejscu i bardzo wyraźne widziałem każdy szczegół. Z czasem osiągnę , wierze w to że potrafię ;) Ale nie ukrywam że trochę się boję ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

IHSI
IHSI
  27 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: 12.08.17 Ktoś ewentualnie chciałby zasilić nasze grono? T
28 sierpień jedynie nie ma sprawy :)
praksyda
praksyda
  27 stycznia 2017

na który rumageddo się szykujecie?
rekrut, classic czy weteran? Samo bieganie po lesie czy na bieżni to za mało, musicie tez mieć trochę siły w łapkach, chyba ze macie kogos na tyle silnego w grupie żeby was targał przez 3 metrowe sciany.
Ja miałam takich dwóch osiłków, ukończyłam bieg tylko z kilkoma siniakami, ale bez nich byłoby ciężko.
Listopad 5 plus na dworze, 6km cała mokra, bo 3 razy musiałam się zanurzyć we lodowatej wodzie.
Latem ukończenie takiego biegu pewnie lzej, nie ma śliskich kołków ani przeszkód, może nie ma błota pod tyłek itd..
zależy co organizatorzy przygotują.

CuteNinja
CuteNinja
  27 stycznia 2017
praksyda
praksyda: na który rumageddo się szykujecie?

Rekrut już za mną, miał być classic tym razem, ale okazuje się, że rekrut w Poznaniu to nocny rekrut i kręci mnie to poniekąd. I wiesz, nie mam doświadczeń z zimowym biegiem, ale też mi się wydaje, że latem jest duuuużo łatwiej, chociażby z tego względu, że temperatura nie daje w kość. Dlatego szacun, że ukończyłaś :)
fristajla
fristajla: Ciekawe z jakiej dzielnicy jesteś ;)

Ciekawość to okropna cecha!
praksyda
praksyda
  27 stycznia 2017

sam rumageddon nie jest ciężki, jeżeli chodzi o ten podstawowy dystans 6km, to taki dystans dla każdego, prawie każdy go ukończy, chyba ze skręcicie sobie gdzieś ogę na przeszkodzie, albo spadniecie z liny, na 1000 osób może z 2 czy 3 osoby nie ukończą.
Teraz zrobiło się to bardzo mode i dużo osób chce się w tym spróbować i mają się po takim biegu za twardzieli, ale naprawdę ie musicie być specjalnie wysportowani do tego biegu, jak biegniecie w grupie.

praksyda
praksyda
  27 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: że rekrut w Poznaniu to nocny rekrut


tez na Hipodromie runmageddon czy w innym miejscu?
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  27 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zimowym biegiem


dołącz do tego morsowanie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.